Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.6 Ecoboost nasıl gerçekten 182 PS olur

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Baktım pancar motorlu arabada işe yarıyor alım dedim. Kötümü olmuş yani.

İyi ettiniz tabikiside :) Sadece siz değil etrafımda bir çok kişi bende aldım aldım deyince. Bir de gizli bir iş gibi yapılınca. Kızılay'dan şüphelendim, 1 kasım yaklaşıyor herkese anladığından gidiyorlar demekki :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi ettiniz tabikiside [emoji4] Sadece siz değil etrafımda bir çok kişi bende aldım aldım deyince. Bir de gizli bir iş gibi yapılınca. Kızılay'dan şüphelendim, 1 kasım yaklaşıyor herkese anladığından gidiyorlar demekki [emoji14]

Haftasonu denersin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi ettiniz tabikiside :) Sadece siz değil etrafımda bir çok kişi bende aldım aldım deyince. Bir de gizli bir iş gibi yapılınca. Kızılay'dan şüphelendim, 1 kasım yaklaşıyor herkese anladığından gidiyorlar demekki :P

Sprintbooster deneme imkanı olan bir ürün, herkes alıp taktığına ve iade etmediğine göre vardır bir bildikleri :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sprintbooster deneme imkanı olan bir ürün, herkes alıp taktığına ve iade etmediğine göre vardır bir bildikleri [emoji4]

Yahu yıllar önce focus 3 yokken baktık ona da, konu o değil :D Kızılay mı ? değil mi, Kuzu mu değil mi vs vs

Hayırlı uğurlu olsun herkese.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ağzım kulaklarımda beyler kn den sora superchips ve s.booster tekrar eklenince bizimki tüy gibi hafifledi sanki. çok söz dinler oldu :) muhteşem üçlü diyebiliriz bunlara. Fabrikasyon hali ağır abi modundan sıyrıldı. Şimdide keşke dört çeker olsaydı diyorum çünkü ani yüklenmelerde patinaj yapıyor benim lastiklerde son sezonu tamamlıyor birazda ondan ama dört çeker olmasada bi arkadan itiş hiç fena olmazdı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağzım kulaklarımda beyler kn den sora superchips ve s.booster tekrar eklenince bizimki tüy gibi hafifledi sanki. çok söz dinler oldu :) muhteşem üçlü diyebiliriz bunlara. Fabrikasyon hali ağır abi modundan sıyrıldı. Şimdide keşke dört çeker olsaydı diyorum çünkü ani yüklenmelerde patinaj yapıyor benim lastiklerde son sezonu tamamlıyor birazda ondan ama dört çeker olmasada bi arkadan itiş hiç fena olmazdı :)

Bu sorun bende de vardı Goodyear Eagle F1 Asymmetric2 aldıktan sonra böyle bir derdim kalmadı, asla patinaja düşmüyor, gücü daha net hissebiliyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.