Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Yeni Ford Focus Rs (2016 All New Focus Rs)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

11 dakika önce, Yakup Çağatay said:

RS, WRC'de...

Yanlış olmuş, WRC değil WRX olacak. 

Bana biraz ağır kalır gibi geliyor.

Göreceğiz bakalım...

Sebastian Loeb de Peugeot Hansen takımı ile sahnede...

Bu sene muhteşem olacak.

Vural Ak'ın anlaşmaya yanaşmamasına üzüldüm gerçekten. 

8434.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yakup Çağatay said:

Takvimde yer almıyoruz :(  Sonradan dahil olabiliyor muyuz? 

Hayır...

Zaten IstanbulPark yönetiminin seri için talep edilen bedeli ödemeyi kabul etmesi gerekiyor, onlar da yaptıkları masrafların karşılığını alamadıkları için istememdiler bu sene. Maliyet yönetimi açısından doğru elbette. Ne yazk ki bu sporun ülkede gerçek meraklısı yok. 

Bu nedenle teker teker tüm uluslararası yarışları kaybettik.

Şu anda sadece European Rally Trophy'e aday ve konfirmasyon bekleyen Marmaris Rallisi var (eski Boğaziçi Rallisi yerine).

Şimdilerde sanki biraz abartılı bir ifade ile hali vakti yerinde küçük bir grup kendi kendine kumda oynuyor

Tabii burada sanırım Ford Castrol  Ralli Takımını ayrı tutmak lazım, Türkiye Şampiyonası dışında ERT'de de Murat Bostancı şampiyonluğa imza atarak takdir edilmesi gereken bir başarı kazandı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Cem Boneval said:

Hayır...

Zaten IstanbulPark yönetiminin seri için talep edilen bedeli ödemeyi kabul etmesi gerekiyor, onlar da yaptıkları masrafların karşılığını alamadıkları için istememdiler bu sene. Maliyet yönetimi açısından doğru elbette. Ne yazk ki bu sporun ülkede gerçek meraklısı yok. 

Bu nedenle teker teker tüm uluslararası yarışları kaybettik.

Şu anda sadece European Rally Trophy'e aday ve konfirmasyon bekleyen Marmaris Rallisi var (eski Boğaziçi Rallisi yerine).

Şimdilerde sanki biraz abartılı bir ifade ile hali vakti yerinde küçük bir grup kendi kendine kumda oynuyor

Tabii burada sanırım Ford Castrol  Ralli Takımını ayrı tutmak lazım, Türkiye Şampiyonası dışında ERT'de de Murat Bostancı şampiyonluğa imza atarak takdir edilmesi gereken bir başarı kazandı. 

Hem WRX'i hemde Boğaziçi rallisine gidip izleyen birisi olarak, kesinlikle katılıyorum. İlgi aşırı az ve ilgili gözükenlerin çoğu dolaylı ilgiye sahip :( 

Devrin hükümetleri yardım etmesi lazım biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LG'nin FPS yetiyor mu o hıza [emoji14] 

Ps4 bu ya :D 1080p 60 fps

Telefon değil

Bu ne be [emoji3] Tasarım detaylarını gizlemek için kamuflaj giydirilen arabalar gibi olmuş. Düz beyaz siyah jant, siyah spo, 3-5 de vinil bundan güzel olurdu [emoji14]

Akla gelebilecek her kombinasyon var akşama focusclubtr special yaparim bitane :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Sabri Özer said:

Ps4 bu ya :D 1080p 60 fps

Telefon değil

Akla gelebilecek her kombinasyon var akşama focusclubtr special yaparim bitane :D

Performans mavi olsun, beyaz şeritleri olsun .. siyah jant , siyah ayna ve syah spo veya beyaz jant seçeneğinden hangisi güzel durursa sana bırakıyorum :D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.