Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Bu ne biçim focus forumu yaaa...Kimi i30a aşık kimi cruze a ...Ben mi yanlış yerdeyim siz mi anlamadım :kıhkıh::zha::D

Amerikada cruze ile focus kabaca aynı fiyata satılıyor ve eşdeğer özelliklerde tüm karşılaştırmalarda focus ezim ezim eziyor.

Burada 1.6 düz vites focus fiyatına 2.0 dizel otomatik cruze alınabilmesi focusun nasıl kazık fiyattan satıldığının sağlam kanıtı. Bu arada cruze da burada belli ki zararına satılıyor o fiyatta

Bunları cok saldık deği mı ?

Artık ceza verelim

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

koyun muyuz len biz...salmış malmış..ne biçim konuşuyon...Sayın Köse ne alacağını bilmiyorsa suç bizimmi...fordcu olan oysa gecen hafta corsayla ondan önce vw. le ondan önce..başka bir markayla gidip flört eden benmiyim...bırakacak bunları...boş iş bunlarrr...boşşşşşşşşşş.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ne biçim focus forumu yaaa...Kimi i30a aşık kimi cruze a ...Ben mi yanlış yerdeyim siz mi anlamadım :kıhkıh::zha::D

Amerikada cruze ile focus kabaca aynı fiyata satılıyor ve eşdeğer özelliklerde tüm karşılaştırmalarda focus ezim ezim eziyor.

Burada 1.6 düz vites focus fiyatına 2.0 dizel otomatik cruze alınabilmesi focusun nasıl kazık fiyattan satıldığının sağlam kanıtı. Bu arada cruze da burada belli ki zararına satılıyor o fiyatta

E baba kendine alman gereken arabaları bize satmaya çalışınca bunaldık biraz hava değiştirelim dedik...

Bizim eski komşu inat ve meraktan aldı 2.0 dizel otomatik LTZ Cruze, ort. 9 litre mazot tüketimi var, Kemer'e kadar birbirimizi ölçtük, EB'a zorluk çıkartıyor, ama birkaç viraj yakalayınca arayı bir daha kapanmayacak şekilde açabildim.

EB'u olmayanlar hiç dalaşmasın. Ağrıma giden standart Cruze'lar da bu imajdan faydalanacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

chevrolet binek araçları için hala euro ncap mücadelesi veren bir marka naaptınız siz ya nerde ford nerde cruze ne aynı fiyatı a.b.d şartlarında standartta sunulmayan opsiyon mu var? hangi biri ford kadar verim üretiyor taksi ihalesini aldı new york ve bilmediğim bir kaç eyaletin daha.. ford connect ekmek su gibi üretiyor otosan şu an aynı şartları chevrolet sağlasaydıda o alsaydı ihaleyi derim biz kazık yiyor olsaydık çoğu insan almandan japona japondan forda giden bi sirkülenin içinde bulmazdı kendini heleki fransız arabalarını hiç katmıyorum gerçekten vasatlar ve 2 adet estetik amelyatına mal oldu bana italyanlara gelince fantezi meselesidir tercih meselesidir derim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyide emir sen konudan epeyyyyyyyy bi uzaklaştın..konu şuydu 2011 ikinci el benzinli style galiba araba 40-43 arası dolaşıyormuş...ben dedim o paraya eğer tercihim benzinliyse..style donanım yerine cruze alırım sonuçta tüketimleri cok farketmez...hatta 43.000 e otomatik vitesli full olanını alırım dedim..diğer 2.0 lar falan sonradan sayen de konuya dahil oldu...yani...konu H.Sayın Kösenin alamıyacağı arabalar hakkında ortalığı karıştırması boş yere.. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...yani...konu H.Sayın Kösenin alamıyacağı arabalar hakkında ortalığı karıştırması boş yere.. :smiley2k:

Bu çok ağır oldu. Bari "almayacağı" yazsaydın Sayın Tevfik :)

Ben de "özet geçeyim"

o zaman makul fiyata cancanlı kırmızı bir focus bulmuştum . alınır mı diye foruma konu açmıştım. sonra ESPsiz olduğu kesinleşince vazgeçmiştim. Şimdi 2011 style plus bu fiyata görünce almayı düşünen varsa alsın diye konuya ekledim.

1.0T yi beklediğimi zaten her yerde yazdım. fiyatı belli olmadan, 1.0T ortaya çıkmadan ben araba almam dedim zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0T gelir de ne olacağını görmek süre ister. Sizin böyle endişeleriniz var mı bilmem ama, 1-2 parti getirip arkasını kesecekler mi? Araç tutulup iyi bir alternatif olarak 1.6 atmosferiğin önünü kesip piyasaya oturacak mı? Bunları görmek en az 6 ay ister. Ha önemli değil alır, keyfime bakarım derseniz ayrı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.