Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

Alın o Guilettaları Lanciaları ,sonra en basit arızada kafanızı vurun duvarlara....Ne doğru dürüst servisi var ne parçası...Ankarada bile servisi yok her ikisinin de ,düşünün artık...Araba alırken sadece arabayı almıyorsunuz beyler,servis ve lojistik desteğini de alıyorsunuz...

ohohooooooo yürü git biz araba almıyoz kardeşim....ayrıcalık alıyoz sana ne servisten sankim fordun servisi cok baba ...alla alla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alfa zaten "az yaksın parçası ucuz olsun kolay satılsın" mantığıyla düşünenlere uygun araç yapmıyor o yüzden Türkiye de işi zor çünkü araçlarla ilgisi olmayan çoğunluk premium araçlar sadece Alman lara aittir sanıyor.

Bunun dışında günümüzde en fazla fanatiği olan marka sanırım Alfa ymış, zaten sahibi olduktan sonra da sebeplerini anlıyorsunuz adamların ürettiği arabalar sanki canlı, aklınızdan geçeni asfalta aktarabildiğiniz iki premium var bana göre, biri Alfa diğeri Bmw..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alın o Guilettaları Lanciaları ,sonra en basit arızada kafanızı vurun duvarlara....Ne doğru dürüst servisi var ne parçası...Ankarada bile servisi yok her ikisinin de ,düşünün artık...Araba alırken sadece arabayı almıyorsunuz beyler,servis ve lojistik desteğini de alıyorsunuz...

Alfa nın servis garantisi Fiat taydı ancak durumun imajlarına uygunsuzluğunu savunan Alfa kullanıcıları yüzünden konu muallakta kaldı.

Ünv de de 156 kullandım sonrasında da, 2002 modellere kadar görülen sorunları zamanın bir Mondeo ya da Vectra sından çok daha farklı ve çözümsüz değildi, zamanın en sorunsuzu Avensis di onun dışında her model az çok arıza yapıyordu.

O döneme ait Mondeo (bizde aynı anda 156 ve Mondeo vardı) Alfa nın yanında sadece yola iyi tutunan ancak basit ve imaj yoksunu bir araçtı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya premium diye gidipte servisi olmayan araba alınırmı abiler..Dünyanın neresinde görülmüş bu...Mercedes ama servisi yoksa almam,motoru arıza yapsa napıcaksınız,açıp sizmi tamir edeceksiniz?Elektroniği bozulsa napıcaksınız?Mahalledeki televizyon tamircisine mi götüreceksini?Premium marka diye göz göre göre sıkıntıya girecek,paramla rezil olacak diilim..Volkswagen premium markamı sanki hem..Audi premium marka,onunda Türkiyenin her yerinde servisi var...Ama Jaguarın yok...Jaguar 50 Bine araba satsa yine almam yine almam...Servis lazım,iyi kötü muhattap bulabilirsiniz kendinize böylece...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu biraz da şuna benziyor; "nasıl olsa sorunsuz marka bakımdan bakıma giderim" diye servisi Balıkesir de (yaklaşık 110km) olan Toyota dan Corolla almıştım, araba çok sorunluydu haftada bir Balıkesir e gidip geliyordum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Filo dedin de..

Bugün sedan F III geldi arkadaşın eczanesine, haliyle yeni Ford lardan beklenen prestij savaşının neticesinde farklı beklentiler içine giriyor insan.. İçinden inen pazarlamacıymış, ister istemez sinir oldum!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Filo dedin de..

Bugün sedan F III geldi arkadaşın eczanesine, haliyle yeni Ford lardan beklenen prestij savaşının neticesinde farklı beklentiler içine giriyor insan.. İçinden inen pazarlamacıymış, ister istemez sinir oldum!!

Sedanların ismi değişse artık :) megane gibi jetta gibi..Focus ismi anca öyle aklanır :) yada koç'dan kopacak :D

Efe beyle comfort donanımı tartışıyorduk, o zaten halk için değil diye :D almasın kimse napalım felan, sonuçta filoyu da düşüncez diyiii yaaaa :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakubum.. F I gerçekten Ford un en prestijli modeliydi, hiç unutmam birgün iki emce konuşuyor biri damadından bahsederken "full Focus u var damadın" demişti yanındaki de "breh breh breh.." benzeri bir ses çıkarmıştı.

Sonra ne oldu da F II çıkınca bu araçlar birden eski süksesini kaybetti, bende Tango varken kaç kişiye arabayı anlatıyordum bilemezsin herkes takmış "Ford kamyon markası" "Focus ne biliim abi pazarlamacı arabası" diye. Zaten Allah vermeye bizim halkın b ir diline düştün mü tefe koyuyorlar anında.

F III gibi zirve bir üretimin bu duruma düşmesi hoş birşey mi yani.. Sevmiyorum abi illa daha fazla kazanacağım diye aracın ülkedeki imajını takmıyor Otosan..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.