Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

otomatik kapı kitleme

kenan yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
5 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Yakın ya ... taş mı yiyicez? Evde çoluk, çocuk ekmek diye ağlasın mı? 

(bkn. https://www.youtube.com/watch?v=zy7FmRt-ojo ) 

taş değil de insan eti tüketimi konusunda oldukça iddialısın, sosyal medya da ki demeçlerden bu anlaşılıyor :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Yakın ya ... taş mı yiyicez? Evde çoluk, çocuk ekmek diye ağlasın mı? 

(bkn. https://www.youtube.com/watch?v=zy7FmRt-ojo ) 

kaç para bi ecu? ben çocuğuma bi ecu alamayacak mıyım? :) 

çoluk, çocuk ekmeğini taştan çıkarır abi benim ecuma mı göz diktiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Cem Boneval said:

Yahu emniyet kemerini taktıktan sonra eliniz direksiyona gelirken kilit düğmesine basmak gerçekten bu kadar zor mu?

nerede o koltukların arasından omuzlarımızın çıkması pahasına tee arka koltuklara kada uzanarak kapıları kilitleyip/açtığımız günler ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında şöyle birşey var. Arabanın dışına çıkın. Arabayı kilitleyin.sonra kumandadan açma ve kapama tuşlarına basılı tutun. Araba 4 lüleri yakınca yeni bir şey aktif olacak. Kumandadan kapı açmaya tek basınca sadece şöför kapısı açılacak. 2 kez basınca yüm kapılar. Aslında bir nevi güzel çözüm bu da

Şimdi yukarıda yazdıklarım arabada orj şekilde gelen sistem ve biz kumandadan aktif ediyoruz.

Sorum ford un otomatik kilitlenmeyi güvenlik sebebiyle iptal etti diyenlere gelsin.Allah korusun kaza yaptık ve şöför kapısından bana çarptılar.Kapım açılacak gibi değil ve ben baygınım ama diğer 3 kapı sağlam ve kilitli.Yukarıdaki Ford un kurallarına uyan sisteme göre sadece şöför kapım açılabiliyorken beni arabadan nasıl çıkaracaklar.Madem güvenlik için bu sistemi iptal ettin faal olan sistem ne kadar güvenli?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On Wednesday, December 16, 2015 at 16:21, Özer Aksu said:

Fordun sitesinde nasıl yapılır anlatılmış incelemenizi tavsiye ederim. Bizim araçlarda destekliyor mu bilmiyorum

http://owner.ford.com/how-tos/vehicle-features/locks-and-security/auto-locks.html

Bu video da 2015 focus kriterlerini girince nasıl aktif edileceğini anlatıyor ama biz yapamıyoruz zannedersem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Olmuyor.. kontağı aç, 3 kere açma düğmesine bas, kontağı kapa , 3 kere açma düğmesine bas. Kontağı aç. Şimdi korna çalıyor yani programa girebiliyoruz. Ama bundan sonra aç-kapa yapınca kilit ışığı açık kalıyor bir şey olmuyor.yola çıkınca korna bir kere çalıyor. Bence programlama yöntemi farklı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

programlamayı bugün ben de denedim ama işe yaramadı. olmazsa olmaz bir özellik değil. bir sonraki arabam için olmazsa olmazlarım

-kol dayama konsolu

-koltuk ısıtma

-dijital klima

-pre heater+kış paketi(ön cam ve ayna ısıtma için)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, H. Cenk said:

Ben bu sabah unlock-lock yaptığımız son aşamayı 3 kere yaparak :) bir daha denedim ama gene olmadı.. :( 

bizim araçlarda bu kombinasyonla ve OBD üzerinden yapılamadığına göre yazılımda hiç mevcut değil bu özellik sanırım. bu yüzden kombinasyonla ayara geçebilsek de aktif edemiyoruz anladığım kadarıyla. aslında bu yönde dikkate değer miktarda talep olsa bir güncelleme ile bu özelliği yazılıma eklerler mi acaba..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, Kerem Bozdoğan said:

bizim araçlarda bu kombinasyonla ve OBD üzerinden yapılamadığına göre yazılımda hiç mevcut değil bu özellik sanırım. bu yüzden kombinasyonla ayara geçebilsek de aktif edemiyoruz anladığım kadarıyla. aslında bu yönde dikkate değer miktarda talep olsa bir güncelleme ile bu özelliği yazılıma eklerler mi acaba..

OBDden yapılamadığı nerden çıktı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

OBDden yapılamadığı nerden çıktı?

@ozan kar geriye doğru yeniden okudum obdden olmadığını nereden çıkardım ben de anlamadım. Kaan abi 4200+kdv diyince aklım fikrim ağrıdı :) seni ankarada denk getirebilirsem deneyelim obdden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.