Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Birkaç kişiden duyduğum, ki bu arkadaşlar araç alım satım sektörü-bayi çalışanları, bu yıl çok fazla araç satmayı beklemiyorlar. Satışlarda belli bir düşüş öngörülüyor. Bu durumda çok araba satamayacağız ama sattığımızdan para kazanalım gibi bir görüş var. Dolayısıyla fiyatların 5-6bin Tl daha düşeceğini pek sanmıyorum. Kur oynaması da pek olmuyor. Yunanistan'a rağmen dolar-euro pek düşmedi. Bir süre böyle devam edecektir. Bu durumda iki fırsat olabilir. Birincisi 2013 araçlar çıktığında 2012modellerden almak, ikincisi yıl sonu uygun bırakacak bayi yakalamak.

Bu sene yeni düzenlemeyle 2013ler ancak 2013 şubatında alınabilecek. Dolayısıyla ağustosta uygun fiyatı 2012 olmaz..Sadece yıl sonu indirimi kalır.

Genel olarak ilk yarının kötü 2. yarının daha iyi geçmesini bekliyorlar ve toplamda geçen yılın %10-15 altında bir pazar bekliyorlar. Bir de bizde araba merakı olduğu için boğazımızdan kısıp tatilimizeen kısıp yine de daha lüks arabaya binme merakımız olduğu için eninde sonunda satarlar.. Mevsimsel olarak mayıstan itibaren araba talebi artacaktır hatta patlayacaktır.

Bence mart sonu veya nisan başı fiyatlar dip olur ondan sonra başka uygun fiyat göremeyiz.

Ford bize farklı, Koç çalışanına farklı filoya farklı fiyat verdiğinden her daim satıyor.

Ben artık uygun fiyattan umutsuzum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sene yeni düzenlemeyle 2013ler ancak 2013 şubatında alınabilecek. Dolayısıyla ağustosta uygun fiyatı 2012 olmaz..Sadece yıl sonu indirimi kalır.

Genel olarak ilk yarının kötü 2. yarının daha iyi geçmesini bekliyorlar ve toplamda geçen yılın %10-15 altında bir pazar bekliyorlar. Bir de bizde araba merakı olduğu için boğazımızdan kısıp tatilimizeen kısıp yine de daha lüks arabaya binme merakımız olduğu için eninde sonunda satarlar.. Mevsimsel olarak mayıstan itibaren araba talebi artacaktır hatta patlayacaktır.

Bence mart sonu veya nisan başı fiyatlar dip olur ondan sonra başka uygun fiyat göremeyiz.

Ford bize farklı, Koç çalışanına farklı filoya farklı fiyat verdiğinden her daim satıyor.

Ben artık uygun fiyattan umutsuzum.

Benzer düşünüyorum, Nisan ortasına kadar eşelemeye devam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ne zaman açmışım böyle bir konu yahu :)) Amma da umutlumuşum ki böyle bir konu açmışım..Vay beee,1 senedir bu konu hala aktif....Zaten açtığım bir çok konu hala popüler...Site edminleri bana ödül vermeliler... :)

Bence Borafanclub.com.tr kurulmalı...

Ayrıca Bora son zamanlarda bizi mesajlarına hasret bıraktığının da farkındasındır umarım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence Borafanclub.com.tr kurulmalı...

Ayrıca Bora son zamanlarda bizi mesajlarına hasret bıraktığının da farkındasındır umarım...

Ehehehüüü...Kendimi özletiyorum,yüzümün eskimemesi için.....Arada gölgelere çekilip,serinlemekte fayda var :))Kih kih....Birde bahar geldi ki artık,oooh alırım şeker kırmızımı,açarım sanrufumu,saçlarımı dağıtaraktan (boşuna mı ektirdik kih kih kih) gezerim boool bol....Etraf cıvıl cıvıl zaten...Şeker kırmızımla çok canlar yakacağız çoook...Birde şu diyet bitseydi..15 gündür karnım aç dolaşıyom yav,Karatay diyeti uygulatıyor eşim zorla..Neymiş 78 kiloya inacekmişim,hayır diyet neyse,birde spor salonu bulmuş,3 ay oraya gitcen diyor....Offff .....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben az önce konuştum. Sana buradan alalım birdahakine :D

Metalik dizel hb tit x pp sunroof

63.000 tl

Düz opak 55.000

x paket 5000

metalik 1000

sunroof 1000

park sistemi 1000

gibi düşünülebilir.

Sedan için +1000TL daha

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.