Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye İçin Bazı Detaylar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

MFT (my ford touch) ise bir yöntemi olması lazım Avrupa radyo frekanslarını açmanın. Bu forumdan bir arkadaş paylaşmıştı. Yani radyoyu değiştirmeden de olması lazım bir çözümü..

...belki de vardır ama biz becerememiştik (yalan yok) levent sanayi'de -ana kartını değiştirmek lazım- denmişti, fazla uğraşmamış onun yerine belçika'dan aynı ekipmanın EU versiyonunu sipariş etmiştik.  Yeni SYNC sistemlerinde belki de software çözüm vardır ama var/yok diyemem ... sonuçta araç elektroniği / yazılım vs. çok biliğim konular değil.  (bkn.oldschool mechanic) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok sağol  dostum araç otomatik vites yoğun trafikte kullaniyorum 14 litre yakit tüketiyor dikkatli biri bunu  12 13 litreye düşürebilir daha sonra detayli iç resimlerini atarim içinin deri ve işçilik kalitesi son derece yeterli bazi forumlarda arabanin abd fiyati şu kadar bu kadar yazanlara bakmayin çok kaliteli bir araç keza abd  bmv 5 20 de ayni fiyat şunu rahatlikla söylemeliyim fotojenik bir araç değil gerçekte 3 kat daha gösterişli ve hangi marka fiyati ne olursa olsun hangi aracin yanina çekerseniz karizmasina koca bir çizik atmiş olursunuz bunda çok samimiyim

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok sağol  dostum araç otomatik vites yoğun trafikte kullaniyorum 14 litre yakit tüketiyor dikkatli biri bunu  12 13 litreye düşürebilir daha sonra detayli iç resimlerini atarim içinin deri ve işçilik kalitesi son derece yeterli bazi forumlarda arabanin abd fiyati şu kadar bu kadar yazanlara bakmayin çok kaliteli bir araç keza abd  bmv 5 20 de ayni fiyat şunu rahatlikla söylemeliyim fotojenik bir araç değil gerçekte 3 kat daha gösterişli ve hangi marka fiyati ne olursa olsun hangi aracin yanina çekerseniz karizmasina koca bir çizik atmiş olursunuz bunda çok samimiyim

araç bizim gezegenden değil çünkü, "efsane" gezegeninden gelmiş :)

çok güzel çok... kazasız belasız, taş değmesin tütütütü... güzel ve haşin bir kombinasyon olmuş. kara süvari gibi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben araci aldiğimda dolar 2.50 civariydi resimdeki egzos kafalari daha büyükleriyle değiştirdim şimdi çok daha iyi oldu orjinali arabanin en kötü görünen yeri sesi ise nerdeyse yok denecek kadar az ve kötü mustanga yakişmiyor açikçasi maslakta yaptirdim şimdi harika oldu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben araci aldiğimda dolar 2.50 civariydi resimdeki egzos kafalari daha büyükleriyle değiştirdim şimdi çok daha iyi oldu orjinali arabanin en kötü görünen yeri sesi ise nerdeyse yok denecek kadar az ve kötü mustanga yakişmiyor açikçasi maslakta yaptirdim şimdi harika oldu

garagemaslak / Emil usta da mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ARACIMLA İSTANBUL  ÇEŞME ARASI GİTTİM BİR MUSTANG LA UZUNYOL YAPMAK HEP HAYALİMDİ  maslak İskender usta .  sizinle paylaşmak istediğim daha önce bir BMW birde alfa Romeo aracım vardı onlarda keyifli araçlar ama bu başka bir şey dostlar  sabah işe gitmek akşam dönmek tam bir keyif verdiğim her kuruşa değdi hemde fazlasıyla sık sık alman arabalarıyla kıyaslanıyor evet onlar kaliteli araçlar ama bir mustang başka bir şey emin olun yanlarına geldiğinizde sizi izlemekten onlarda büyük haz alıyorlar 2015 mustang gerçekten çok yakışıklı dostlar motor ve süratle ilgili teknik bilgileri sizinle paylaşıcam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.