Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/15/2019 in all areas

 1. 8 points
  "Portekiz'in kuzeyindeki dağların arasından geçen virajlı N304, Avrupa'nın en harika sürüş yolu olabilir. Geniş, mükemmel bir yol yüzeyine sahip, ritmik virajlar ve inanılmaz manzaralar sunuyor. En iyi yanı ise, diğer sürücüler tarafından nadiren kullanılır." Ford Focus ST’i Avrupa’nın En Harika Sürüş Yolları serisinin son videosunu çeken gazeteci Steve Sutcliffe, “Üç gün süren film çekimlerinde zar zor yirmi araba daha gördük”. “Kuzeye ve güneye giden başka yollar var, bu yüzden sanırım çılgınca ve biraz kıvrık N304 herkesin dişine göre değil… ama keskin sürücüler için unutulmaz bir rota.” demiş ?
 2. 3 points
 3. 3 points
 4. 3 points
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 2 points
  İçimin yağları eridi ? Hiç sevmediğim Vettel in ondan daha da çok sevmediğim Verstappen e arkadan çarpma anında aldığım haz tarif edilemez ?? Verstappen daha gençken geçicem diye çarptığı onlarcasına saysın
 8. 2 points
  Ara sıra güzel şeyler de oluyor. F1 destek yarışlarından Porsche Supercup'ta Ayhancan bayrağımızı dalgalandırdı. Tebrikler.
 9. 2 points
 10. 1 point
  Bkz: Mondeo hk her şey ? Ben auris kullanmadım ayrıca motor ve şanzıman ne var bilmiyorum o yüzden kıyaslama da yapamam ama Mondeo hk yazdığım, bildiğim her şey forumda. https://www.focusclubtr.com/topic/9440-2015-ford-mondeo-15-ecoboost-160-ps-6-ileri-otomatik-test-sürüş-izlenimi-inceleme/ https://www.focusclubtr.com/forum/88-mondeo/
 11. 1 point
  EcoBoost ne yönden seni üzer mi? Örneğin yakıta ayırdığım bütçe bu arabaya yeterse beni üzmez aksine sevindirir de.
 12. 1 point
 13. 1 point
  Önceden böyle bir darbede ne vites kutusu kalırdı ne de arka kanat... Kalkıp yarışa devam ettiler, bir de tamamladılar. Arabalar gerçekten daha sağlam artık. Leclerc ile Verstappen'in mücadeleleri çok iyiydi.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Slm aracınızda muhtemelen su tesisatı nda hava var.(termostatin doğru şekilde takıldığını düşünerek yazıyorum)termostat değişiminde havası tam alınamamış.calişma esnasında fazla basınç oluşuyor.bu esnada suyun bir kısmını tahliye ediyor.ford araçların havasını her usta alamıyor.bu yüzden iyi bir yerde kontrol ettirin.uzun yolda veya dik bir rampada aracınız motor suyu sıcaklığı yüksek uyarısı verebilir.hararet yapabilir.
 16. 1 point
  Hangi dosyalardan bahsediyorsunuz biliyorum. DONTINDX.MSA flash belleğin indekslenerek normal bir flash bellek gibi okunmasını engelliyor. Çok da mühim değil.
 17. 1 point
  Yıllardan beri istisnasız hep düşer diye bekledik Abicim. Çok şükür düştü ? --7 dakika sonra eklendi-- Ona bakmadım Abi özellikle listenin en tepesindeki fiyatları ekran görüntüsü alarak bekledim bakalım ne fark edecek diye. Artacağı yerde düştü, hiçbirşey anlamadım ?
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.