Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

her kuşu halllettik bi leylek kaldı zaten.........

Abi ,Sony dedik yok çokmadı,bağrımıza taş bastık sustuk,Start-Stop dedik o da nanay,kader diye sineye çektik,Kör Nokta diye aradık,o da hayal,kör olsun bu hahtımız dedik gık etmedik,Bagaja baktık cıncık kadar onuda görmemezden geldik...Gösterge arası ekran benim elektronik sudokunun ekranından beter onada sağlık olsun dedik,sonra benim eski Focus 2,5 umda bile olan Alarmında olmadığını farkedince artık dayanacak gücüm kalmadı...Tamam Focusta teknik iyileştirmeler harika,yol tutuş ve motor anlamında mükemmel gelişmekler var da,e be kardeşim donanım olarak bu arabayı niye eskisinden daha geriye götürüyorlar yahu.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Camları açıp eve çıkıyorsunuz ve çocuklar içine elini sokuyor sonra çalan alarmı evde duymuyorsunuz.

Çok faydalı bir alarm değildi focus da ki..

Acı gerçekler :)

Start-Stop sistemi Ecoboost motorlarda Standartdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hepsinde haklısın rocker....ama türkiye burası ve ne verilirse onu alan bir halka alıştırılmış...o yüzden....beklemekten başka yol yok...bir ortaya çıksın satış rakamları zaten ford ona göre kendine çeki düzen verecektir...bütün o noktaları geçtim...hb için sadece o bagaj için kimse almaz cünkü couple bir araç olmuş ben asla bagaja bakmam ama türk halkı bagajı önemser...sanada c max ın yolları düşer diyim ben sana....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Camları açıp eve çıkıyorsunuz ve çocuklar içine elini sokuyor sonra çalan alarmı evde duymuyorsunuz.

Çok faydalı bir alarm değildi focus da ki..

Acı gerçekler :)

Start-Stop sistemi Ecoboost motorlarda Standartdır.

İyi de Yakup,Ben ecoboost almayacağım ki Dizel alacağım ve Avrupada dizellerde de start-stop standart...Eski Focus 2,5 da alarm 1 dakika adar ötüp sonrada susardı gerçekten de..nedenini anlayamazdım...Ama eskisindeki sistem kötü diye yenisinde alarmı kaldırmak değildir çözüm...O kadar para istenen arabada alarm da yoksa artık ne diyebilirsinki...Avrupadaki versiyonlardan bir fark daha işte...Sanki otosan eline makası almış arabanın orasını burasını kesmiş kırpmış sürekli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de Yakup,Ben ecoboost almayacağım ki Dizel alacağım ve Avrupada dizellerde de start-stop standart...Eski Focus 2,5 da alarm 1 dakika adar ötüp sonrada susardı gerçekten de..nedenini anlayamazdım...Ama eskisindeki sistem kötü diye yenisinde alarmı kaldırmak değildir çözüm...O kadar para istenen arabada alarm da yoksa artık ne diyebilirsinki...Avrupadaki versiyonlardan bir fark daha işte...Sanki otosan eline makası almış arabanın orasını burasını kesmiş kırpmış sürekli...

:):yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle burası genel bir başlık ben veya bir kimse sizin hangi aracı istediğinizi bilemez haliyle şu yok bu yok derken eksik veya yanlış anlaşılabilen cümle ortaya çıkıyor ! biri düzeltmeli :)

İkincisi Avrupa'da varmıymış ?

Birde şunu anlamıyorum , artık bu kıyaslamayı yapmanın anlamı yok, bu fark tüm markalarda ve hayatımızın neredeyse herşeyinde var...Bu isyanlarla yaşayamayız..Çok örnek var..Avrupa gibi istemek için onlara gibi olmak lazım dry.gif63231.gif63231.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi Citroen C4 izlenimi konusundada yazmıştım. Ondan sonra Yakup sistemin kapatılabilir olduğunu ve seri tekrarı halindede otomatik olarak kapandığı detayını eklemişti.

Hatayın trafik durumu hakkında bir bilgim yok ama İstanbul trafiğinde o sistem o motoru mahfeder

ne marş motoru bırakır ne akü ne şarj dinamosu.

Ayrıca turbo araçların motor stop edilmeden önce soğuması içindeki yağın yanıp turboya zarar vermemesi ve yüksek devirlerde dönen türbinin düşük devirlere inmesini sağlamak amacıyla belirli bir süre beklenmesi gerekiyor hepimizin bildiği üzere.

Zaten kalitesiz motorininde etkisiyle ülkemizdeki hemen hemen tüm dizel araçlarda turbo hastalığı var.

Şahsi olarak ben start-stop sistemine pek sıcak bakmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.