Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Kime?

40 düz diyelim...

Şirket aracı olma ihtimali çok yüksek değil bence, hem 182 PS hem de HB.

Onu öğrenmekte yarar var, şirket aracı ise bir kez daha düşünürdüm ve önce Nihat'ı arardım...

Kendime .. Sadece düşünüyorum  kesin karar vermedim 

Birmot 2. el olduğu için daha inmezler sanırım. 

Bence şirket aracı, biraz içi yıpranmış gibi geldi bana 

Nihatınki çok güzel de bundan pahalı, 2011 ve ben oraya gidemem

Onu da gördüm. Rengi çok güzel ama hem 2011 hem onun da km si düşük sayılmaz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birmot 2. el olduğu için daha inmezler sanırım. 

Bence şirket aracı, biraz içi yıpranmış gibi geldi bana 

Nihatınki çok güzel de bundan pahalı, 2011 ve ben oraya gidemem

Onu da gördüm. Rengi çok güzel ama hem 2011 hem onun da km si düşük sayılmaz

nihat abiyle bir görüş derim cenk hocam bir baktın kendi getirir arabayı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın'dan rica edelim, baksın, pazarlığını da yapsın, sen de git al ve aramıza katıl.

Bu arada hayrola orta yaş krizi mi bu? 182PS, senin gibi ekonomi odaklı düşünen adam!?

Tabii çok isterim virüsü kapmanı! 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın'dan rica edelim, baksın, pazarlığını da yapsın, sen de git al ve aramıza katıl.

Bu arada hayrola orta yaş krizi mi bu? 182PS, senin gibi ekonomi odaklı düşünen adam!?

Tabii çok isterim virüsü kapmanı! 

Her zaman tercihimdir 182lik EB ama fiyatlar hep yüksek.

Ben de hep önceliği başka şeylere vermek zorunda kalıyorum. 

Bakalım kısmetse olur.

Otokoç, Birmot gibi yerlerden almak 2. el kredisi kredisi açısından avantajlı . 

Şahıstan kredi ile almak çetrefilli. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 1.6 EB titanium

kilometresi 60bin

orjinalmiş

fiyatı 41500

muhtemelen filo, kiralama veya şirketten çıkma.

Sizce alınır mı?  

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-birmot-izmir-den-focus-iii-hb-1.6-titanium-ecoboost-58.700km-orj-121801803/detay

Şaşırmadım desem yalan olur ..:):) umarım gönlünüzdeki olur.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu 2011 de acilmis, kesin bu araba arayislarinda onun 1 sene oncesi falanda vardir. Azmine hayranim usta.. :)

Bu arada Nihat bey Van da degilmi?

2010dan beri arabasızım . araba almam lazımdı  ama hep ekstra bişeyler çıktı ve alamadım. Arada fırsat focus bulursam şartları zorlar alırım mantığındayım   

Şu an makyajı geldiğinden ve yüksek fiyatları nedeniyle sıfır almayı aklımdan bile geçirmem. Senin dizel aldığın fiyata şu an en baz atmosferik benzinli alınamıyor. 

Şaşırmadım desem yalan olur .. :):) umarım gönlünüzdeki olur.....

Acelemiz yok karar aşamasındayız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2010dan beri arabasızım . araba almam lazımdı  ama hep ekstra bişeyler çıktı ve alamadım. Arada fırsat focus bulursam şartları zorlar alırım mantığındayım   

Şu an makyajı geldiğinden ve yüksek fiyatları nedeniyle sıfır almayı aklımdan bile geçirmem. Senin dizel aldığın fiyata şu an en baz atmosferik benzinli alınamıyor. 

Acelemiz yok karar aşamasındayız. 

Golf 1.2 tsi al. Pişman olmazsın. 44 bin liraya midlineplus veriyorlar. Tüketim olarak ta tatmin eder seni. İstanbul şehiriçi 7 litre yakan arkadaşlarım var. Ki arabayı ekonomik kullanmayı bilen tipler değiller.

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf 1.2 tsi al. Pişman olmazsın. 44 bin liraya midlineplus veriyorlar. Tüketim olarak ta tatmin eder seni. İstanbul şehiriçi 7 litre yakan arkadaşlarım var. Ki arabayı ekonomik kullanmayı bilen tipler değiller.

aynı düşüncedeyim . Fakat karar verip parayı bastırıp sıraya girmek gerekiyor. 2-3 aydan önce araba yok ki yaz tatili de girmiştir 1 ay daha atar şimdi teslimat 

Alternatif leon 1.2 tsi+style+plus paket var. 46-47 lere veriyorlar. Full LED farlar falan gayet dolu tam benim kalemim. 

Dediğim gibi karar aşamasındayım . 

EB focus da sahip olmak istediğim br araba nihayetinde 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 3 sene beklemişsin 3 ay mı sorun?

Leonu bilmem ama donanım için leon almazdım şahsen. Golf golftür.

EB iyi güzel de sıfır sıfırdır bence. Hem model farkı var hemde sıfır olmasının psikolojik etkisi. Şahsen ben golf u tercih ederdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Evet beyler bir akrabamız için 30bini fazla aşmayacak şekilde otomatik bir araba bakıyoruz. Mümkün olduğunca yeni ve majör marka. Acemi şoför  fazla donanım lazım değil çok km yapmayacak dizel de şart değil. Benim aklıma hemen focus geldi. Şöyle bir araba gördüm.

39bin yazmışlar. 2012 trend powershift siyah HB.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kazasiz-boyasiz-15300-km-de-2012-otomatik-focus-iii-129312629/detay

Şimdi bunda 4 HY  ve esp var değil mi ? Direksiyon ses kontrolleri de var. sis farı, cruise ve alaşım jant yok.

Powershift ile ilgili bilinen kr sir sorun yok değil mi?  

PS: Bu arada ben üstteki muhabbeti unutmuştum yavv. Bayağı bayağı golfü konuşmuşuz Mertolle :)

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.