Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar

Ben siteye yeni üye oldum .Salı günü focus 3 1.6 tdci 115 style focus alıyorum araca navigasyon taktırma konusunda kararsız kaldım formdada yazılmış ancak kafamı dahada karıştırdı. Ses konusunda herhangi bir kayıp yaşarmıyım  navigasyonu taktırdıkdan sonra tıkırtı sed olur mu  verimşi çalışıyormu takılan orjinal bir parça olmadığı için sorun yaşarmıyım bana bu konuda fikir sunarsanısız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Uğur_TURAN said:

Herkese merhabalar

Ben siteye yeni üye oldum .Salı günü focus 3 1.6 tdci 115 style focus alıyorum araca navigasyon taktırma konusunda kararsız kaldım formdada yazılmış ancak kafamı dahada karıştırdı. Ses konusunda herhangi bir kayıp yaşarmıyım  navigasyonu taktırdıkdan sonra tıkırtı sed olur mu  verimşi çalışıyormu takılan orjinal bir parça olmadığı için sorun yaşarmıyım bana bu konuda fikir sunarsanısız sevinirim.

Alfa ve honda dan sonra focus a geçtim ama ikk defa bi forumda kimse kimseye cvp yazmıyo ya da geç yazıyo.. Belki bana öyle geliyor ama alışamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, İlker aydın said:

Alfa ve honda dan sonra focus a geçtim ama ikk defa bi forumda kimse kimseye cvp yazmıyo ya da geç yazıyo.. Belki bana öyle geliyor ama alışamadım

Çünkü bilen bilmeyen sırf yazmak için yazmıyor burda. Boş muhabbet yok. Bilenler konuyu gördüğünde illaki cevap verecektir. Daha 1 saat olmuş arkadaş konuyu açalı. Herkes her an buraya bakamaz. Böyle bir görevi de yok kimsenin. Sabredin biraz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevcut başlıklar ile son konu birleştirildi.

LÜTFEN var olan konular için yeni başlık açmayınız, kendinizi baz alın; araştırma yaparken tek yeri okumak mı kolayınıza gelir yoksa 5-1 başlık mı ?

Barış!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Uğur_TURAN said:

Herkese merhabalar

arkadaşım ben tam bir yıl oldu üye olalı. formda sorduğunuz soruların hemen hemen tamamına cevap bulabilirsin. ben bir yıldır navigasyon taktırma derdindeydim. salı günü karar kıldım ve navimex 9912 hd android te karar kıldım.birçok marka mevcut  ses konusunda hemen hemen hepsi aynı taktırdığımda sadece park asistanı İngilizce geri kalan bütün sistemler çalışıyor.alacağın zaman iki çeşit işletim sistemi var wince ve android.araştırmalarım sonucu wince nin daha eski olduğu ve geliştirilmesinin daha kısıtlı olduğu androidin ise geliştirilmeye açık olduğu,park asistanının İngilizce olması ise (navimex merkezindeki ustanın cevabı)fordun wince sistemnine uygun olması su anda güncelleme çalışmalarını devam ettiği şeklinde.park asistanı çok önemli değil diye tercihim android oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar merhaba. Aracımı ilk aldığımda Cyclone navigasyon taktırmıştım. Ses kalitesi ekran görüntüsü vs.. oldukça güzeldi ama cihazın tasarımı hiç hoşuma gitmemişti. Bir de video klip oynatırken, aracı her kapattığımda tekrar baştan açmam gerekiyordu. Bu nedenlerden ötürü Navitech Nx-232r modeline geçiş yaptım. Tasarımı orijinal Sony Multimedya modelini biraz andırıyor.  Videolar kaldığı yerden devam ediyor. Açılış hızı çok iyi. İlk açılma anında vitesi geriye taktığımda hemen kamera geliyor ( cyclonede cihazın açılması gerekiyordu ). Ses kalitesi daha hoşuma gitti. Arayüzleri oldukça iyi. Ekran koruyucu modu var, mesala müzik veya radyo açıkken 30 saniye sonra ekranda saat çıkıyor yada istediğiniz bir fotoğraf. İçinde bir kaç oyun mevcut. Gps hızı oldukça iyi. Navigasyon ve video klip aynı anda açıkken hiç kasma olmuyor ( Cyclone de arada bir oluyordu ). İndirdiğim videolar 720p modunda ( Cyclone max. 360p oynatıyordu ). Güneş direk ekrana vursa dahi çok rahat görebiliyorsunuz.

Yeni konu başlığında açacaktım ama burada aynı başlığı görünce devam edeyim dedim. Sorularınız var ise cevaplarım.Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım :) Fazla fotoğrafı yok ama elimde olanlarda ekledim. 

IMG_1825.JPG

IMG_1999.JPG

Gökhan UÇAR tarafından düzenlendi
kelime düzeltme
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Konu baya eski ama bende android cihaz taktirmayi dusunuyorum cogu urunlerde ekran yukari dogru bakiyor

bi arkadasim cyclone android taktirdi ekran 9 inc ve duz guneste vs goruste hicbi sikinti yok cihaz cok guzel ama fiyati 2400 tl civari daha uygun fiyata hangi cihazi onerirsiniz arkadaslar

BulentGulsahin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Bir saat önce, Sefer Doğangün yazdı:

Navitech nx23r adlı ürünü servisten takırdım ama ses kalitesi iyi değil gibi. Orijinal cihazda ses daha canlı çıkıyor gibiydi. Burda hoparlör patlak gibi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim 

Ne gibi yardım edebiliriz biz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaşlar navitech nx232 modelini taktırdım ancak Bluetooth üzerinden birini ararken çıkan çevir sesi çok az nerdeyse dıyulmuyor. Sesi arttırırsam telefon görüşmesi bitince radyoya otomatik geçiyor ve çok yüksek ses seviyesi oluyor tekrar kısmak zorunda kalıyorum. Bluetooth ile konuşurken ses ayarlanabiliyor çözebilen var mı?

--9 dakika sonra eklendi--
05.04.2016 - 15:03 tarihinde, Gökhan UÇAR yazdı:

Arkadaşlar merhaba. Aracımı ilk aldığımda Cyclone navigasyon taktırmıştım. Ses kalitesi ekran görüntüsü vs.. oldukça güzeldi ama cihazın tasarımı hiç hoşuma gitmemişti. Bir de video klip oynatırken, aracı her kapattığımda tekrar baştan açmam gerekiyordu. Bu nedenlerden ötürü Navitech Nx-232r modeline geçiş yaptım. Tasarımı orijinal Sony Multimedya modelini biraz andırıyor.  Videolar kaldığı yerden devam ediyor. Açılış hızı çok iyi. İlk açılma anında vitesi geriye taktığımda hemen kamera geliyor ( cyclonede cihazın açılması gerekiyordu ). Ses kalitesi daha hoşuma gitti. Arayüzleri oldukça iyi. Ekran koruyucu modu var, mesala müzik veya radyo açıkken 30 saniye sonra ekranda saat çıkıyor yada istediğiniz bir fotoğraf. İçinde bir kaç oyun mevcut. Gps hızı oldukça iyi. Navigasyon ve video klip aynı anda açıkken hiç kasma olmuyor ( Cyclone de arada bir oluyordu ). İndirdiğim videolar 720p modunda ( Cyclone max. 360p oynatıyordu ). Güneş direk ekrana vursa dahi çok rahat görebiliyorsunuz.

Yeni konu başlığında açacaktım ama burada aynı başlığı görünce devam edeyim dedim. Sorularınız var ise cevaplarım.Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım :) Fazla fotoğrafı yok ama elimde olanlarda ekledim. 

IMG_1825.JPG

IMG_1999.JPG

Koltuk resmî falan nasıl çıkıyor? Birde kapılar açık resmî sizde çıkıyormu? Ben de olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navitech nx23r adlı ürünü servisten takırdım ama ses kalitesi iyi değil gibi. Orijinal cihazda ses daha canlı çıkıyor gibiydi. Burda hoparlör patlak gibi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim 

O problemi henuz cozemedik.. bizlerdede mevcut.. sorun cin mali teybin kalitesiz yetersiz cikislari seklinde tani koyduk. Cozum ise sese alismak yada eski teybe donmek.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.