Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Bakın centilmenlik gereği pazartesiye kadar hiç biriniz sulanmayın :) Arabayı önce ben gördüm.

Neyse araba daha 1 aylık ama 2011 model düz style. Şimdi bu arabada ESP yoktur değil mi ?

Stepne ince mi kalın mı dedim adam kalın dedi ama adamın bildiğinden emin değilim.Cumartesi veya pazara kadar satılmazsa gidip göreceğim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-20-gunluk-sifir-arac-65132531/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hımmm....tamam o zaman isteyen alabilir :( Rengi de yakıyor valla..Telefonda 40 dedi adam , araba başında 39a kesin iner gibime geliyor.

Ben 2011leri unuttum: style pluslarda ESP kesin var ve buna rağmen onların stepnesi tam boy değil mi ?

Plus'da ESP var, stepne tam boy aynen abi :)

EDİT: abi esp ve tcs ağustos'da standart olmuş açtığımız başlık tarihi bu, hani olurya belki esp'li gelmiş de olabilir (hata ile) , şasi no ile kontrol edebiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Plus'da ESP var, stepne tam boy aynen abi :)

EDİT: abi esp ve tcs ağustos'da standart olmuş açtığımız başlık tarihi bu, hani olurya belki esp'li gelmiş de olabilir (hata ile) , şasi no ile kontrol edebiliriz

Bakmadan içim rahat etmez benim..Bu muhtemelen hem benzinli hem plussız olması dolayısıyla elde kalmış olan 2011lerdendir. Adam arabayi ekimde mi kasımda mı ne almış..Ağustos öncesi girmiş ve de elde patlamış olma ihtimali yüksek bence ..Adam da indirimli almıştır.

ESPsiz olsa bile alınır aslında 38-39a indirtilse..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kim dedi bunu ?

Bana Otosan Binek Ara.Sorum Müd. 'ü söyledi 2012 başında getirteceğiz avrupa ile aynı anda dedi..

1.0T üretim açıklamasındada net tarih yok ama 2012 başı gibi verilmiş...O kadar uzamaz yani..Mart'ı geçmez...İngiltere'nin Model yılına yetiştirirler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bencede 38-40 arası gideri var.

Hımm. Benimkini verip bunu mu alsam.. Ama yok yok şeker kırmızıya o kadar laf ettikten sonra alırsam Bora'nın dilinden sittin sene kurtulamam.. :)

Yaaaaa işte bööyle adamı şaşkoloz eder şeker kırmızı.Sırf rengi bile başınızı döndürüyor,oysa arabada ne esp var ne tvc,ne de dizel....Titanyum x i bırakın Titanyum bile diil..Ama ne renk?Şeker kırmızı....ehehehehüüüeee....Mertol,mondeonun şeker kırmızısını verlim sana ha,ne dersin?:)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.