Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Koda gerek yok. Makyajlı için makyajlı geniş ekran makyajsız için makyajsız. Ve yakıt farkı bu kadar.

Gürkan abi ve murat abi yanılmıyorsam kuga göstergesi kullanıyor ilk tercihim o ama yeterince bilgili değilim kuga göstergesi hakkında herhangi bir sorun yaşar mıyım bilmiyorum destekleyen veya desteklemeyen bir özellik var mı daha çok oraları düşündürüyor beni
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Kadir Mermer yazdı:

Gürkan abi ve murat abi yanılmıyorsam kuga göstergesi kullanıyor ilk tercihim o ama yeterince bilgili değilim kuga göstergesi hakkında herhangi bir sorun yaşar mıyım bilmiyorum destekleyen veya desteklemeyen bir özellik var mı daha çok oraları düşündürüyor beni

Tekrar, dediğim gibi olması gerek-yeterli şart. Kuga olsun olmasın bence fazla küçük detay denk gelirse eyvallah ama üstünde durmaya gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Hasan EKİN yazdı:

Mrb Almanyadan bende isteyecem geniş ekran,multimedia oem kodlarını servisten veya kullanan arkadaslar verirse 3er tane sipariş vereceğim,herkeze faydamız dokunsun.

Hasan kardes Almanyadan nerden buluyorsunuz? Benim arastirmalarima göre TR de daha ucuz:) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan kardes Almanyadan nerden buluyorsunuz? Benim arastirmalarima göre TR de daha ucuz[emoji4] 

Almanyada akrabalarım var yazın gelirken getiriyorlar oem numarayı öğrenirsem gelirken getiriyorlar. Türkiye pazarı kara borsa [emoji3]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Artılarından kastın nedir abicim

Dijital hız ve yönler geliyor ekrana...

--0 dakika sonra eklendi--

Murat açtığı başlıkta fotolarını ve farklarını detaylı olarak vermişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hasan EKİN yazdı:

Şimdi, Hasan EKİN yazdı:

Almanyada akrabalarım var yazın gelirken getiriyorlar oem numarayı öğrenirsem gelirken getiriyorlar. Türkiye pazarı kara borsa emoji3.png

iste akrabalarin nasill ucuza buluyor:) Bende Almanyadan arastirdim 300 euro gibi fiyatlar cekiyorlar kullanilmisa...

--4 dakika sonra eklendi--

Buda eBay link ,i zaten cogu polonyadan gönderiyor... ucuz gibi olanlarda mil ekranli  yada Kücük ekran.....:blink:

http://www.ebay.de/sch/Kombiinstrument/33675/i.html?_from=R40&_nkw=ford+focus+mk3+tacho

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alırken dikkat etmem gereken bir kodu,adı,serisi bişeyi var mı abicim ve kaç model kuganın göstergesi almam gerekiyor

Önümüzdeki haftayı beklersen sana bir kuga gösterge ayarlayabiliriz ?

DV4T 10849 xx seri ile başlayanlar, sona yazdığım xx ler farklılık gösterebiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hasan EKİN yazdı:

Ticaret yapmıyorum abicim kullanıcıyım, maksat doğruyu araştırıp bulmak

Hasan, Fatih'te aynı şeyi söylüyor Almanya'da pahalı olduğunu...

Bildiğin ucuz bir yer varsa veya akrabaların bildiği, onun bilgisini soruyor.

Polonyada ucuz buldukları da mil/İngiltere için üretilmiş TR de uyum sorunu olan cihazlar çünkü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önümüzdeki haftayı beklersen sana bir kuga gösterge ayarlayabiliriz [emoji12]

DV4T 10849 xx seri ile başlayanlar, sona yazdığım xx ler farklılık gösterebiliyor.

Maddi durumum el verirse süper olur abicim. Fiyat ne civarı desem birde [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.