Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Cenk opak Style Plus paket 125 BG gücü HB benzinliyi 2 ay kadar önce 41.5'a aldıydık. Sene sonu kota mota yakın fiyatlara inmesi lazım, bana 45.5 çok sevimli gelmedi, Tabii için de şeker kırmızıya verilen gereksiz para da var.

2.el olan da fena durmuyor aslında, 39-40'a bağlanır gibi.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeker Kırmızıya verilen ek paraya gereksiz diyen Cem Beye İthafen : O gereksiz parayı verdiğim için hiç pişman değilim...Şu ahir ömrümde kırmızı bir arabam olsun diye çok istiyordum ve o da oldu ,hemde çok güzel bir kırmızı oldu...Bugüne kadar bir kişi bile kötü demedi rengine yada keşke şu rengini alsaydın demedi....Lütfen bazı şeyleri yazarken forumdaki diğer üyeleri rencide edebilecek şeyler yazmayalım ...Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cenk opak Style Plus paket 125 BG gücü HB benzinliyi 2 ay kadar önce 41.5'a aldıydık. Sene sonu kota mota yakın fiyatlara inmesi lazım, bana 45.5 çok sevimli gelmedi, Tabii için de şeker kırmızıya verilen gereksiz para da var.

2.el olan da fena durmuyor aslında, 39-40'a bağlanır gibi.

Abi bu rakam beni bitirir. plus paket fiyatı ile şeker kırmızı fiyatı kabaca aynı olsa bunun da 41.5-42 ye inmesi lazım demek ki ?.

2011 miydi o araba ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değildi, yani ESP'li idi.

Niye böyle uygun bir fiyat alabildiğimi hatırlamıyorum, belki bir hafta içinde benimki ile birlikte 3 araç aldırdığımdandır

Bora Beye ithafen: Sizi rencide etmek gibi bir amacım yoktu, zaten aracınızın güzelliği tüm forumdaşları ziyadesiyle etkilemekte ve herkeş keşke benim de bir kırmızı şekerim olsaydı demekte. Ancak burada sizin kadar şanslı olamayan ve birkaç kuruş tasarruf etme çabasında olan bir fani ile görüşme halinde olduğumdan haddim olmayarak boya parasından kısıntıya gitmeye çalıştım. Siz de ikide birde ayrıcalıklı durumunuzu gözümüze sokmasanız olmaz sanki!?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugünlerde bu foruma noluyorsa anlamakta zorluk çekiyorum kaprislerle nereye varıcaz bakalım...Allah hayıra çıkartsın sıkılmaya başlıyorum gerçekten.... :yeah:

üstad, pardon da kim neye kapris yaptı ve neden sıkıldın?

Bence yavaş yavaş arabasızlık başına vuruyor, hıncını bizden çıkartma :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya doktorum....sen siyah al demişin boşver kırmızıyı Bora alınmış...mertol yok piyasalarda yani noluyor anlamıyorum bence arabasızlık degil arabalar değiştirdi insanları galiba...senin hiç bir üstüne alınacak birşeyin yok Doktorum..sen herzaman dogru olanı söylüyorsun zaten varlığın yeter... :yeah::zha: :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kim dedi bunu ?

Bana Otosan Binek Ara.Sorum Müd. 'ü söyledi 2012 başında getirteceğiz avrupa ile aynı anda dedi..

1.0T üretim açıklamasındada net tarih yok ama 2012 başı gibi verilmiş...O kadar uzamaz yani..Mart'ı geçmez...İngiltere'nin Model yılına yetiştirirler :D

Beni her zaman yamultan bu nedenle güvenmemyi öğrendiği AE yine nisan diyor. 1.0T için..

http://www.autoexpress.co.uk/carreviews/grouptests/276529/127_news_cars_for_2012.html

çanakkaleli kimse var mı?

aslanlar ford plazada tam istediğim araba var 2. el, 3-5 binde 1.6 style plus HB beyaz. BUrada olsa almıştım.

Edit: 1.0T ile ilgili AE bilgisi ve Yakuptan quote eklendi..

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni her zaman yamultan bu nedenle güvenmemyi öğrendiği AE yine nisan diyor. 1.0T için..

http://www.autoexpre...s_for_2012.html

Edit: 1.0T ile ilgili AE bilgisi ve Yakuptan quote eklendi..

En son bilgiyi biliyorsun abi yazmıştım, seri üretim başlamadı.Ocak 15 de başlayacaktı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Focuslar çok pahalı , ikinci elde de hiç biri satılmıyor ama fiyatları da düşmüyor.

Sanırım clio III HB 1.5 dci 90bglik (eu5) extreme alabilirm. 24bini 24 ay faizsiz kredi olmak üzere kredi masrafı dahil 37500 falan.

İşe götürüp getirsin yeter .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün gittim Clioyu gördüm. kapak jant, arka camlar manüel,2Hylı ABSli bir araba kesinlikle o parayı etmez. 1 ocak 2012den itibaren AB dahilinde Eu4 araba satmak mümkün olmadığından 85lik 1.5 dizeli 90 bg yapmışlar ve tükeyimi bayağı düşürmüşler (ş.i 5.2 iken 4.8 olmuş) ....36950 kampanyalı veriyorlar. 24 ay değil 12 ay kredi imiş 24bin...

Kesin kesin o parayı etmez ama bu devirde parasını hakeden araba var mı? Kredi 24 ay olsa belki alırdım. Bu arada satıcı yeni kampanya daha iyi olabilir dedi..Hala kararsızım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.