Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Tüm konuyu okudum ama kafam karıştı, şu an focusum olmadığı için...Bir cevap verin lütfen..

Şimdi ben style donanım bir focus alsam; ne navigasyon, ne renkli ekran , ne hoparlör değişimi hiç bir şey istemiyorum. Sadece ön panel görüntüsünün SONY CD çalar görünümlü olmasını istiyorum.

1) Sadece SONY paneli alıp, style daki normal paneli söküp takarsam oluyor mu yani.

2) Bu panelin parça kodu ne ?

3) Otosan fiyatı kaç para

4) Sökme takma işini sıradan bir elektrikçi yapabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm konuyu okudum ama kafam karıştı, şu an focusum olmadığı için...Bir cevap verin lütfen..

Şimdi ben style donanım bir focus alsam; ne navigasyon, ne renkli ekran , ne hoparlör değişimi hiç bir şey istemiyorum. Sadece ön panel görüntüsünün SONY CD çalar görünümlü olmasını istiyorum.

1) Sadece SONY paneli alıp, style daki normal paneli söküp takarsam oluyor mu yani.

1- Evet oluyor.

2- Evdekinden bakar yazarım.

3- Fiyat listeside evde ona da bakar yazarım

4- Sen al ben kendi ellerimle 10 dakikada takar seni gönderirim.. :kıhkıh:

Bir ara üşenmezsem bi demostrasyon videosu çekeyim bari..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup haklısın ismi yeter sony nin,ford zamanında şımarttı bizi forum sayesındede hastalık düzeyine geldi,bide ego meselesi var galiba teyiple ilgili çok olumlu tepkiler almışlığım var orjınalde bu teyibin olması şaşrıtıyodu arkadaşlarımızı,bizde rüzgara yelken açmaya çalışıyoz sadece.(hala elimizde bi focus3 yok ama şimdiden teyibin derdine düştük).başka yerde desem gülerler adama ama burdada beım gıbı hastalıklı çok galiba :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Sonynin 9 hoparlörünü ve subwooferını duyunca eski fikrinden vazgeçti hemen...Eskiden Sony beklemeye gerek yok diyip duruyordu bana..Ah Yakup ah..ehehehehe...Bence Sony bekleycekseniz en az 3 bin tl farkıda hazırlayın...Bana göre değmez,size göre değer...Sonuçta bu arabanın albenisini arttırır mı? Tartışılır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2) BM5T-18K811-DE

3) BM5T-18K811-DE 1727347 PANEL - RADYO KONTROLU 1068,78 TL Yeni Focus (C346)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Sonynin 9 hoparlörünü ve subwooferını duyunca eski fikrinden vazgeçti hemen...Eskiden Sony beklemeye gerek yok diyip duruyordu bana..Ah Yakup ah..ehehehehe...Bence Sony bekleycekseniz en az 3 bin tl farkıda hazırlayın...Bana göre değmez,size göre değer...Sonuçta bu arabanın albenisini arttırır mı? Tartışılır...

Bence sony tek başına işe yaramaz. Eğer bagajdaki subwoofer + konsolun üzerindeki center hoparlörü falanda koyarlarsa cazip hale gelir. Aksi halde renkli ekran dışında hiçbir cazibesi olmaz. Hele c-maxtaki gibi ortadaki ekran renlki göstergedeki monochrome olacaksa hiç yapmasalarda olur bence.

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz sonradan Sony taktırmak istersek kesecekleri, delecekleri yerler mi olacak arabada, eğer öyle yapacaklarsa kalsın, ama bazen işe yarar, ben sony için bir 2000 tl veririim. Fazlasını vermeyi düşünmüyorum. Tabi bütün hoparlörler değişcek galiba, bu fiyata yapmazlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2) BM5T-18K811-DE

3) BM5T-18K811-DE 1727347 PANEL - RADYO KONTROLU 1068,78 TL Yeni Focus (C346)

Teşekkürler Mertol ..

Abarttığımın farkındayım ama style daki analog klimayı digital klima ile değiştirmek mümkün mü? Maliyeti yüksek mi? Yani görünümü digital olsun, ısıtsın soğutsun yönlendirme yapsın yeter. Yani içeriyi 21 derecede sabit tutmasın iki tara ayrı çalışmasın ama temel klima fonksiyonları çalışsın görünümü de digital olsun.. Mümkün mü maliyeti yüksek mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler Mertol ..

Abarttığımın farkındayım ama style daki analog klimayı digital klima ile değiştirmek mümkün mü? Maliyeti yüksek mi? Yani görünümü digital olsun, ısıtsın soğutsun yönlendirme yapsın yeter. Yani içeriyi 21 derecede sabit tutmasın iki tara ayrı çalışmasın ama temel klima fonksiyonları çalışsın görünümü de digital olsun.. Mümkün mü maliyeti yüksek mi?

Ya ustacım böyle şeyler isteyene kadar niye uygun donanım almıyorsun. Maliyeti zannettiğin kadar farklı olmayabilir bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.