Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Ford Mondeo Tam Donanım Listesi Ve Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Benim tahminim resimdeki araç olasılıkla bilmemkaçıncı enlemin üzerinde kullanılacak bir araç olup muhtemelen kış paketi vardır ve o ülkenin kış pakedinde far yıkama zorunludur veya sadece bulunuyordur. Çünkü adam lastiklerin çivisiz olduğundan bahsediyor ki demek çivili lastik kullanılmı yaygın bir kuzey ülkesi. 

Bize gelenlerde far yıkama yok halojenlerde de yok, LED lerde de yok..(ohhh vandalların söküp kıracağı parça da yok) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 civarında araç gelecekmiş,

...gelecekmiş değil ... kalmış olacak  :)

Demek paketliler bitti ... o zaman ek paketli araç isteyen...

1-Mart gemisindeki araçlara bakacak (Mart sonu teslim)

2-Mart üretimi araçta sipariş değişikliği ile kişiselleştirme yapacak (Nisan sonu teslim) 

...Mart'ta gelecek araçlar ve Mart üretimi araçlar bu gün, yarın bilgisayarlarda (lansman sonrası) görünmeye başlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...gelecekmiş değil ... kalmış olacak   :)

Demek paketliler bitti ... o zaman ek paketli araç isteyen...

1-Mart gemisindeki araçlara bakacak (Mart sonu teslim)

2-Mart üretimi araçta sipariş değişikliği ile kişiselleştirme yapacak (Nisan sonu teslim) 

...Mart'ta gelecek araçlar ve Mart üretimi araçlar bu gün, yarın bilgisayarlarda (lansman sonrası) görünmeye başlar.

sevgililer gününde saat kaça kadar ordasın.

bir ciddi konuşalım derim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cumartesi?

...saat 5'e kadar falan kalırım diyordum, sonra eve kaçıcam ... duş, elbise değiştirme vs.

onu dışarı çıkarmazsam hatun oyar beni ... o nedenle dükkan kapanana kadar kalmam. (bkn.evet tırsıyorum, nolcek ki?) 

o.k. ben gelirsem 14:30 a kadar orada olurum. Yoksa öbür cumartesi aynı saatte  arabayı görüp test etmeye gelirim :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birşey olursa beni de çağırın doktor amca ile tanışalım :) İşsizim ve şuan Passat ileyim :D aldatıyorum ahah

Maalesef haftaya kaldı. Yarın başka görevler çıktı 

Yakup ölüm kalım olmazsa haftaya cumartesi (21 şubat) 14:00-14:30 arası Şahsuvaroğlu diyelim mi ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.