Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

http://autos.yahoo.com/ford/focus/2012/se/virtual-tour.html

Yukarıdaki linkte bahsettiğim kol dayama var, orta konsolu ellemeden bağımsız bir şekilde takılabilir gibi gözüküyor. Sacede çakmak girişi bizde önde, ABD ' de arkada. (Daha rahat bardaklık kullanımı için sanıyorum)

merhaba yusuf bey çok zaman geçmiş ama kolçak alabildiniz mi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0

Uygun olmayacaktır, vatandaş orjinalden çıkma parçayı veriyor. Bu parça uyması için oturacağı yerinde aynı şekilde olmuş. Yani sizdeki kısım buna uyumlu değil. O kısmı bulmak da ayrı bir olay.

120$ * 1.30 = 345TL

Kaldı ki oturacağı kısımda yok henüz elinizde.

Ankarada çıkmacılarda max 600-700TL ye tamamını alabilirsiniz ağrısız sızısız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ankarada cıkmacılarda hicbiyerde bulamazsın bu parcayı bendede 2011 model style focus var yurt dısından orjinal aractan cıkma kol dayamayı aldım.ve taktırdım sorunsuz birsekilde kullanıyorum.sıkıntı yasamazsın içindeki bej rengi dahil herseyi standart alıp getirtebilirsen kacırma derim

ali sait kardesim istersen mail adresini ver arabamdan resim cekip göndereyim kararı kendin ver

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ankarada cıkmacılarda hicbiyerde bulamazsın bu parcayı bendede 2011 model style focus var yurt dısından orjinal aractan cıkma kol dayamayı aldım.ve taktırdım sorunsuz birsekilde kullanıyorum.sıkıntı yasamazsın içindeki bej rengi dahil herseyi standart alıp getirtebilirsen kacırma derim

ali sait kardesim istersen mail adresini ver arabamdan resim cekip göndereyim kararı kendin ver

O kadar emin konuşmayın. 1-2 hafta oncesine kadar Elvan'da vardı titx aracın üzerinde. Bir arkadas aldı. Bir yerde daha varmış sanırım.

Güvende var dedi hatta seninkinden daha güzel dedi ama ilgilenmediğim icin bakmadım.

Tabii renk olarak dıyorsanız olabilir ama oda çıkabilir biryerlerden. Adamlarda MFT parçaları bile var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı orjinal bej rengi kolçağı amerakida buldum ancak adam göndermiyor amerika içine kargo yapabilirim ancak diyor. Aldığınız kolçağın resmini bizimle paylaşır mısınız

Ve nerden nasıl tedarik ettiniz detay verebilir misiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

resimleri cekip yüklerim bu arada benim aldığım kiside amerika dısına göndermiyordu arkadasımın bi yakını amerikada olduğu icin onun adresine ürünü kargolattım.daha sonra ordaki postaneden ürünü bana gönderdi kendisi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı orjinal bej rengi kolçağı amerakida buldum ancak adam göndermiyor amerika içine kargo yapabilirim ancak diyor. Aldığınız kolçağın resmini bizimle paylaşır mısınız

Ve nerden nasıl tedarik ettiniz detay verebilir misiniz

bkz: www.borderlinx.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.