Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Cruise Control Eklemek [videolu Anlatım]

Sarp D. Uygur

Önerilen Mesajlar

Videoda Trend X direksiyonu airbag kablo grubuyla alırsanız herhangi bir modifiye yapmanıza gerek yok diyordu. Ben o şekilde aldım. Eski kablomu kullanmadım.

Hocam msjlarda karışıklık var. Aldiginiz direksiyonda airbag varsa calismasi gerek. Ama sizin simdi dediginiz kendi airbagi kullandiginiz. Eger eski airbag i taktiysaniz modifiesiz olmaz. Ama orj direksiyon ve airbag ise olur.

Olay çözüldü. Once airbagi aldm demistiniz onun için elm dedik. Simdi ise kendi airbagi kullanacagim dediniz sorun bu. Modifiyesiz olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün biraz uğraşarak cruise control aparatını monte ederek elm ile gerekli ayarları yaptıktan sonra aktif hale getirdim.

@Sarp D. Uygur beyin videosu çok yararlı oldu. Teşekkürler Sarp bey. Kablo modifiyesi @Sarp D. Uygur beyin yönlendirmeleri doğrultusunda yapılırsa zor değil.

Eğer Trend direksiyon kesilecekse uygun alanı kesmek önemli. Çok keserseniz CC aparatı ile direksiyon arasında aralık kılıyor. Az keserseniz de aparat oturmuyor. Airbag kapağını açmak çok zorladı ancak ınatla sabırla uğraşarak Trend araçta Cruise Control sahibi olduk.

Cruse Control aparatı Çakır Oto Ankara 150 TL

Modifiye edilecek kablo :25

işçilik : Sabır, biraz dikkat, biraz el becerisi, azim, vee bingooo.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün biraz uğraşarak cruise control aparatını monte ederek elm ile gerekli ayarları yaptıktan sonra aktif hale getirdim.

@Sarp D. Uygur beyin videosu çok yararlı oldu. Teşekkürler Sarp bey. Kablo modifiyesi @Sarp D. Uygur beyin yönlendirmeleri doğrultusunda yapılırsa zor değil.

Eğer Trend direksiyon kesilecekse uygun alanı kesmek önemli. Çok keserseniz CC aparatı ile direksiyon arasında aralık kılıyor. Az keserseniz de aparat oturmuyor. Airbag kapağını açmak çok zorladı ancak ınatla sabırla uğraşarak Trend araçta Cruise Control sahibi olduk.

Cruse Control aparatı Çakır Oto Ankara 150 TL

Modifiye edilecek kablo :25

işçilik : Sabır, biraz dikkat, biraz el becerisi, azim, vee bingooo.

Keşke 200 e deri tit direksiyonu taksaydınız.

Cc da üzerinde geliyordu. Teoman taktı hatta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Doğan Kurban said:

Keşke 200 e deri tit direksiyonu taksaydınız.

Cc da üzerinde geliyordu. Teoman taktı hatta

@Doğan Kurban Hocam direksiyon bulamadım, cc aparatını da bulunca cesaret edep kestim direksiyonu kabloyu modifiye ettim oldu.

İlerleyen süreçte uygun direksiyon bulursam onu da değiştirirm zaten direksiyon biraz yıpranmış durumda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.