Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Yalnız bizim araçlardaki bu takılacağı yer dümdüz değil, içeri bir çukuru daha var. Bu sanki tam düz olanlar için yapılmış gibi, sıkıntı çıkmasın montajda ve yerinde kalmasında. Iyice araştırın bence

Evet bende gördün çin sitesinde nasıl takıldığıda gösteriliyor orada steyl diye focusun modelini gösteriyorlar arabanın içi sizinki gibi değil dümdüz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet bende gördün çin sitesinde nasıl takıldığıda gösteriliyor orada steyl diye focusun modelini gösteriyorlar arabanın içi sizinki gibi değil dümdüz.

Aynen abi bir farklılık var gibi, bende beğendim aslında hem tip hemde fiyat olarak ama işte o şüpheye düşürdü beni.

Bu yüzden uyarmak istedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yalnız bizim araçlardaki bu takılacağı yer dümdüz değil, içeri bir çukuru daha var. Bu sanki tam düz olanlar için yapılmış gibi, sıkıntı çıkmasın montajda ve yerinde kalmasında. Iyice araştırın bence

Bu kolçak ilk gelen style araçlara uyumlu. Satıcı zaten uyarmış sayfanın altında.Bazı modellerde usb girişi var.O modellere uygun değil arkadaşlar. Buna dikkat edelim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu kolçak ilk gelen style araçlara uyumlu. Satıcı zaten uyarmış sayfanın altında.Bazı modellerde usb girişi var.O modellere uygun değil arkadaşlar. Buna dikkat edelim

Yazılara hiç bakmadım ki ben, teşekkürler uyarı için.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Görünüş itibariyle harika gerçekten, gözüm kaldı benim :)

İnşallah sorun çıkmaz da güzel günler de kullanırsınız.

Satıcıya yazdım focus 3 uyumlu olmalı diye. Site zaten parca bizim elimize geçmedikçe parayı satıcıya aktarmıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben biraz açılmak istedim ve bu kolçağı sipariş verdim.Hemde taaa Çin'den.Bakalım nasıl olacak.

http://tr.aliexpress.com/item/2015-Upgrade-Car-armrest-box-central-Store-content-box-products-Armrest-Storage-Center-Console-accessories-For/32288588080.html

http://www.n11.com/ara-kolcak-bej-lux-surgulu-kulluk-cok-fonk-ayakli-P35806097

bu ürün de aynı ürün değil mi? Çin'e gitmeden Türkiye'den alınabilir. Aparat takılarak olur sanki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.n11.com/ara-kolcak-bej-lux-surgulu-kulluk-cok-fonk-ayakli-P35806097

bu ürün de aynı ürün değil mi? Çin'e gitmeden Türkiye'den alınabilir. Aparat takılarak olur sanki...

Aynı gibi de sorun o aparatı bulmakta :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Satıcıya yazdım focus 3 uyumlu olmalı diye. Site zaten parca bizim elimize geçmedikçe parayı satıcıya aktarmıyor.

Hmm anladım hocam, bende de focus 3 var fotoğraflara göre uyar gibi geldi. Ürün size gelince paylaşırsanız bizimle seviniriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sorun o aparatı bulmakta

Ramazan, firma ürün açıklamasında paket içeriğine ayak aparatını da eklemiş...

Sanırım sen maddi anlamda kaşınıyorsun ve bu ürünü Çin'den bulmak istiyorsun. :kıhkıh:  

Yerli malı yurdun malı...

Bu firma da zaten ürünü Çin'den ithal ediyor. Beklemek yok,gümrük yok...

51Usd= 51*2,59= 132,09 TL

Eh tabii, Çin uzak biraz;doğal olarak pahalı...

Kardeşler ! Aynı ürün Türkiye' de kargo dahil 87,11 TL.

Beni firmanın ortağı yaptınız yahu...

A.Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ramazan, firma ürün açıklamasında paket içeriğine ayak aparatını da eklemiş...

Sanırım sen maddi anlamda kaşınıyorsun ve bu ürünü Çin'den bulmak istiyorsun. :kıhkıh:  

Yerli malı yurdun malı...

Bu firma da zaten ürünü Çin'den ithal ediyor. Beklemek yok,gümrük yok...

51Usd= 51*2,59= 132,09 TL

Eh tabii, Çin uzak biraz;doğal olarak pahalı...

Kardeşler ! Aynı ürün Türkiye' de kargo dahil 87,11 TL.

Beni firmanın ortağı yaptınız yahu...

Hocam yanlış anlaşıldım; adamın koyduğu resimlerde aparat yok ve de üniversal aparat yazmış nasıl bir aparat bilmiyoruz bizim araca uymayabilir sonuçta :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence bu kolçak alınıp .aparatı takılmadan çukur olan bölüm çok usta bir şekilde tam dümdüz sıfır olacak şekilde kapattırılıp.bu kolçağı altında yükseklik olmadan arabamıza monte edersek.tam orjinale yakın bir görüntü elde etmiş oluruz..Kullanım açısında problem olacağınıda zannetmiyorum bütün arabaların orjinal kolçakları çok alçak.Çin sitesindeki kendi aparatıyla beraber takılmış resimi var aparatıyla biraz yüksek duruyor.

Şükrü Ersin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.