Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Otomatik Focus Satışı Başladı

Adem Kazıl

Önerilen Mesajlar

Darısı 1.5 Ecoboost manuel ve otomatiğin başına diyerek.
Tüketimi: 7.4 - 4.4 - 5.5 (lt/km) (Başlat/Durdur ile)

0-100: 12 sn - Maksimum h.: 192 km/h

Teknik Detayları: http://fcstr.com/TeknikDetay
Fiyatı: 82.000 (Titanium Do.Se.)

24 şubat 2014'e yani bu başlığın ilk mesajına gidelim :D 

FocusClubTr--1393200582.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@H. Cenk yok yok... o "mallıklar" geride kaldı... test etmeden, hatta arabayı şahsuvaroğlundan kaçırıp kaçırıp gezmeden o işlere asla girmem :)

ama işin garibi ortada araba yok, fiyat var, şaşırdık mı, hayır tabi ki :)

1.5 PS Tit dediğiniz dizelse ok, ama benzinli beklentiniz ise doğuş otoya doğru koşmaya başlarım şuanda :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen said:

@H. Cenk yok yok... o "mallıklar" geride kaldı... test etmeden, hatta arabayı şahsuvaroğlundan kaçırıp kaçırıp gezmeden o işlere asla girmem :)

ama işin garibi ortada araba yok, fiyat var, şaşırdık mı, hayır tabi ki :)

1.5 PS Tit dediğiniz dizelse ok, ama benzinli beklentiniz ise doğuş otoya doğru koşmaya başlarım şuanda :) 

dizel tabii ki benzin olsa AT yazardım ;) (böyle de ezerim biri yağlı çift kavrama şanzıman, diğeri FORDun GMle ortak yaptığı 15 senedir kullandığı şanzıman ki 2-3 yıl içinde üretimi tamamen bitecek ) 

İnsafsız fordun bize nasıl çömkürttüğünün göstergesiydi benim verdiğim rakamlar. 

Not: böyle bir fiil vardır umarım yoksa da tam uydu sanırım :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 5 Eylül 2015  burada

1.0 EB otomatiği mevcut manuel fiyatına getirmeleri gerekir demiştim ama olmamış.

Tutmaz, satmaz bu fiyata.

Minimum 5 kağıt inmeleri lazım ayrıca her donanıma koyacaksın abi başka türlü cıks olmaz. Buraya yazdık deriz artıkın :P 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Tarih 5 Eylül 2015  burada

1.0 EB otomatiği mevcut manuel fiyatına getirmeleri gerekir demiştim ama olmamış.

Tutmaz, satmaz bu fiyata.

Minimum 5 kağıt inmeleri lazım ayrıca her donanıma koyacaksın abi başka türlü cıks olmaz. Buraya yazdık deriz artıkın :P 

aynen... 

yine bir "miş gibi" hareketine girilmiş. 1.0 otomatik getirmMİŞ gibi yapalım demişler, en azından buradan bakınca böyle görünüyor yani kusura bakmasın kimse.

1.0 süper bir motorun var... ama sen hala atmosferik dayıyorsun piyasaya, bana biri bunu anlatsın ya, hani dandik bir motor olsa bu 1.0 anlyıcam ama kullanan bilir, gerçekten süper alet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen said:

aynen... 

yine bir "miş gibi" hareketine girilmiş. 1.0 otomatik getirmMİŞ gibi yapalım demişler, en azından buradan bakınca böyle görünüyor yani kusura bakmasın kimse.

1.0 süper bir motorun var... ama sen hala atmosferik dayıyorsun piyasaya, bana biri bunu anlatsın ya, hani dandik bir motor olsa bu 1.0 anlyıcam ama kullanan bilir, gerçekten süper alet.

Bakalım belki geçiş aşaması olur 1.6 pws bitince bunları filo'lar seve seve alacak :D:zha: O zaman piyasası da olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen... 

Nedense çok keyifleniyorum sen 1.0 övdükçe

Bu arada 1.0 motorun neden bu kadar önemsenmediğinin açıklaması varmı. 1.6eb nin verdiği keyfi veren ama daha avantajlı bir seçenek olmasına rağmen ecoboost un ben hiç reklamını görmedim. Bir sebebi varmı bunun acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Olcay Sert said:

1.0 geliyor muş gibi yapıyorlarsa 2.0 EcoBoost tu hiç beklememek lazım :/:angry:

bunun bahsi bile yok :) 

7 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bakalım belki geçiş aşaması olur 1.6 pws bitince bunları filo'lar seve seve alacak :D:zha: O zaman piyasası da olur.

evet sonucunda hala şirketlerde ciddi miktarda ( en azından kendi şirketimden örnek vermiş olayım, işkembeden atmamak adına) benzinli otomatik focus var... MCA 3 sene gitse (filo standardı) sonrasında bunlar muhtemelen 1.0'a döner (mi acaba?).

neyse ya, filosu batsın... valla sinir oldum yine. ne zaman gelio bu küçümen ekoboz? @Kaan Yagizer abi sipariş verdiniz mi hiç? az bi mıncıklasaydık :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.