Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Resimler için teşekkür ederiz. Az çok anlaşılabiliyor ama Yakup'un dediği gibi, biraz daha uzaktan birkaç resim çekerseniz koltukların arasındaki boşluk daha iyi görülebilir. Bir tane arka koltukta oturarak uzaktan, bir tane de eğer olabiliyorsa ön camın dışından içeriye doğru çekebilir misiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ön camın dışından içeriye doğru olanı sabah çekerim telefonla çektiğimden pek belirli olacağını zannetmiyorum malesef. (Bir de tekrar inmeye üşendim şimdi.)

Bir de değişiklik yapayım yorumumda: Kolunu koyduğunuzda direksyonun alt sağ tarafına erişebiliyorsunuz uzun biriyseniz yani direksyona erişmekte sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar, google'da kol dayama araması yaptığımda birkaç sonuç çıktı.

http://www.hepsibura...36504#Gorseller

Bu linke bakar mısınız? Bu kolçaklar FOCUS 3'e uygun mudur sizce? Kolçak bulabilirsek orta konsolu komple değiştirmekten iyidir.

1. Si çok yukarıda ve geride kalıyor.

2. Si o kutu gıbı boş olanı tamamen kapatmıyor.

focus 3 ıcın yenı cıkacak kol dayamaları bekliyorum. Bende taktıracagım . dedıgınız urunun yukarıdakı hataları veriyor. ve araç iç döşeme rengi ( benimki bej ) Bej ıse cok çirkin duruyor. Boş yere parçalatmayın arabayı bıraz beklersek yılbaşından sonra aksesuarlar cıkacagını zannedıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu biraz hortlatmış olucam da kol dayamanın bir miktar uzadığını keşfettim. Arkadaşım görünce cart diye çekti uzadı. Bir an dumur olduysamda iyi oldu farketmemiz. Passat'ınkiler de böyle uzuyormuş sanırsam. Artık biraz daha kullanışlı.

18122011389.jpg18122011390.jpg18122011391.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün Otokoçta ilk kez comfort donanımlı bir araç gördüm,teslim ediyorlardı...Gece gri renginde...Temizken çok güzel bir renk..Ama kirlenince çok kötü yahu....Arabanın içinde donanım neredeyse yoktu,arka kapılar manuel falan,direksiyon simsiyah,kapı açma mandalları bile siyah plastik..Ama yine de gayet albenili ve hoştu..Dizelmiş ayrıca..Bagajda tam boy stepne vardı...Otokoç kol dayamayıda hediye etmiş,markası armster...çok zayıf duruyordu yalnız,her an çat diye kırılacak gibiydi,kol dayamanın içini açınca kenardaki plastikleri acayip inceydi ve çok yüksek kalıyordu,sürekli dirseğiniz yukarıda kalacak durumda pozisyonu....Yine de idare eder..Birde araç comfort donanımlı olduğundan içi siyahtı ve kol dayama o kadar sırıtmıyordu...Lastiklerdeki Jant kapaklarıda oldukça hoş dizayn edilmişti...

Otokoçta bugün ilgin bişey daha gördüm..Beyaz comfort donanımlı bir f0cus 3 daha vardı..Yalnız arabanın üzeri benek benek küçücük kahverengi lekeydi...Eleman eline küçük bir alet almış ona tiner döke döke o yüzlerce parçayı temizlemeye çalışıyordu..Arabayı teslim alacak vatandaşın haberi yokmuş arabanın bu durumundan,düşünün artık,teslimden önce temizlemeye çalşıyorlardı o benekleri küçücük küçücük....Araba Gölcükte demir yolunun kenarında bir otoparktaymış,geçen trenlerin raylarından fırlayan pas parçaları olduğu gibi arabanın üzerine yapışmış....

Bir diğer Titanyum X sunrooflu Beyaz sedan f 3 daha gördüm...Otomatik vitesli benzinli..Yalnız park paketi yoktu,otomatik viteslere park paketi uygulanamıyormuş....

Showroomda ise Kum gri sedan Titanyun donanımlu ve sunrooflu sedan dizel bir araç sergiliyorlardı,fakat model yılı 2011 di...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok kaliteli değil orta kolÇak babam birkaÇ kez yüklendi kalkarken gelen seslerden tedirgin oldu kırdık mı diye de bir şey olmadı neyseki.

Tiner değildir yav o, tiner boyayı mundar etmez mi?

Otomatik viteslere park paketi uygulanamaması dünyanın en saÇma şeyi değil mi ilk tanıtım otomatik vitesle yapıldı diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.