Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

47 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Boşver tüketimi :) para dediğin elinin kiri..  powershift nasıl. Kararsızlık sezinliyor musun ? Yük altında nasıl ? 

Powershiften gayet memnunum. Vites geçişleri gerçekten başarılı, konforuna diyecek yok. Kararsızlık sezinlemedim. Benim gördüğüm tek sıkıntısı yokuşlarda da devri çok düşük tutuyor, dolayısıyla yokuşta hızlanmak istediğinizde yavaş olabiliyor. Bazen manuel vites düşürüyorum bu durumlarda. O zaman kendine geliyor. Bu arada manuel çalıştırınca bir süre manuel gidiyor, henüz el ile otomatik moda geri döndürmeyi keşfedemedim. Bilen varsa söylesin ( aslında eve gidince kitapçığa bakayım diyorum hep unutuyorum ?)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Bu kıyaslamaları yaparken önceki araçlarımıza göre yapınca bence yanlış olur.segmantine göre yapmak daha doğru olur diye düşünüyorum

Abi fanteziye bile izin vermiyorsun :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Abi fanteziye bile izin vermiyorsun :P 

Banada hep soruyorlar önceki aracına göre yakıtı nasıl diyorlar bende bu farklı diyorum ama yakıtı donanıma göre bence iyi diyorum

ama önceki focus lpg ye göre çok :kıhkıh:

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Banada hep soruyorlar önceki aracına göre yakıtı nasıl diyorlar bende bu farklı diyorum ama yakıtı donanıma göre bence iyi diyorum
ama önceki focus lpg ye göre çok :kıhkıh:

O motür küçük koca kamyona. Yokuşta çekmez bayılır bence. Gel fındıkla takas edelim. Kedi maşallah kedi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban yazdı:

O motür küçük koca kamyona. Yokuşta çekmez bayılır bence. Gel fındıkla takas edelim. Kedi maşallah kedi emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ben denedim iyi çekiyo hele bugün Gedizden gelirken hep rampa 5 kişi ne çekiyo bir bilsen yaşamak lazım

Osman Türkol tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga kamyonla köyceğiz de bulunan yuvarlak çayın çıktığı yere çıktım ve indim yol asfalt olmadığı halde gayet çok güzel ve güclü bir şekilde oldu.Denizli Uşak arasında güz radarsız bir yol var orada 180 ni 3000 devirde gördüm banamısın demedi daha çok şey varda sonra yazarım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Kuga kamyonla köyceğiz de bulunan yuvarlak çayın çıktığı yere çıktım ve indim yol asfalt olmadığı halde gayet çok güzel ve güclü bir şekilde oldu.Denizli Uşak arasında güz radarsız bir yol var orada 180 ni 3000 devirde gördüm banamısın demedi daha çok şey varda sonra yazarım

Ne rahattir şimdi o otomatik. Tek ayak, atesle gitsin :D sen demiştin " yillardan beri boşa manuel kullanmişiz " diye istanbul trafiginde bende öyle düşünüyorum artik.. üst segmentte otomatik !

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
7 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

@Gürkan Çakıroğlu abi tatlı ısmarlayacakmış :D istye geldiğinde sanada ikram edelim :) 

7 saat önce, Serdar yaman yazdı:

Boludan çıktım yola derbiye geliyorum :) gürkan abey yok gitti

Uslu durun yokluğumda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎25‎.‎08‎.‎2017 - 17:52 tarihinde, Murat Ka. yazdı:

Powershiften gayet memnunum. Vites geçişleri gerçekten başarılı, konforuna diyecek yok. Kararsızlık sezinlemedim. Benim gördüğüm tek sıkıntısı yokuşlarda da devri çok düşük tutuyor, dolayısıyla yokuşta hızlanmak istediğinizde yavaş olabiliyor. Bazen manuel vites düşürüyorum bu durumlarda. O zaman kendine geliyor. Bu arada manuel çalıştırınca bir süre manuel gidiyor, henüz el ile otomatik moda geri döndürmeyi keşfedemedim. Bilen varsa söylesin ( aslında eve gidince kitapçığa bakayım diyorum hep unutuyorum ?)

Abi PS. de F1 durumu şöyle.

S konumunda F1'i kullanırken D ye çektiğinde hemen oto.ya geçiyor.

Ama D konumunda F1'i kullanırken şanzıman sürücüye belirli bir süre tanıyorki vites değiştircekmi diye. Sonrasında kendisi oto.ya geçiyor.:sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.