Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Antalya otokoçu aradım şimdi armster marka kol dayama gelmiş 160tl dediler.Ama sadece siyah renk varmış

O kolçaklar el freninin arkasındaki küçük cebi kapatarak monte ediliyor sağlam değil birde bardak koyma yerlerini kullanamiyorsunuz bende gittim baktım antalya otokoça sonradan vazgectim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O kolçaklar el freninin arkasındaki küçük cebi kapatarak monte ediliyor sağlam değil birde bardak koyma yerlerini kullanamiyorsunuz bende gittim baktım antalya otokoça sonradan vazgectim

Aybars antalyada düzgün bir kol dayama bulursan banada haber verirmisin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Armster markayı bu sabah gittim taktırdım, gayet tok duran bir kolçak fakat altındaki parça plastik olduğu için ben kolumu koyunca kolçak aşağı doğru eğiliyor, arasına parça sıkıştırınca bir sıkıntı yok, başka kolçaklarıda inceledim diğerleri bana sağlam diilmiş gibi geldi birçoğunun ufak tefek oynayan yerleri vardı, bu kolçağın kalitesi düzgün gibi gözüküyor fakat hafif esneme kafamı bozdu birazcık altına parça koyunca düzelince o kadar gözüme batmadı, eğerki hiç oynamasın parçada koymam derseniz tavsiye etmem kolçağı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi, orijinal derken? Orta Konsol değişmeli ? Çok para tutuyor değmez diye düşünüyorum

yok o manada değil.. yine ford'un ürettiği filan deniliyordu.. ben mi yanlış hatırlıyorum?

neyse yanlış hatırlıyor olabilirim..

şu koltuğa monte edilen güzelmiş ama koltuk döşemesine zarar gelirse üzülürüm..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Selam beyler.yeni kayıt oldum siteye bu konuyu takip ettim de bir şey sormak istiyorum.bende de style paket var.aracıma kolçak taktırmak istemiyorum ve burda yazmıs bazı arkadaslar on konsolun değişebileceğini bu değişim yapıldığında titanyum paketteki gibi mi olacak konsol? bir de bu işin maliyetini bilen varmı acaba? tesekkur ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Selam beyler.yeni kayıt oldum siteye bu konuyu takip ettim de bir şey sormak istiyorum.bende de style paket var.aracıma kolçak taktırmak istemiyorum ve burda yazmıs bazı arkadaslar on konsolun değişebileceğini bu değişim yapıldığında titanyum paketteki gibi mi olacak konsol? bir de bu işin maliyetini bilen varmı acaba? tesekkur ederim şimdiden.

evet o zaman titanium'daki gibi olacak orta konsol.. fiyatını bilmiyorum ama oldukça tuzlu olacağını tahmin ediyorum..

fiyat bilen var mı millet?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.