Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Teşhisi Konulamamış Bir Hastalık

Hakan Saraylı

Önerilen Mesajlar

Hakan geçmiş olsun...

Yeterince yorumlanmış, spekülatif pek çok sey daha yazılabilir ama doğru olmaz.

Ben başka bir konuya dikkat çekmek istiyorum:

Bu tür umuma açık paylaşımlarda hasta ve hastalık paylaşmayı sakıncalı buluyorum. 

Öncelikle hasta mahremiyeti açısından, hele çocuk olması işi daha da zorlaştırıyor, ebeveynin onamını bile yetersiz bulurum bu şartlarda.

İkincisi bilen bilmeyen yorumda bulunabilir ve bu hasta yakınlarını yanlış yönlendirerek tedavisini üstlenen doktorlarda huzursuzluk yaratabilir.

Gelişmiş bir hastanede hekimler tanı koymak için ellerinden geleni yaparlar, kendi imkanları yetmez ise sevk edebilir ya da konsülte edebilirler.

Yani bence doktorlara güvenmek lazım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42 dakika önce, Cem Boneval said:

Hakan geçmiş olsun...

Yeterince yorumlanmış, spekülatif pek çok sey daha yazılabilir ama doğru olmaz.

Ben başka bir konuya dikkat çekmek istiyorum:

Bu tür umuma açık paylaşımlarda hasta ve hastalık paylaşmayı sakıncalı buluyorum. 

Öncelikle hasta mahremiyeti açısından, hele çocuk olması işi daha da zorlaştırıyor, ebeveynin onamını bile yetersiz bulurum bu şartlarda.

İkincisi bilen bilmeyen yorumda bulunabilir ve bu hasta yakınlarını yanlış yönlendirerek tedavisini üstlenen doktorlarda huzursuzluk yaratabilir.

Gelişmiş bir hastanede hekimler tanı koymak için ellerinden geleni yaparlar, kendi imkanları yetmez ise sevk edebilir ya da konsülte edebilirler.

Yani bence doktorlara güvenmek lazım. 

Hocam durumun farkındayım, iyi bir hastanede yatıyor, iyi hocalar da var fakat her türlü imkana rağmen çaresiz kalmak çok kötü bir şey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.