Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Ben senelerce clio kullandım symboldü benimki ama..Bence eğer biraz geniş bir arabam olsun derdinde değilseniz Türkiyedeki en kullanışlı ve sağlam arabalardan biri..Bagajıda yeterli üstelik.Hatta Clio Sportstourerlarda çok harika arabalar..Şiddetle tavsiye ederim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün gittim Clioyu gördüm. kapak jant, arka camlar manüel,2Hylı ABSli bir araba kesinlikle o parayı etmez. 1 ocak 2012den itibaren AB dahilinde Eu4 araba satmak mümkün olmadığından 85lik 1.5 dizeli 90 bg yapmışlar ve tükeyimi bayağı düşürmüşler (ş.i 5.2 iken 4.8 olmuş) ....36950 kampanyalı veriyorlar. 24 ay değil 12 ay kredi imiş 24bin...

Kesin kesin o parayı etmez ama bu devirde parasını hakeden araba var mı? Kredi 24 ay olsa belki alırdım. Bu arada satıcı yeni kampanya daha iyi olabilir dedi..Hala kararsızım..

Doktorum napıyorsun sen ya :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence Clio alınası bir araba, hem hb si, hem de symboller, ben seviyorum, amacına o arabalardan daha fazla hizmet eden araba olamaz, özellikle dizelleri az yakıtla çok iş görüyor, a noktasından b noktasına sıkıntısız sizi götürecek, arıza vs. olağan dışı durumlarda da yedek parça ve servis ağından dolayı yüzünüzü ve cebinizi güldürecek bir araba diye düşünüyorum, haa kalite konusunda da pek fazla bişey beklememek lazım. Fakat hb clio lar özellikle son makyajdan sonra kalite konusunda da sınıfına göre orta seviyelerde diye düşünüyorum. eeee ne de olsa eski renaultcuyuz.

Dip Not: Bu gece bir zamanlar hastası olduğum Clio Sport 172 gördüm. 2.0 16V 172 hp fiyat olarak 15-24 arası arabalar. Adam yanımda bastı gaza çekti gitti, sesi bile farklı 2.0 motorun. Güzeldi vesselam. Dur biraz clio bakayım internetten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de 2011 style var plussuz var 2000 tl daha ucuza parkediyorum normal şartlarda kullanıldığında espyede gerek yok hadi acil bi durum oldu arabyı kurtarmak şöförlüğe bakıyo (espye güvenip çok kaza yapan insan gördüm) araba hayatımdaki ilk arabam hiçbir sıkıntım yok aracım benzinli şehir içi kullanıyorum hergün okulma gidip geliyorum cumartesi pazarları da geziyorum aylk benz masrafım 150 -200 arası değişiyo çok eleştirenler olmuş da söyliyim dedim!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan istiyorum ben yaaa

http://www.sahibinde...-68910346/detay

Ben bu aracın aynısını Istanbul Park'ta kullandım, başı kıçı durmayan, ciddi ustalık gerektiren bir model. Normal trafikte ise tam bir saatli bomba, deneyimszi sÜrÜcÜyÜ kısa sÜre sonra ya duvardan kazır ya da bir kamyonun altından eşelersiniz.

Zaten sahibi de yazmış "kendine hÜkmedecek yeni sahibini arıyor" diye, o fiyata da daha çok arar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Evet sevgili focusclubtr ciler bugün yine bir başka focus ile karşınızdayım ..

Sıfır km Ford ve Opel satan Gerçek te bir adet kahverengi 2011 focus 1.6 125 bg sedan style plus var ki araba sıfır km ve trafiğe çıkmamış (elde kalmış veya boyası felan vardır) . Bu kuzuya 43500 liste fiyatı koymuşlar ki km yapmış olanlar daha pahalı satılmaya çalışılıyor. Hatta aralıkta aynı arabayı 2012 olarak bana 48500e kitlemeye çalışmıştı Otokoç. Acaba indirim yaparlar mı, kredi kullandırırlar mı? Almak isteyen varsa buyursun, ben telefon ettim adamlara ama ilgili kişiye ulaşamadım o ona bağlıyor o öbürüne..Gidip görmek en iyisi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-focus-1-6-style-plus-paket-ops-0-km-80783068/detay/

Sayın Tevfik buyrun istediğiniz yorumu yapın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.