Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

http://autos.yahoo.com/ford/focus/2012/se/virtual-tour.html

Yukarıdaki linkte bahsettiğim kol dayama var, orta konsolu ellemeden bağımsız bir şekilde takılabilir gibi gözüküyor. Sacede çakmak girişi bizde önde, ABD ' de arkada. (Daha rahat bardaklık kullanımı için sanıyorum)

Bu ürüne ulaşabilirsen ABD 'den getirmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yusuf hazır süngerden konu açılmışken araba yıkamada sünger kullanmak doğrumudur?Doğru ise nasıl sünger kullanalım ki arabamız çizilmesin diye sorayım sana....

Bizim ürettiğimiz süngerler poliüretan süngerler. O yüzden aracın yüzeyini çizme ihtimalleri yüksek. Cem bey doğru yöntemi belirtmiş. Geçenlerde bu işle uğraşan birisin bi mesajı ;

yıkama problemine çözüm önerim şu:

büyük marketlerin oto bölümlerinden temin edeceğiniz kaliteli oto şampuanı ve peluş yıkama eldiveni bulundurun bağajınızda .

yıkama istasyonuna gittiğinizde bu şampuan ve eldiven ile yıkanmasını önce su tutlmasını isteyin(kibarca çoğu yerden kovulmayı da göze alarak).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Onlardaki orta konsolda farklı yanlız. Arka taraf daha geniş farkındaysanız.

Birde bu amerikanyalılara bi haller olmuş. Fiyatlarda aşmışlar resmen. Halojen farın tanesine 279 USD falan diyorlar.

Diğer resimlerini de inceledim bana aynı geldi, sadece çakmak ile bardaklıkları terse çevirmişler, arkadaki bardaklık kol dayama ile kullanılabilsin diye sanırım.

Geniş olan yer kol dayamanın takıldığı yer mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün hurdacıdan eski kasa c-max ghia nın orta konsolunu aldım. Onlardaki kol dayama sabit değil. 4 tane vida ile tutturulmuş. Bakalım yerinde güzel durursa onu takacağım..

Yazık yaa,düşük donanımlı araba alıp ondan sonra hurdacıdan parçalarla arabasındaki eksiklikleri tamamlıyor insanlar.üzülüyorum..Ehehehhüüee...(Not:Bu satırları yazan ben en üst donanım Focus 3 alıp,göstergesini de hurdacudan alıp taktım,keh keh küh...)Şaka bir yana Mertolun bu donanım zenginleştirme başarısına hayranım ya.... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha yaptığım birşey yok yahu.. Ama eylemlerim devam edecek. Dün temizlemek için epey uğraştım. Sabunlu sıcak suyla yıkayınca yeni gibi oldu şerefsiz. Aslında servo motor alıp el frenini elektrikliye çevirerek o konsolu komple takmak var ama ben çok tembelim.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.