Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

yok ya ne performansı. 1.0T performans verilerinde 1.6dan geride. Performans merakım da yok zaten. Olsa ne yapar eder 180liği almaya bakardım.

Mühim olan 1.0Tden ne kadar fazla yakacağı , vergisi ve olası bir satışta zorlanma durumu..

1.0T ne yakar bilemem ama bendeki şehir içinde 7 lt. civarlarında gezinmeye başladı. P.tesi Ankaraya gittim cc 100 Km. ye ayarlı 4.8 Lt. ortalama gösterdi klima açık. Gerçi boludan sonra abarttık ortalama yalan oldu haliyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Evet saygıdeğer focusçular bugün yine bir focus ile karşınızdayım :)

Aracımız 2011 model gece gri sedan 1.6 ecoboost titanium+Xpaket+otomatik park. Arabada orjinalinden daha fazla yakışan 5 kollu bir Ford jantı var. Araba Şubattan beri ilanda yani satılmıyor .. 14binde ve sahibine göre orijinalinden farksız (mesaj attım kaza boya değişen pert kaydı var mı diye, aynı cevabı verdi orjinalinden farksız).

Fiyat 45bin TL pazarlık yok

Çok çekici geldi gözüme , hele bir de Hb olsa. Tüm imkanlarımı zorlardım almak için.Arabayı bilen tanıyan var mı? Bir enayiliği var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-yeni-kasa-titanium-x-paket-ecoboost-76241910/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet saygıdeğer focusçular bugün yine bir focus ile karşınızdayım :)

Aracımız 2011 model gece gri sedan 1.6 ecoboost titanium+Xpaket+otomatik park. Arabada orjinalinden daha fazla yakışan 5 kollu bir Ford jantı var. Araba Şubattan beri ilanda yani satılmıyor .. 14binde ve sahibine göre orijinalinden farksız (mesaj attım kaza boya değişen pert kaydı var mı diye, aynı cevabı verdi orjinalinden farksız).

Fiyat 45bin TL pazarlık yok

Çok çekici geldi gözüme , hele bir de Hb olsa. Tüm imkanlarımı zorlardım almak için.Arabayı bilen tanıyan var mı? Bir enayiliği var mı?

Niye satıyormuş?

Servis ve Tramer kayıtlarına ulaşılabilir mi?

Deneme sürüşü mümkün mü?

Zaten forumu yakın izleyen bir kişi olarak aracın nerelerine bakman gerektiği belli incelemesi zor olmaz...

Şimdilik EB 2.eli zayıf, bu güçlü motorların laneti bu demek ki, uzun süreli binici olarak almayı düşünmek lazım.

Tabii bir de sedan ile barışık olabilecek misin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye satıyormuş?

Servis ve Tramer kayıtlarına ulaşılabilir mi?

Deneme sürüşü mümkün mü?

Zaten forumu yakın izleyen bir kişi olarak aracın nerelerine bakman gerektiği belli incelemesi zor olmaz...

Şimdilik EB 2.eli zayıf, bu güçlü motorların laneti bu demek ki, uzun süreli binici olarak almayı düşünmek lazım.

Tabii bir de sedan ile barışık olabilecek misin?

Tabii almaya kesin karar verilirse bunlara bakılacak zaten. Muhtemelen çok yakma vs nedeni ile satılıyordur. Ama kaza boya bilinen sorun vs varsa zaten alınmaz.

Sedan eğer dizel ise çok daha kolay satılan bir seçenek ama ben o kadar sevemedim. Aslında arabaları görmeden önce resim ve videolardan sedanı çok beğenmiş HBi beğenmemiştim ama gerçek hayatta görünce HBi daha çok seviyorum.Yine de uygun olursa sedan alırım.

edit: bu arada bu segmentte 160-180 isteyen adam daha çok hatch tercih ediyor. astra gibi giu gibi hatta 1 veya golf gibi ama S40 da powershifti ile iyi satılıyor alanlar da memnun.

eğer 0 satışında sedan pahalı olmasına rağmen ikinci elde sedan daha ucuzsa neden sedan alınmasın ki

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sedan HB meselesi kisiden kisiye degisiyor ben HB araci aklimdan bile gecirmiyorum mesela.

Arac guzel gorunuyor sorunsuz ise alinir ve cok ta mutlu eder.

Jantlari anlamadim 16 olduguna eminim ama ford mu acaba?

Aydın sen en doğrusunu yaptın gri sedan dizel nakit para gibi istediğin dakika nakite çevirirsin.

Hep diyorum HB ile sedan ayrı isimlendirilmeli golf -jetta gibi. Müşteri tipi falan farklı yani.

Dediğim gibi bu segmentte kuvvetli motor isteyen Hb alıyor genelde..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

2012 1.6 EB titanium

kilometresi 60bin

orjinalmiş

fiyatı 41500

muhtemelen filo, kiralama veya şirketten çıkma.

Sizce alınır mı?  

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-birmot-izmir-den-focus-iii-hb-1.6-titanium-ecoboost-58.700km-orj-121801803/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 1.6 EB titanium

kilometresi 60bin

orjinalmiş

fiyatı 41500

muhtemelen filo, kiralama veya şirketten çıkma.

Sizce alınır mı?  

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-birmot-izmir-den-focus-iii-hb-1.6-titanium-ecoboost-58.700km-orj-121801803/detay

Kime?

40 düz diyelim...

Şirket aracı olma ihtimali çok yüksek değil bence, hem 182 PS hem de HB.

Onu öğrenmekte yarar var, şirket aracı ise bir kez daha düşünürdüm ve önce Nihat'ı arardım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.