Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar  muhtemelen bu ay içersinde taktırmayı düşünüyorum.birkaç marka üzerinde gidip geliyorum.en son linkteki ürünü gördüm.özellik olarak iyi görünüyor.tabi denemeden bilemeyiz.sizce nasıl

http://navigasyonsto...timedya-cihazi/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

aracın garantisinden dolayı mümükün olduğu kadar 200-300 tl fazla verip serviste yaptırırım diye bugün beş tane ford servisinden fiyat aldım.navitech 232 için 2000 TL,cylone için biri 2300 TL,biri 2400 TL,biri 2150 TL dedi,bir diğeride necvox marka 2000 TL fiyat verdi hepsi ford tarafından tanımlanmış marka oldukları belirtildi.şimdi normal piyasada geri görüş kamemrası dahil bir firma navimex android markayı 1300 TL ye takıyor.bunlar içinde 2014 style plus otomatik park olan aracıma hangisi  uyumlu olur.dışarıda yaptırsam servis sorun çıkarırmı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay said:

Eee siz sormadınız mı hangisi benim araç için en uyumlu ve otomatik park çalışır mı diye? :blink:

Eski yorumlara bakmak lazım

hepsi uyumlu olmalı iki tanesi ise araç gelir deneriz dediler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç gelir deneriz diyen servisin montaj sonrası vereceği hizmeti çok merak ettim. Ne demek deneriz. Valla aracımda konuları okuduysanız navitec in kalitesinin çok düşük olduğunu cyclone un içlerinde en iyisi olduğunu söylemiştim. Paranıza yazık diyorum. Alın bir tane 100 tl ye küçük navigasyon cihazı takın güle güle kullanın. Paranız cebinize kalsın.

Yok ben kesin kararlıyım taktıracam derseniz size tavsiyem bu cihazdan takılı araçts mutlaka kullanın test edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün nevimex 9912 HD new marka cihaz geri görüş kamerası ile takıldı.ek olarak ön araç içi kamerada takıldı cihaza ön kayıt kamerası da ilave edilebiliyormuş.300 km de navigasyon gayet iyi .radyo tatminkar.iphone 5s blutooth ile bağlandı.3G bağlantı ile WİFİ bağlandı.aracımda  focus 3 style otomatik park vardı.ön ve arka parkların ekran görüntüsü görünüyor. otomatik park var ancak yazılar İngilizce olarak görünüyor.telefon ettim.yarın dönüş yapılacak.usb girişini  torpidoya koydurmadım orijinal yerinde kaldı.montaj boyunca sürekli aracın başında kaldım.gözle görülür bir hata göremedim.gayet iyi ilgilendiler şimdilik bunlar  ama kullandıkça sorun çıkarmı tabi o daha sonra belli olacak

IMG_1100.JPG

IMG_1116.JPG

IMG_1120.JPG

IMG_1136.JPG

IMG_1139.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler.park asistanı ekranda yazıyor hangi tarafata arıyorsa yazının sol veya sağ tarafında sarı oklar çıkıyor.ancak yazılar İngilizce olarak görünüyor.ön ve arka park sensörleri  ekranda görünüyor.ilgili yere sordum android olduğu için Türkçeleştirme için yazılım çalışmaları yapılıyor dediler.

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bagaj kiliti switchli geri görüş kamerası gelince bende taktırmayı düşünüyorum. daha önceki aracım focus2 ye de çinden getirtmiştim. android farklı ve güzel bence.ayrı hoparlör filan çıktı mı sizde de? tam olarak ne işe yarıyor acaba? tekrar hayırlı olsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.