Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Otosan ile araçla birlikte gelmeyen paspas için iletişime geçtim.Laf gevezeliği yapıp,paspas vermediler.Üstünden birbuçuk sene geçmişmişte,şimdi veremezlermiş te cart curt ettiler. Haram olsun benden yana kazandıkları para!

Sanırım araç konusunda tek şanslı noktam paspas muhabbeti yapmamama ( bu ne kadar "ma" ya) rağmen hem yazlık hem kışlık paspas seti vermişlerdi orjinalinden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sanırım araç konusunda tek şanslı noktam paspas muhabbeti yapmamama ( bu ne kadar "ma" ya) rağmen hem yazlık hem kışlık paspas seti vermişlerdi orjinalinden.

. Demekki satıştan iyi kar etmişler Biz şikayet sitelerine yazmadıkça, tepki göstermedikçe bunlar burunları yukarıda gezecekler hep, bizi koyun gibi görecekler... TürkTekekom, Otosan ve Otokoç'a olan sinirimi atmam için yetkili birkaç kişiye şiddet uygulamam lazım ancak öyle geçer bendeki sinir

Garanti bankası ve Finansbank'ı unuttum o listede onlarda var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

. Demekki satıştan iyi kar etmişler Biz şikayet sitelerine yazmadıkça, tepki göstermedikçe bunlar burunları yukarıda gezecekler hep, bizi koyun gibi görecekler... TürkTekekom, Otosan ve Otokoç'a olan sinirimi atmam için yetkili birkaç kişiye şiddet uygulamam lazım ancak öyle geçer bendeki sinir

Garanti bankası ve Finansbank'ı unuttum o listede onlarda var

İllaki kar etmişlerdir tabi ama pahalıya aldığımı düşünmüyorum aracı. 1.0 eco Titanium + Smart beyaz HB 2012 Kasım ayı sonunda aracı teslim almıştım. 50 bin TL. Tescil, Plaka + MTV + Trafik sigortasını kendim hallettim. Yani 50700 -50750 TL gibi bir fiyata malolmuştu totalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çağlar gerçekten 1.5 yıl sonra paspas alacağını mı düşündün ?

Benim kadar iyimser olamazsın :zha:

Neyse umarım sakinleşir aramıza dönersin ne diyelim kolay gelsin.

Yakup bu araç bayiden çıkarken paspassız çıktığını Çağrı merkezindekilerde söylediler . Ne fark eder 1 ay 1 sene. Amaç hizmet ise,amaç mağdur etmemek ise yapılması gereken bellidir. Ben hep lastik hem halı paspas istiyorum demiyorum. Araç bayiden paspassız çıkmış ve çağrı hattıno arayarak paspas alanlar var. Buda focus değil mi? Vereceklerse herkese versinler. Vermeyeceklerse kimseye vermesinler. Benim aracım bayiden paspas ile çıkıp paspası kaybolmadı ki. Bu durumda haksız olmuş olurdum. Aradan geçende 1 sene altı üstü 10 sene değil. Forumda yazanları yeni okudum, yoksa bir sene önce arardım. Suçum geç görmek mi bu konuyu? Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bu araç bayiden çıkarken paspassız çıktığını Çağrı merkezindekilerde söylediler . Ne fark eder 1 ay 1 sene. Amaç hizmet ise,amaç mağdur etmemek ise yapılması gereken bellidir. Ben hep lastik hem halı paspas istiyorum demiyorum. Araç bayiden paspassız çıkmış ve çağrı hattıno arayarak paspas alanlar var. Buda focus değil mi? Vereceklerse herkese versinler. Vermeyeceklerse kimseye vermesinler. Benim aracım bayiden paspas ile çıkıp paspası kaybolmadı ki. Bu durumda haksız olmuş olurdum. Aradan geçende 1 sene altı üstü 10 sene değil. Forumda yazanları yeni okudum, yoksa bir sene önce arardım. Suçum geç görmek mi bu konuyu?

Konu veya site ne alakası var canım. Telefonla arayıp alanlar buradan biri ara dediği için mi aradı ? Hayır.

Neyse canım adamlar gereken cevabı vermiş bende firma olsam açıkcası yıllar sonra hani paspasım diyenle uğraşmam ağlayan bebeğe emzik verilir sonuçta hani diyorsun ya altı üstü focus :D ford böyle demekki farklı firmalar yıllar sonra böyle beleş ürünler verebilir denemek lazım. Değişmeyecek olan sisteme yapacak birşey yok. Şikayet etsen ne olacak. O kadar çok neden sayılabilir ki bu konuda vermemesi için hiç dalmıyım beni pek ilgilendirmiyor sonuçta..Babamın firması değil. Sadece yorumumu ilettim. Umarım umduğunu alırsın 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konu veya site ne alakası var canım. Telefonla arayıp alanlar buradan biri ara dediği için mi aradı ? Hayır.

Neyse canım adamlar gereken cevabı vermiş bende firma olsam açıkcası yıllar sonra hani paspasım diyenle uğraşmam ağlayan bebeğe emzik verilir sonuçta hani diyorsun ya altı üstü focus :D ford böyle demekki farklı firmalar yıllar sonra böyle beleş ürünler verebilir denemek lazım. Değişmeyecek olan sisteme yapacak birşey yok. Şikayet etsen ne olacak. O kadar çok neden sayılabilir ki bu konuda vermemesi için hiç dalmıyım beni pek ilgilendirmiyor sonuçta..Babamın firması değil. Sadece yorumumu ilettim. Umarım umduğunu alırsın

Paspas çıkmayan araç sahipleri çağrı merkezini arayıp paspas alması sıradan bir durum değil.O yüzden 1 sene önce aklımada gelmedi. Benim takıldığım konu paspas verilecekse herkese verilir. 2007 model Bmw servis bakımlı olmamasına rağmen 2010 yılında iyi niyet garantisinden aküsü değişti. Çünkü serviste biliyor 3 yılda o aküye birşey olmaması gerektiğini. Amaç hizmet çünkü. Otosan ise tam şarj olamayan akümü garantiden değiştirmek yerine şarja bağlıyor 6 saat.Araç 13.000 km de ve yıllık bakımı yapılmış olmasına karşın hemde. Üçüncü kez şarja bağlayacaklar haftaya cuma. Neyse konu alakasız yere gitti ama demek istediğim adaletli olunması.Ben paspasta paspas demiyorum. Bir paspas yüzünden de sonraki aracım Ford olmayacak değil Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bu araç bayiden çıkarken paspassız çıktığını Çağrı merkezindekilerde söylediler . Ne fark eder 1 ay 1 sene. Amaç hizmet ise,amaç mağdur etmemek ise yapılması gereken bellidir. Ben hep lastik hem halı paspas istiyorum demiyorum. Araç bayiden paspassız çıkmış ve çağrı hattıno arayarak paspas alanlar var. Buda focus değil mi? Vereceklerse herkese versinler. Vermeyeceklerse kimseye vermesinler. Benim aracım bayiden paspas ile çıkıp paspası kaybolmadı ki. Bu durumda haksız olmuş olurdum. Aradan geçende 1 sene altı üstü 10 sene değil. Forumda yazanları yeni okudum, yoksa bir sene önce arardım. Suçum geç görmek mi bu konuyu?

Ben, bir takım (halı veya lastik) paspas varda diğerini almaya çalışıyorsunuz sanıyordum. Paspassız teslim eden bayiye ancak yuh diyorum. Gerçi audinin donanım listesinde var paspas :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben, bir takım (halı veya lastik) paspas varda diğerini almaya çalışıyorsunuz sanıyordum. Paspassız teslim eden bayiye ancak yuh diyorum. Gerçi audinin donanım listesinde var paspas :D

Keşke dediğin gibi bir takım olsaydı kendim kauçuktan birşeyler keserek delerek uydurdum. Onlarda olmayınca taban döşemesine ayak basılıyor. 50-60 liraya orjinal diyerek paspasları satıyorlar nette. Cimrilikten mi dersin yoksa kıyamamaktan mı bilinmez maliyeti 5 liralık şeye 50 lira vermek istemiyorum. Sikayetvar.com sitesine şikayeti yazdım ama Ford o siteye üye değilmiş yani cevap vermiyorlar. Millet görsün ama koskoca otosanın 60 binlik araca paspas koymadığını.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu paspas muhabbeti çoğu firma veya bayiinin yaptığı bir terbiyesizlik durumunda. 60 bin verip araba alıyorsun içindeki 50 liralık lastik parçasını vermiyor veya hediye ediyoruz, kıyak yapıyoruz muhabbetine giriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Biz arabayı aldığımızda (01.02.2013) üstünde kauçuk paspaslar vardı orjinal. Bugün servise gittim teyp çerçevesi değişimi için. Servis danışmanı bir tane daha kauçuk paspas seti verdi :))

Bayiler çok farklı davranıyorlar. Çerçeve neden değişiyordu.?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bayiler çok farklı davranıyorlar. Çerçeve neden değişiyordu.?

Teybin orta tuş takımı bozuktu arabayı ilk aldığımız günden beri. Yeni araba heyecanıyla yaptırmaya vakit bulamadık hevesimizi ancak aldık gittim garantiden değiştirildi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Biz arabayı aldığımızda (01.02.2013) üstünde kauçuk paspaslar vardı orjinal. Bugün servise gittim teyp çerçevesi değişimi için. Servis danışmanı bir tane daha kauçuk paspas seti verdi :))

Hangi servis bu İstanbul'da.Ben 27 Kasım'dan beri kauçuk paspas bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.