Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Powershift Zor Hareket Etti Ve Sonra Düzeldi

Erhan Erten

Soru

Akşam arabama bindim ps bir türlü geri araba gitmiyor gaza yüklendim devir 4000 den yukarı çıkmadı.aracı 6-7 kere stop edip yeniden çalıştırdım ileri geri viteslerle oynadım durdum kendiliğinden düzeldi. Neden olmuş olabilir ?? İçime bir korku saldı valla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
18 dakika önce, Erhan Erten said:

Otokoç elemanı araçta lpg olmasaydı iyiniyet kapsamında birşeyler yapılabilirdi felan dedi ama bilmiyorum.

Tek kavrama ya razı vaziyetteyim :(((

lpg'yi kavramaya mı monte etmişler...

kapalı alan vs. kuralları var biliyorum ama ücreti mukabili orada o işlem yapılabiliyorsa yakıt durumuna bakmaksızın da müşteriye yardım edilmesi gerek. koltuk, kapı vs. bişi değil bu... şanzıman yahu, araba yürümüyor daha ne olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Mert Yürüyen said:

şanzıman yahu, araba yürümüyor daha ne olsun.

Arabanin yurumesi dert degil yeeegen, onemli olan otosanin ne kadar kar elde ettigi. :ranting2:

Konunun ozeti: ezberden gazel okuyan servis, insiyatif ve musteri memnuniyetinden uzak hizmet anlayisi.

Belki baska servis cozer, kim bilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 dakika önce, Servet Özkan said:

Arabanin yurumesi dert degil yeeegen, onemli olan otosanin ne kadar kar elde ettigi. :ranting2:

Konunun ozeti: ezberden gazel okuyan servis, insiyatif ve musteri memnuniyetinden uzak hizmet anlayisi.

Belki baska servis cozer, kim bilir.

nalet olsun haklısın :) 

en iyisi başka servisleri bir kontrol etmek... @Erhan Erten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Erhan Erten said:

Otokoç elemanı araçta lpg olmasaydı iyiniyet kapsamında birşeyler yapılabilirdi felan dedi ama bilmiyorum.

Tek kavrama ya razı vaziyetteyim :(((

Başer ford lpg li araçlara bakım bile yapıyor. Neden şansınızı bir de Başer ford da denemediniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otokoç çağrı merkezine şikayet oluşturdum. 3 yılda şanzıman mı biter diye bakalım sonuç çıkarmı..   Hayatımda ilk defa bir ürün şikayeti :((

Sabah bir de Tur oto ya göstereceğim ama randevu alamıyorum maşallah servisler çok yoğun.

Başer oto yu da arayım orayı bilmiyordum.

IMG_3804[1].JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Erhan Erten said:

Otokoç çağrı merkezine şikayet oluşturdum. 3 yılda şanzıman mı biter diye bakalım sonuç çıkarmı..   Hayatımda ilk defa bir ürün şikayeti :((

Sabah bir de Tur oto ya göstereceğim ama randevu alamıyorum maşallah servisler çok yoğun.

Başer oto yu da arayım orayı bilmiyordum.

Başer ford forum üyelerimize güzel indirimler uyguluyor. Cumartesi sabah kısmetse orada olcam. Direksiyonum garantiden değişecek. Randevu alın Gökhan bey i isteyin özellikle servis danışmanı ben de gerekli yardımı sağlamaya çalışırım.  Aşağıdaki konuya bakmanızı öneririm.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, Erhan Erten said:

Diğer servisler telefona bakmıyor; Başer Oto da 4 ayı kişi ile görüştüm :)) randevu yu aldım bakalım ne diyecekler 2 gün aracın incelenmesi gerekir dediler. 

Cumartesi orada olursanız gelişmeleri beraber takip ederiz. Yardımcı olacaklardır merak etmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Başer ford forum üyelerimize güzel indirimler uyguluyor. Cumartesi sabah kısmetse orada olcam. Direksiyonum garantiden değişecek. Randevu alın Gökhan bey i isteyin özellikle servis danışmanı ben de gerekli yardımı sağlamaya çalışırım.  Aşağıdaki konuya bakmanızı öneririm.

Elin değmişken benim arabanınkinide değiştirsen ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Perşembe sabah 10 başer oto da randevum vardı. bakalım ne diyecekler. 

bu arada Ankara Şaşmaz Aydoğmuş şanzıman varmış konusunda baya popülermiş. Bir arkadaş kendisi otomotiv sektörü içinde illa buraya götür dedi sahibi de kısmen tanıdıkmış.  Bu servisi bilen yorum yapabilecek varmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Başer oto ya gittiğimde araç gayet düzgün çalışıyordu arıza ikazı olunca getirin dediler. Aydoğmuş şanzımana uğradım ustanın dediği bunlar powershift değil Edc şanzıman. Kavramayı serviste değiştittir bir şeyi kalmaz :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.