Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kullanım Tüyoları..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

ya arkadaşlar belki cevapladınız ama o içerdeki kilit işareti niye içeriden kitlemiyor belki birisi yanlışlıkla dokunacak pat kapı açilacak dışarıdan kitlemeyi ben zaten direk kumandadanda yaparım  içeriyi kitlemenin 1 yolu yokmu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaşlar belki cevapladınız ama o içerdeki kilit işareti niye içeriden kitlemiyor belki birisi yanlışlıkla dokunacak pat kapı açilacak dışarıdan kitlemeyi ben zaten direk kumandadanda yaparım içeriyi kitlemenin 1 yolu yokmu
Maalesef yeni modellerde bu özellik yok. Modifiye ile eklenir ama.Kilit mekanizması uygunu ile değişerek falan. Global kilit onun ismi ..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef yeni modellerde bu özellik yok. Modifiye ile eklenir ama.Kilit mekanizması uygunu ile değişerek falan. Global kilit onun ismi ..

ne yapalım ozaman mecburi arkaları çocuk kilidini devreye sokacagız zaten yapamayınca öyle yaptım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Klavuzu okudum da Yakup int.de cam emniyet kilidi aynı zamanda arka kapılarıda kilitlediğinden bahsetmiş, klavuzda bir açıklama yapmamış doğru mu mu?

Öyle bişey yok sizin arabanız için.. İnternet dediğin inş bizim site değildir :) Temiz Bilgi İçin #FocusClubTr

Burada ikisi için ayrı açıklama var :yeah: Düğme camları kitler, kapı içi kilit sadece o kapıyı kitler

post-1-0-81490300-1374358289_thumb.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle bişey yok sizin arabanız için.. İnternet dediğin inş bizim site değildir :) Temiz Bilgi İçin #FocusClubTr

Burada ikisi için ayrı açıklama var :yeah: Düğme camları kitler, kapı içi kilit sadece o kapıyı kitler

attachicon.gifScreen Shot 2013-07-21 at 1.11.08 AM.png

Demek ki neymiş,öyle her ford yazan siteye girip inanmayacakmışsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çocuk kilidi var mı ki F3 lerde??? ben yok diye biliyorum

var kapıyı açtığınızda açılan kapının kilit mekanizmasının olduğu yerde kontakt anahtarınız ile  açıp kapatabileceğiniz kilit mekanizması  var 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir tanede benden gelsin. 

Eğer aracınızda hız limitleme ve cruise kontrolü varsa bunları kullanmayı deneyin aracın yakıt konusunda ne kadar cimri olduğunu göreceksiniz. 

Ankara şehir içi güzergahta ortalama 4.7 şuan onun altına indirmeye çalıştım ama pek başarılı olamadım :) Sıkışık trafikte limitli kullanıyorum böylece 100 metrelik yerde 50 km'den fazla hızlanmıyor. Hafif trafikte ise genelde el gazını kullanıyorum 49 km ortalama hızım var. 

Normal şartlar altında kullandığım zaman bu yakıt ortalaması yine şehir içinde 6.2 civarına kadar çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer aracınızda hız limitleme ve cruise kontrolü varsa bunları kullanmayı deneyin aracın yakıt konusunda ne kadar cimri olduğunu göreceksiniz.

Ankara şehir içi güzergahta ortalama 4.7 şuan onun altına indirmeye çalıştım ama pek başarılı olamadım :) Sıkışık trafikte limitli kullanıyorum böylece 100 metrelik yerde 50 km'den fazla hızlanmıyor. Hafif trafikte ise genelde el gazını kullanıyorum 49 km ortalama hızım var.

Normal şartlar altında kullandığım zaman bu yakıt ortalaması yine şehir içinde 6.2 civarına kadar çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonla bluetoht baglantisi kurdugumda gelen arama oldugu zaman telefon sesi ayri caliyo teypde dirtdirt diye ses geliyo normalde ayni ses olmaai gerekmezmi bunun ayari naail yapilir

Ben aracımda Blackberry 9900 kullanıyorum.Arama geldiğinde telefondan ses gelmiyor, Hakan beyin dediği gibi ses sisteminin farklı bir melodisi çalıyor. Fakat telefonumun sesi kısık olduğunda , ses sisteminden de ses gelmiyor sadece ekranda arayanın bilgileri çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

El gazı derken?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.