Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu tür alışveriş sitelerinden değil de görerek almayı tercih ederdim bu tür şeyler, Ama geri göndermeyi göze alabilirim olmazsa problem olmaz derseniz siz bilirsiniz. Bir de fiyatı baya tuzlu gibi, isterseniz biraz bekleyin derim, uygun fiyatlı ürünler bulunabilir ilerde. Malum kazalı Focus 3 ler parçalandıklarında o kol dayamalarından da uydurulabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Armster adının da çağrıştırdığı üzere kolçak konusunda uzmanlaşmış bir İngiliz şirketi, ürün gamına 09756 kod ile Focus MK3 '2011 uyumlu modeli de eklemiş durumdalar. Yabancı forumlarda kolay takıldığını ve kaliteli olduğunu okuduğumu hatırlıyorum. Burada da aynı ürünün Almanya'da satışı var: http://www.ws-autoteile.com/Zubehoer/Mittelarmlehnen/Ford/Armlehne-Mittelarmlehne-Ford-FOCUS-III-ab-2011::295718.html?XTCsid=c318f1a3458050178305ee35cfb2d928

Pakete geldiğinde bakın, model ismi ve kodu tutuyorsa sorun yok, değilse açmadan iade edersiniz.

Fiyat makul görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benzer konuda şurada..Bir oraya bakın isterseniz...

Focus 3 için kol dayama orjinal olursa bayaa bir abartılı fiyata mal olur..Bu sizinkisi gibi ise daha makul olur ama bu seferde iyi ve kaliteli montaj gerekiyor...

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Biraz geç oldu ancak servis arabamızı alırken bize bunun ya aynısını ya tıpkısının aynısı 200 tl'ye taktı. Biraz geride kalması dışında memnunum ben ki olmasam da onun için tüm orta konsol değiştirmeye değeceğini sanmıyorum.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Biraz geÇ oldu ancak servis arabamızı alırken bize bunun ya aynısını ya tıpkısının aynısı 200 tl'ye taktı. Biraz geride kalması dışında memnunum ben ki olmasam da onun iÇin tüm orta konsol değiştirmeye değiceğini sanmıyorum.

Arkadaşım hangi serviste taktırdın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben F2 de kullanıyorum Kayseri'deki Ford servisinde 150 liraya taktırmıştım armster marka. İçi biraz ufak gibi duruyor ama iş görüyor. Görünümü ve genişliği orjinali gibi olmasada gayet ergonomik. Orjinalindeki gibi komple konsola monte olmadığından, inerken kol dayamaya dayanarak inenler olunca bazan kırılacakmış sanıyorum hatta bikeresinde çıkan sese gitti kolçak dedim ama sapasağlam duruyordu :)

F3 e uygunsa, güzelde montaj edilirse sıkıntı yaşamadan rahatça alıp kullanabilirsiniz. Serviste bulup taktırırsanız daha isabet olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün servise gittim aracın birkaç şeyini göstermek için. Bu arada kolçak da taktırayım dedim. Ustabaşı dedi ki: "Abi Focus 3'ler için kolçak çıkmadı daha. Şu an satılan kolçaklar, montaj olarak uyuyor doğrudur, ama FOCUS 2 için yapılan yan sanayi kolçağın aynısı. Sadece alttaki aparatını değiştirdiler. Focus 3'lerde ön koltukların arasındaki boşluk, 2'dekine göre daha fazla. Bu kolçağı taktırırsan hoş durmayacak. Bence sabret, birkaç zaman içinde mutlaka Focus 3 için olanı çıkacaktır"

Buradan kolçak taktıran arkadaşlara sesleniyorum, var mı bu işin aslı astarı? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün servise gittim aracın birkaç şeyini göstermek için. Bu arada kolçak da taktırayım dedim. Ustabaşı dedi ki: "Abi Focus 3'ler için kolçak çıkmadı daha. Şu an satılan kolçaklar, montaj olarak uyuyor doğrudur, ama FOCUS 2 için yapılan yan sanayi kolçağın aynısı. Sadece alttaki aparatını değiştirdiler. Focus 3'lerde ön koltukların arasındaki boşluk, 2'dekine göre daha fazla. Bu kolçağı taktırırsan hoş durmayacak. Bence sabret, birkaç zaman içinde mutlaka Focus 3 için olanı çıkacaktır"

Buradan kolçak taktıran arkadaşlara sesleniyorum, var mı bu işin aslı astarı? :)

Armster zaten farklı farklı kolçak üretmiyorki. Alt bağlantı ekipmanını değiştiriyor sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu resimleri 1-2 gün önce çekmiştim de telefondan bilgisayara atamaıdm telefon internete bağlanmada sorun yaşadığı için. Farklı açılardan çekmemi isterseniz tekrar fotoğraf çekebilirim.

Benim elim direksyondayken dirseğim kolçağa değmiyor. Vites değiştirirken kolum sürekli kolçak üstünde duruyor genelde. Rahatlığı konusunda fazla bir yorum yapamıyorum uzun süredir otomatik kullandığımdan henüz alışma aşamasında net bir karar veremedim. Titanium'u da bir ara gidip inceleyince bir kaşılaştırma yapmaya çalışırım. Bu kadar geç yüklediğim için resimleri kusura bakmayın.

01122011381.jpg

01122011382.jpg

01122011383.jpg

01122011380.jpg

01122011379.jpg

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.