Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

05.04.2016 - 15:03 tarihinde, Gökhan UÇAR yazdı:

Arkadaşlar merhaba. Aracımı ilk aldığımda Cyclone navigasyon taktırmıştım. Ses kalitesi ekran görüntüsü vs.. oldukça güzeldi ama cihazın tasarımı hiç hoşuma gitmemişti. Bir de video klip oynatırken, aracı her kapattığımda tekrar baştan açmam gerekiyordu. Bu nedenlerden ötürü Navitech Nx-232r modeline geçiş yaptım. Tasarımı orijinal Sony Multimedya modelini biraz andırıyor.  Videolar kaldığı yerden devam ediyor. Açılış hızı çok iyi. İlk açılma anında vitesi geriye taktığımda hemen kamera geliyor ( cyclonede cihazın açılması gerekiyordu ). Ses kalitesi daha hoşuma gitti. Arayüzleri oldukça iyi. Ekran koruyucu modu var, mesala müzik veya radyo açıkken 30 saniye sonra ekranda saat çıkıyor yada istediğiniz bir fotoğraf. İçinde bir kaç oyun mevcut. Gps hızı oldukça iyi. Navigasyon ve video klip aynı anda açıkken hiç kasma olmuyor ( Cyclone de arada bir oluyordu ). İndirdiğim videolar 720p modunda ( Cyclone max. 360p oynatıyordu ). Güneş direk ekrana vursa dahi çok rahat görebiliyorsunuz.

Yeni konu başlığında açacaktım ama burada aynı başlığı görünce devam edeyim dedim. Sorularınız var ise cevaplarım.Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım :) Fazla fotoğrafı yok ama elimde olanlarda ekledim. 

IMG_1825.JPG

IMG_1999.JPG

Koltuk resmî falan nasıl çıkıyor? Birde kapılar açık resmî sizde çıkıyormu? Ben de olmuyor

3 saat önce, Resul özdemir yazdı:

O problemi henuz cozemedik.. bizlerdede mevcut.. sorun cin mali teybin kalitesiz yetersiz cikislari seklinde tani koyduk. Cozum ise sese alismak yada eski teybe donmek.

Bluetooth çevir sesi ayarını yapabiliyor musunuz??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun teweeter dan yine cizz bizz ses gelmesi uzerine araci ameliyata aldim. Teybi soktum ne var bunun icinde kablo falanmi cikti diye bakayim dedim. Zaten merakta ediyordum. Yani heryerde kablo takili hatta takili olmayan birsuru de kablo vardi. Anlamadim sorun ne. Tekrar yerine taktim cihazi . Ses biraz iyilesti gibi.  .. ayrica merak ettiklerim fotoda olan seylerde ne . Bu cihazda wat vb. Birsey de yazmiyor. Is gorurmu. Tesekkurler20170123_160029.jpg

20170123_155934.jpg

20170123_155552.jpg

20170123_155616.jpg

Resul özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar navitech nx232r kullananlar sizden ricam Bluetooth ile arama yaparken çevir sesini hiç duymuyorum sesi yükseltincede konuşma bitince direk radyoya geçiyor ve çok yüksek ses bir anda çıkıyor budurumu çözen var mı?? Lütfen yardım

--50 dakika sonra eklendi--
13.08.2015 - 11:54 tarihinde, Cansever Çetinkaya yazdı:

Uzun araştırmalar sonucu bu cihazı 2 hafta önce taktırdım.Forumlardaki kullanıcı yorumlarını ve bazı sorunları oluduğunu okudum

Navitech arayarak gerekli bilgileri edindikten sonra kafamdakı soru işaretleri gitti ve cihazı taktırdım.

2 haftalık sure içinde herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Makina kendini resetlemedi herhangi bır takılma yada donma olmadı

Akü veya elektriksel bir problem çıkarmadı araç kapısını açtıktan 20 sn sonra cihaz kendini kapatıyor

Cihaz en son guncellemeden sonra butun sıkıntılarından arınmış

Aracım trend-x olduğundan dolayı bazı ozelliklerini kullanamıyorum.titanium olsaydı tüm özellıkleri aktıi sorunsuz çalışacaktı

Radio ve ses yonunden sıkıntısı yok navigasyon düzgün çalısıyor Tek sıkıntı Tv özelliği sanırsam kanal bulmakta sıkıntı çıkıyor onuda kullanmadığım için sorun etmedim

Elimden geldiğince 2 video çektim bıraz kotu ama taktırmak isteyenlere yardımcı olabilir.

PoQYN7.jpg

lyE0Dl.jpg

13.08.2015 - 11:54 tarihinde, Cansever Çetinkaya yazdı:

Uzun araştırmalar sonucu bu cihazı 2 hafta önce taktırdım.Forumlardaki kullanıcı yorumlarını ve bazı sorunları oluduğunu okudum

Navitech arayarak gerekli bilgileri edindikten sonra kafamdakı soru işaretleri gitti ve cihazı taktırdım.

2 haftalık sure içinde herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Makina kendini resetlemedi herhangi bır takılma yada donma olmadı

Akü veya elektriksel bir problem çıkarmadı araç kapısını açtıktan 20 sn sonra cihaz kendini kapatıyor

Cihaz en son guncellemeden sonra butun sıkıntılarından arınmış

Aracım trend-x olduğundan dolayı bazı ozelliklerini kullanamıyorum.titanium olsaydı tüm özellıkleri aktıi sorunsuz çalışacaktı

Radio ve ses yonunden sıkıntısı yok navigasyon düzgün çalısıyor Tek sıkıntı Tv özelliği sanırsam kanal bulmakta sıkıntı çıkıyor onuda kullanmadığım için sorun etmedim

Elimden geldiğince 2 video çektim bıraz kotu ama taktırmak isteyenlere yardımcı olabilir.

PoQYN7.jpg

lyE0Dl.jpg

Ben aynı cihazı kullanıyorum ve Bluetooth ile arama yapınca çevir sesi hiç duyulmuyor sesi açınca telefon görüşmem biter bitmez radyoya otomatik geçiyor ve çok yüksek ses bir anda çıkıyor tekrar sesi kısmak zorun da kalıyorum, birde geri kamerayı aynı şekilde taktılar ama sadece yeri gösteriyor sizdede öylemi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎6‎.‎11‎.‎2015 - 13:41 tarihinde, Sertaç Güngör yazdı:

Bu ürünü Konya Otokoçta 2000 tl ye takdırdım. Telefon ve navigasyon sesi son derece kısık. Telefon sesini eller serbest modunu iptal edip direk bluetooth ile bağlanarak kısmen çözdüm (note 4 cep tel kullanıyorum). navigasyon sesine çözüm bulamadım sesini açmaya kalksam arkada çalan radyo/mp3 bğırıyor. Firmaya form doldurdum henüz yanıt yok

navigasyon.jpg

bende aynı şekilde bluetooth ile bağlandığım zaman çevir sesi konusunda sıkıntılıyım nasıl çözdünüz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, BulentGulsahin yazdı:

Hayir ben navimex taktirdim ama mirror link ozelligi cogu cihazda  var yani  telefonun ekranini cihaza aktarma

Biliyorum ama sanırım iPhone da olmuyor navitech te, montajı yapan öyle demişti sadece Samsung da oluyor demişti. Navimex nasıl? Memnun musunuz? Navitech te tek sorunum Bluetooth ile arama yaparken çevir sesinin çok az çıkması ama kimse forumda cevap yazmadı acaba sadece bende mi bu sorun yaşanıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Biliyorum ama sanırım iPhone da olmuyor navitech te, montajı yapan öyle demişti sadece Samsung da oluyor demişti. Navimex nasıl? Memnun musunuz? Navitech te tek sorunum Bluetooth ile arama yaparken çevir sesinin çok az çıkması ama kimse forumda cevap yazmadı acaba sadece bende mi bu sorun yaşanıyor

Navitech goruntusu kotu bence hava kanallarinin yanindaki nikelaj yok pek iyi durmuyor 

navimex te bluetooth ta ve navigasyon seslerinde sorun yok net gorusuyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, BulentGulsahin yazdı:

Navitech goruntusu kotu bence hava kanallarinin yanindaki nikelaj yok pek iyi durmuyor 

navimex te bluetooth ta ve navigasyon seslerinde sorun yok net gorusuyorum. 

Sizinkinin model numarası nedir? İnternetten inceleyeyim, birde geri görüş kamerası direk yeri gösteriyor benimkinde, sizdede öylemi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Sizinkinin model numarası nedir? İnternetten inceleyeyim, birde geri görüş kamerası direk yeri gösteriyor benimkinde, sizdede öylemi

Navimex 9941 diye geciyor android tek tip sanirim kamerada secenek size kalmis kutudan tampon kamera cikiyor ama montaj yerine soylerseniz degistiriyorlar   

Bagaj acma dugmesine takilan kameralar var onlari istediginiz gibi asagi yukari hareket ettirebiliyorsunuz ama cok uyduruk duruyo 

Ben saca montaj ettirdim daha orjinal durdu 

IMG_3623.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.01.2017 - 18:10 tarihinde, Resul özdemir yazdı:

Bugun teweeter dan yine cizz bizz ses gelmesi uzerine araci ameliyata aldim. Teybi soktum ne var bunun icinde kablo falanmi cikti diye bakayim dedim. Zaten merakta ediyordum. Yani heryerde kablo takili hatta takili olmayan birsuru de kablo vardi. Anlamadim sorun ne. Tekrar yerine taktim cihazi . Ses biraz iyilesti gibi.  .. ayrica merak ettiklerim fotoda olan seylerde ne . Bu cihazda wat vb. Birsey de yazmiyor. Is gorurmu. Tesekkurler20170123_160029.jpg

20170123_155934.jpg

20170123_155552.jpg

20170123_155616.jpg

O kablo öbeğinde boş olan kablolar: Eğer amfi bağlarsanız kullanırsınız, koltuk başlıklarına ekran takarsaız kullanırsınız. Büyük çoğunluğu ilave ses ve görüntü eklemesinde hazıl olsun diye konulmuştur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar navitech nx232r kullanan varmı? Geri vites kamerası direk yeri gösteriyor, bunun bir ayarı Yok mu? Kamerayı plaka aydınlatmasının yanına taktılar, yardım lütfen

--1 dakika sonra eklendi--
16 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

Navimex 9941 diye geciyor android tek tip sanirim kamerada secenek size kalmis kutudan tampon kamera cikiyor ama montaj yerine soylerseniz degistiriyorlar   

Bagaj acma dugmesine takilan kameralar var onlari istediginiz gibi asagi yukari hareket ettirebiliyorsunuz ama cok uyduruk duruyo 

Ben saca montaj ettirdim daha orjinal durdu 

IMG_3623.PNG

Benim kamerada aynı yerde takılı ama yeri gösteriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.