Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
  • 0

insallah bulursunuz ebay dan aldigin kisiye msj yazdim siyah olanindan varmis bubun satilmis olursa msj atacak siteye eklerim.

hocam bu kol dayamadan aynısını getirttirmek istersek nasıl olur bize maliyeti bu arada araç sigara düğmesi benim ön kısımda yer alıyor sizdeki gibi arka kısımda durmuyor böle bi kol dayamayı alırsak sıkıntı yasarmıyız

http://www.ebay.com/itm/400396466678 siparişi verildi kuzu kuzu bekleniyor.

slm arkadasım bu kolçağın aynısından bende getittirmek istiyorumda neoldu ürün elinize ulaştımı gümrükte sıkıntı yasadınızmı bilgi verirseniz sevinirim

SLM ARKADASLAR KENAN BEYİN EBAYDA NUMARASINI VERDİĞİ İLANDAKİ (İLAN NO:130 8040 21998) KOL DAYAMA  2011 MODEL STYLE MODELİ ARACIMA UYARMI?TEK KORKUM ÇAKMAK DÜĞMESİ BENİM ARACTA ÖN KISIMDA KENAN BEYİN VERDİĞİ İLANDAKİ RESİMDE İSE ARKA KISIMDA YER ALIYOR.AMERİKADAKİ AKRABAMA ALDIRMAYI DÜSÜNÜYORUMDA ALDIRSAM SERVİSE TAKTIRMAYA GİTTİĞİMDE BU PARÇA UYUMLU DEĞİL DİYE SÖYLEMEZLER DEĞİLMİ?CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hocam bu kol dayamadan aynısını getirttirmek istersek nasıl olur bize maliyeti bu arada araç sigara düğmesi benim ön kısımda yer alıyor sizdeki gibi arka kısımda durmuyor böle bi kol dayamayı alırsak sıkıntı yasarmıyız

slm arkadasım bu kolçağın aynısından bende getittirmek istiyorumda neoldu ürün elinize ulaştımı gümrükte sıkıntı yasadınızmı bilgi verirseniz sevinirim

SLM ARKADASLAR KENAN BEYİN EBAYDA NUMARASINI VERDİĞİ İLANDAKİ (İLAN NO:130 8040 21998) KOL DAYAMA  2011 MODEL STYLE MODELİ ARACIMA UYARMI?TEK KORKUM ÇAKMAK DÜĞMESİ BENİM ARACTA ÖN KISIMDA KENAN BEYİN VERDİĞİ İLANDAKİ RESİMDE İSE ARKA KISIMDA YER ALIYOR.AMERİKADAKİ AKRABAMA ALDIRMAYI DÜSÜNÜYORUMDA ALDIRSAM SERVİSE TAKTIRMAYA GİTTİĞİMDE BU PARÇA UYUMLU DEĞİL DİYE SÖYLEMEZLER DEĞİLMİ?CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM 

Geldi ürün, gümrüğe takıldı, gümrükten vergisini verip aldım. Sonra farkettikki bizim arabaya uymuyor bu alet, paramın %50 sini geri alarak ürünü geri göndermedim. Plastik veya benzeri malzemeler üretebilen biryer bulabilirsem eğer oturacak kısmı baştan yaptırıp kullanabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abd araçları ile direkt ilişkilendirmeyin bizim araçları diyordum hep canlı canlı yaşanmış oldu neyseki geri ödeme kısmen yapılmış .

Servet abi düzenletip kullanman dileğiyle

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.