Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

İnternette gezerken şöyle bir ürün buldum (hepsiburada.com sitesinde). Renk filan uyumlu gibi kullanan arkadaşlar var mı? Tavsiye eder misiniz?

OA_3298766.jpg

Süleyman Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İnternette gezerken şöyle bir ürün buldum (hepsiburada.com sitesinde). Renk filan uyumlu gibi kullanan arkadaşlar var mı? Tavsiye eder misiniz?

OA_3298766.jpg

abicim delinerek takılıyor şahsi fikrim deldirmemekten yana . Ben de taktirmaya niyetliyim amma servisten taktiracagim artık :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

abicim delinerek takılıyor şahsi fikrim deldirmemekten yana . Ben de taktirmaya niyetliyim amma servisten taktiracagim artık

Çok büyük delikler açılacağını sanmıyorum hadi delme işi tamam diyelim,daha önce forumda araştırdığımda kolçak çok yukarıda kalıyor yolcu koltuğu ile arada çok fazla boşluk kalıyor v.s gibi yorumlar vardı bu modelde de aynı sorunlar var mı acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok büyük delikler açılacağını sanmıyorum hadi delme işi tamam diyelim,daha önce forumda araştırdığımda kolçak çok yukarıda kalıyor yolcu koltuğu ile arada çok fazla boşluk kalıyor v.s gibi yorumlar vardı bu modelde de aynı sorunlar var mı acaba?

1 bana kalırsa deliğin büyüklüğü değil işlevi önemli :D şaka bir yana abim konsola zarar verecek ve de çok sağlam bir ürün olmadığıni düşünüyorum kırıldığı zaman delikler nereye gizlenecek

2 hemen hepsinde yükseklik ve geride kalma sorununun olacağını zannediyorum.

3 bunlar benim fikrim tabi siz nasıl uygun görürseniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de taktirmaya niyetliyim amma servisten taktiracagim artık

1 bana kalırsa deliğin büyüklüğü değil işlevi önemli şaka bir yana abim konsola zarar verecek ve de çok sağlam bir ürün olmadığıni düşünüyorum kırıldığı zaman delikler nereye gizlenecek 2 hemen hepsinde yükseklik ve geride kalma sorununun olacağını zannediyorum. 3 bunlar benim fikrim tabi siz nasıl uygun görürseniz

Haklısın taner bu yönünü düşünmedim peki serviste taktıracağım dediğin nasıl titaniumlar için olan mı?

şu 1000 TL nin üzerinde fiyata mal olan mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Haklısın taner bu yönünü düşünmedim peki serviste taktıracağım dediğin nasıl titaniumlar için olan mı?

şu 1000 TL nin üzerinde fiyata mal olan mı? 

yok abi forumda konusu mevcut güncel aksesuar listesinde olan kol dayama ford un kendi ürünü  yanlış hatırlamıyorsam 275 + kdv olacaktı  titaniumlar için olandan değil bizim araçlar için üretilmiş 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yok abi forumda konusu mevcut güncel aksesuar listesinde olan kol dayama ford un kendi ürünü yanlış hatırlamıyorsam 275 + kdv olacaktı titaniumlar için olandan değil bizim araçlar için üretilmiş

Aracıma ücretsiz takıtilar çok uyuruk ve basit duruyor orjinal yerini tutmuyor. Tavsiye etmem isteyen olursa resmini çekebilirim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracıma ücretsiz takıtilar çok uyuruk ve basit duruyor orjinal yerini tutmuyor. Tavsiye etmem isteyen olursa resmini çekebilirim

Vidalama yapılmadan serviste önceden orjinal diye verilen dandik ötesi bir ürün vardı  ondan bahsediyorsanız ben gördüm onu  .

Lakin Ford orjinal ürününden bahsediyorsanız onu bilemem ben daha  göremedim açıkçası nasıl bişey olduğunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aşağıda adreste belirttiğim ürünü almayı düşünüyorum. Görüşlerinize göre kararım şekilleneceği için yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.sanalpazar.com/Ford-Focus-3-Kol-Dayama-Kolcak-Orjinal-Vidasiz-2011-Siy__isp37651110

Yücel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ah ah! Yücel Bey, titanium altı tüm donanımlarda, kolçak gönlümüzde ve forumda yaradır :kıhkıh:

Konusu da var; kişisel fikrim, style donanım için, bej renk olmayanların hepsi kontrast bozukluğu; en iyisi yine armster (yenisi-eskisi) ama hem pahalı hem koyu renk.

Bej kolçaklar da var ama kalite ve o arkaya bakan gözün iptali düşündürüyor; yani kozmatik ve estetik sıkıntı...

İhtiyaç engellenemez düzeydeyse bu model de diğer tüm modeller gibi iş görür diyor; susup, uzaklara, orjinal kolçaklı bir titanium focus 4 hayallerine dalıyorum...

( Notumsu: Makyajlı titanium Focus 3.5 da çözüm tabi ama 3 senede bir araba değiştiremeyecek maddiyat utansın)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.