Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Mustafa, zaten n11 deki firmanın kullandığı resim direk üreticinin Çince tanıtımından alınmış.

Çin'den bir sürü paraya alıp, 45 gün bekleyeceğine bu n11 deki adamdan al,dene olmazsa geri gönder demiştim Hüseyin'e.

Biri alsa da denese diye bekledik ama, ben bugün Omsa'nınkileri alıverdim ani bir kararla.

@Hüseyin İpek "N11 é yazdım ama adamın hiçbir bilgisi yok." deyince  bende "O da büyük ihtimal Çin'den felan getiriyordur. Gelince hem ona hem bize sürpriz olurdu" dedim.

Sizin araçtaki USB yeri kolçağı oturttuğunuz yerde sanırım, öyle değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hüseyin, aldım bir tane Omsa'dan... attachicon.gifIMG_20150307_141451.jpg

43a6de8a936b2aa7ed165be4cd45daf7.jpg

Delme yok. Usb yeri hazır. Kullanışlı.

Bazı sorularım olacak hocam

1. Üst deri kısmı ileri geri hareket ediyor mu?

2. Usb yi çıkartmak için kolçağı da çıkartmak lazım sanırım.

3. Bende almayı düşünüyorum da nereden ve kaç liraya aldınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bazı sorularım olacak hocam

Alaattin,

1.Üst deri kısmı ileri-geri hareket etmiyor,sadece yukarı kapak olarak kalkıyor.

2.Evet USB için kolçağı çıkartmak gerekiyor.Ancak kolçak çok basit çıkıyor:"Aynen bir tükenmez kalemin kapağını takıp çıkardığınız gibi." Vida vb yok.

3.Gaziantep'te sanayide bir aksesuarcıdan 120 TL karşılığında satın aldım. Ancak aynı ürün internette 135-140 TL fiyatlarla satılıyor.

http://www.otoaksesuar.com/Urun-336-ford-focus-kol-dayama-bej.htmlBu site Omsa Lİne resmi satış sitesi.

A.Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkür ederim hocam internetten bende bakmıştım bu ürüne dediğiniz gibi fiyatlar. Netteki açıklamalarda hep üst deri kısmı 4 kademeli olarak ileri geri hareket ediyor diye açıklamalar vardı. Ancak kapak açısından bunun mümkün olmadığı belliydi. Dedim ki en iyi size sorayım. Birde döşemelerimiz aynı acaba gri nasıl dururdu bende bej almayı düşünüyorum bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

acaba gri nasıl dururdu

Alaattin,

gri ve siyah denedim. Gri; arabamın dışı dahil her yeri gri olduğundan kaynaştı iç bölümle. Hiç sırıtmadı ama içime sinmedi,çünkü kol dayama kendini gösteremedi.

Siyah; üst deri kısmı biraz parlak olduğu  ve iç bölümde parlak hiç bir şey olmadığı için çok bağırdı:"Ben buradayım!" diye.

Kendimi ikna ettim bu şekilde ve bu aldığımın (krem rengi diye satıyorlar)arabamın iç kısmıyla müthiş"!" bir uyum sağladığını görünce çok mutlu oldum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alaattin,

gri ve siyah denedim. Gri; arabamın dışı dahil her yeri gri olduğundan kaynaştı iç bölümle. Hiç sırıtmadı ama içime sinmedi,çünkü kol dayama kendini gösteremedi.

Siyah; üst deri kısmı biraz parlak olduğu  ve iç bölümde parlak hiç bir şey olmadığı için çok bağırdı:"Ben buradayım!" diye.

Kendimi ikna ettim bu şekilde ve bu aldığımın (krem rengi diye satıyorlar)arabamın iç kısmıyla müthiş"!" bir uyum sağladığını görünce çok mutlu oldum.

tamamdır. Bende bej diye düşünmüştüm fikir alayım dedim. Teşekkür ederim yorumların için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende bej diye düşünmüştüm

Allattin, sanayide aksesuarcılara bir uğra ve üç rengi de dene bence. Mutlaka vardır birinden birinde.

Gözünle arabada takılı görmen çok daha sağlıklı. Neticede yaptığım yorumların tamamı subjektif yorumlardır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus 3 aracımız var (ne yazıkki trend x ).Kol dayaması yok.Aliexpress'te bu ürünü gördüm . Feedback baya iyi. Bu ürünü takmak için aracın bir yerini delmeye gerek var mı ?

http://tr.aliexpress.com/item/Car-armrest-box-central-Store-content-box-products-Armrest-Storage-Center-Console-accessories-suitable-for-Focus/2044403713.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yukardaki link de A.Coşar arkadaşımız Türkiye den aldı taktı fotoğrafları mevcut. Senin aracında usb girişi torpidoda değilse olacaktır. Mesela bendeki usb girişi torpidonun içerisinde, o yüzden benim aracıma olmaz bu.

çok teşekkürler.Neredeyse çindeki ile aynı fiyat. 1 ay bekleyeceğime Türkiyeden alırım daha iyi . :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
focus 3 aracımız var

Emre, zaten senin Çin'den baktığın F2 için.

Ve o baktığın ürünün aynısı Bursa'da bir firma tarafından n11.com sitesinde satılıyor. Hem de fiyatı aynı gibi.

İlgili linkteki yazışmaları takip edersen göreceksin.

A.Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Emre, zaten senin Çin'den baktığın F2 için.

Ve o baktığın ürünün aynısı Bursa'da bir firma tarafından n11.com sitesinde satılıyor. Hem de fiyatı aynı gibi.

İlgili linkteki yazışmaları takip edersen göreceksin.

özür dilerim yanlıs linki koymuşum. http://tr.aliexpress.com/item/2005-2011-2012-2013-Ford-Focus-2-Armrest-Storage-Center-Console-the-sixth-generation-for-focus/898982050.html

çok hoşuma gitti bu .krom kaplı gibi bir havası var .

sizin yazınızın oldugu konuyu da iyice bi okuyayım ona göre karar veririm gibi görünüyor .Teşekkürler tekrardan

33 dolar +9 dolar kargo ücreti

Emre Kaçan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

özür dilerim yanlıs linki koymuşum. http://tr.aliexpress.com/item/2005-2011-2012-2013-Ford-Focus-2-Armrest-Storage-Center-Console-the-sixth-generation-for-focus/898982050.html

çok hoşuma gitti bu .krom kaplı gibi bir havası var .

sizin yazınızın oldugu konuyu da iyice bi okuyayım ona göre karar veririm gibi görünüyor .Teşekkürler tekrardan

33 dolar +9 dolar kargo ücreti

Emre, tercihini parçaları hareketli olandan yana kullanmak sanki daha riskli ( Kırılma, yerine tam oturmama v,b,)

gibi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.