Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.6 Ecoboost nasıl gerçekten 182 PS olur

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Hadi şuna cevap verin. Hanginizin arabasına binipte vay be bu bin motormu sahiden diyen insanların yüzündeki şok u gördünüz valla müthiş bişey. Diyen oldu mu?

Bu arada süperchips in 1.0 yazılımı cortlamış dedi bana satıcı. Faydası yokmuş. İlginç geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu bilmem de garanti bittiğinde yaptırmaya niyetlenirsen, ki kesinlikle öneririm, beğenmezsem para ödemem deme hakkını kullan. 

Abi daha 3 yıl var :(  olmasaydı yaptırmak istiyordum.Fakat sprint booster takıldığından beri inan hiç daha fazlası olsun isteği geçmedi içimden. Kn ve sb şuan yetiyo bana.Bir de bu hava filtresi kutusuna extra hava borusu olayı var.Serdar Yaman ve Servet yapmış.Açıkcası onu da düşünüyorum yapsam mı diye?  Bu konuda senin yorumların çok önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şey diyemeyeceğim, ben kutulu kullandığım ve tepesi açık olduğundan ekstra hava alıyorum. Ama açık - kapalı pek fark etmiyor. 1.0'ın yazılım olmadan o kadar hava açlığı çekeceğini düşünmiyorum. Yapanlara da sor bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval @Doğan Kurban

Ben BTG Maslak'ta sprintbooster'o taktırırken özellikle sordum 1.0 için olan yazılımı. 75 tork artışından bahsettiler ve "yok patladı, yok çatlad" vs şeylerden bahsetmediler... ki kapılarında da bir focus araba yatıyor, arabayı da gayet iyi tanıyorlar. 

ankarada ki bebelerin iş bilmezliği bence o... Getir burada yaptıralım Doğan abi...

Bu arada Cem abi, BTG Maslak'ın size ailecek selamı var, iletmemi istediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Booster'ı Kızılay mı dağıtmaya başladı, gelen geçen almış yine. :D Kuzu musunuz siz :P

abi sorma... gittim aldım. adam 1 gün zor sabretti... yok böyle birşey... tam bir çocuk, uykuları kaçtı kendisinde olmayan birşeyi ben aldım diye .

Hiç abartmıyorum olay gerçekten bu yani :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.