Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Pembe diye geç dalganı sen,o rengi gören bidaha bakıyor..Güneş altında kan kırmızı gölgede gül kurusu gibi duruyor,ben daha öyle bir renk görmedim..çok albenili ve seçkin gösteriyor arabayı....Boşuna diil fark olarak ödenen 2 Bin tl...hiiç çamur atmayın....Şu fotoda still bile olsa nasılda karizma duruyor araba görmüyormusunuz..Sırf o rengine bile alırım ben olsam o fiyata o arabayı...Ecoboostsa tabii...Düz benzinli almam ama...Tüp taktıracaksanız düşünülebilir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pembe diye geç dalganı sen,o rengi gören bidaha bakıyor..Güneş altında kan kırmızı gölgede gül kurusu gibi duruyor,ben daha öyle bir renk görmedim..çok albenili ve seçkin gösteriyor arabayı....Boşuna diil fark olarak ödenen 2 Bin tl...hiiç çamur atmayın....Şu fotoda still bile olsa nasılda karizma duruyor araba görmüyormusunuz..Sırf o rengine bile alırım ben olsam o fiyata o arabayı...Ecoboostsa tabii...Düz benzinli almam ama...Tüp taktıracaksanız düşünülebilir....

Bakar tabi. Bende o renkleri gördüğümde bir daha bakıyorum. Sadece şeker kırmızı değil. Elektrik kırmızı, sedefli beyaz vs vs de var o renkler arasında.. Boyanın rengi için fazladan para veren kim acaba diye dönüp dönüp bakıyorum.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bu arabayı görmeye gittim. Adam kafadan 40a indi ve ben pazarlık yapmadım...Gerçekten kırmızı HB yakıyor.

Kalın stepneli, 990 kmde..Araba ESPli olailir mi diye bakayım dedm. ESPoff tuşu yok. YB nereden açılıyor dedim. Ne bileyim ben hiç bakmadım dedi..Kitapçığı aldım. Baktık sol taraftaki sinyalini gösteriyor üstünde döner bilezik var diyor ama arabada öyle birşey yok.. YBını açamadık yavvv.....Nereden giriliyor bu YBna...

Neyse ben de bir iki kere kontağı açıp yanan ışıklara baktım kayan araba şekilli ESP işareti var mı diye : göremedim..Muhtemelen ESP yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı araba bu...adamın adına 41.5 diye ilan vermişler sonra ilanı güncelleyememişler. 40,5tan adamın kızı adına yeni ilan açmışlar..

Nerden giriliyor yol bilgisayarına söyleyecek var mı ? Muhtemelen yarın da bir style görmeye gideceğim..o da bilmiyorsa kendim bakayım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii tabii biliyorum düz style da ESP yok da benimki bir umut. Direksiyon üstündeki sağ sol daki dugmelerle mi giriliyor yb menüsüne ben vallahi bilmiyorum

Soldaki tuşlardan girilmekte. 2 veya 3 kere sola basın. Sonra Ayarlar -> Sürücü Yardımı -> Çekiş denetimi varsa ESP de olması gerekmekte.

Doğrulamak iÇin kılavuzun pdf halinde 86. sayfa yazılı halinde 84. sayfaya bakabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paketsiz ,düz vites, style, HB, 1.6 125 benzinli , şeker kırmızı, 0 km ...45.5 vermek çok mu aptalca olur. 500 dosya masrafı , 1000 de sony parası :yazyaz::nazar: 47ye falan gelir, 1000 de kasko tutsa 48e falan tamam olur.

Siyah olsa 1000 daha ucuz olurdu daha çok sevinirdim..

çok arabasızım çooookkkk... :nazar:

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.