Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Neden Focus Uzun Anten Kullanır?

A.Coşar

Önerilen Mesajlar

CEVAP: Kusursuz otomobilleri sıkıcı bulanlar ve istediklerini, istediği otomobilde bulmayı bekleyenleri sabır imtihanına tutmak için...

Bu arada maliyet hesaplamaları yapanlar :)  - ben bu ameli, kısmen hak verme olarak görüyorum ki kendi sınıfında yenilikleriyle tanınan(!) Focus'tan başka bir araçta kalmadı- ile Ford'u;  tavan üzerinde "Alın size..." der gibi duran anteni ve pırıl pırıl çarşaf gibi duran kaputu delip üzerine zorla soktukları fıskiyeler -içgüdüsel mi davranıyorlar nedir- sebebiyle protesto ediyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fıskiyeleri de yazacaktım ama birden Ford'a çok yüklenmek istemedim.

Sonra Yakup kızıyor... :P  

Fıskiyelerin nerede olduğu esasında çok önemli değil; fakat kullandıktan sonra ister istemez kaputa sızma, damlama yapıyor ve özellikle de güneş altında boyada leke bırakıyor. Önceki Focus'umda bulunan antifriz lekelerini bir türlü çıkaramamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah size takıntılarınızla baş etme gücü versin...

Bir dahaki aracınızda önce fışkiyeleri kontrol eder, gerekirse Ankara Belediyesine sorarsınız. 

Ben uzun anteni seviyorum, ayrıca buna uzun demek yanlış olur, neler var...

DSCF1034.JPG

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah size takıntılarınızla baş etme gücü versin...

Bir dahaki aracınızda önce fışkiyeleri kontrol eder, gerekirse Ankara Belediyesine sorarsınız. 

Ben uzun anteni seviyorum, ayrıca buna uzun demek yanlış olur, neler var...

DSCF1034.JPG

Antene değil de yerleşime hasta oldum. İnsanın böyle bir yerde ancak yaşayası gelir. :)  Apartumannn nesli olup çıktık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonra anten niye çekmiyor!

Kendi adıma konuşayım. Benim hâlâ müstakil, bahçeli, garajlı bir evde yaşama şansım var. :)

Dediğiniz gibi olsun. Bu ucube antenleri cânım arabalara takanlar takmış, bari biz kafaya takmayalım. Hem Cenk Bey'in dediğine göre teknik bir sebebi de var imiş...

Peki kaput üzeri fıskiye ısrarının sebebi ne olabilir sizce? İşçilik, maliyet vs. deseniz belki de daha maliyetli. Artık bir araç önümden geçse hemen gözüm fıskiyelerine takılıyor. En son 2000 model Astralarda dahi kaput üzerinde olmadığını fark ettim.   (Bunlar ne kadar saplantılı, manyak adamlar demeyin.Forumda benden sadece bir tane yok.) :D   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar ne kadar saplantılı, manyak adamlar demeyin.Forumda benden sadece bir tane yok

Birden fazla olmanız bunu dememe engel değil ki...

Bildik fıkradır; Temel Almanya'da otobanda araba kullanıyor, birden radyo anonsunu duymuş, "şu bölgeden şu bölgeye yolda ters yönde hareket eden bir araç vardır, sürücülerin azami dikkat göstermesi rica olunur "

Temel başını iki yana sallamış ve homurdanmış "Ne bir tanesi hepsi tersten geliyor hepsi..."

Kaput üzerindeki fışkiyelere gelince Ford elektronik sürücü destek sistemleri ile o kadar uğraşıyor ki böyle önemsiz detaylara vakti kalmıyor zahir...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Aydın Baran, hay ağzın bal yesin abi.. aynı şeyi yazacaktım.. 

bir de, telefon alıp, antutu, benchmark testlerine sokanları, led tv alıp milyon tane teste sokup hata arayanları anlamıyorum..

mutsuz olmak için insan kendine bu kadar eziyeti nasıl yapar merak içerisindeyim.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.