Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Bu Sony tutkusunun tıbbi bir karşılığı varmı acaba.. Obsessionun ötesine geçti gibi gelmeye başladı bana..

Arkadaşlar arabanıza ne takarsanız takın müzik dinleyemezsiniz. Akustiği bu kadar bozuk, dar ve çevresel seslerin/gürültünün bu denli yüksek olduğu bir ortamda gerçek anlamda stereo ses bile dinlemez zor iken bu konuyu bu kadar takıntılı şekilde arzulamak bana biraz garip geliyor. Arabanızın sesini beğenmiyorsanız gidin hoparlörlerini değiştirin. Zıngırdayan metal kısımlarına izolasyon yaptırın. Amplifier alıp taktırın falan filan. Ama CD çalar gibi flat çıkışla ses verebilen bir alette pre-emphasis ten medet ummak komik oluyor. Kaldı ki çoklukla radyo ve mp3 dinlendiği düşünülürse o pre-emphasis te yalan olacak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol dikkat ettiysen insanlar F3 de sonyyi ön konsola kattığı şıklık yüzünden istiyor daha çok,yoksa ses çok harika,daha iyi falan diyen pek yok,yani seninde dediğin gibi bu kadar küçük bir ortamda ses sisteminin pek bir farkı olmaz,ancak hoparlörlerin kalitesi yüksek ise çıkan ses çok daha güzel gelir kulağa,yani asıl maharet ses sisteminde değil hoparlörlerde veya diğer bir deyişle ses kolonlarında...

Keşke kasetçalarda olsaydı arabamda,o kadar çok kasetim kaldıki,çok sevdiğim..Hiçbirini dinleyenmiyorum artık..Kasetleri mp3 e çevirmekte oldukça zahmetli bir iş zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Sony tutkusunun tıbbi bir karşılığı varmı acaba.. Obsessionun ötesine geçti gibi gelmeye başladı bana..

Arkadaşlar arabanıza ne takarsanız takın müzik dinleyemezsiniz. Akustiği bu kadar bozuk, dar ve çevresel seslerin/gürültünün bu denli yüksek olduğu bir ortamda gerçek anlamda stereo ses bile dinlemez zor iken bu konuyu bu kadar takıntılı şekilde arzulamak bana biraz garip geliyor. Arabanızın sesini beğenmiyorsanız gidin hoparlörlerini değiştirin. Zıngırdayan metal kısımlarına izolasyon yaptırın. Amplifier alıp taktırın falan filan. Ama CD çalar gibi flat çıkışla ses verebilen bir alette pre-emphasis ten medet ummak komik oluyor. Kaldı ki çoklukla radyo ve mp3 dinlendiği düşünülürse o pre-emphasis te yalan olacak..

Elektronik açıdan bilgilisiniz belli birşey diyemem ama bigün bir tanıdığınızda varsa alfa romeo mito veya giulietta BOSE ses sistemli bir araçta müzik dinleyin. Ben çok pahalı olmasa giulietta düşünebilirim hem dış görünüş hemde Bose için fiyatı 950 €

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bugün düşündüm de bu Doğubankta felan satılan focus 2 ler için felan da üretilen geniş dokunmatik ekranlı geri görüş kamerası özellikli dvd felan oynatan teyplerin focus 3 e uyarlanmış olanından kesin üretiler yakın zamanda belki sony den bile gönüllü olur alır takarız olmamı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İllaki üretirler, ancak o ürünlerin kalitesinden ben hiç emin değilim, Focus 3 için de üretecekleri kesin. Ancak ses kalitesi şu anki sistemi aratabilir. Ayrıca o tür bir ürün aldığınızda bu sesli kontrollerin hiç bir işe yaramayacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İllaki Üretirler, ancak o ÜrÜnlerin kalitesinden ben hiç emin değilim, Focus 3 için de Üretecekleri kesin. Ancak ses kalitesi şu anki sistemi aratabilir. Ayrıca o tÜr bir ÜrÜn aldığınızda bu sesli kontrollerin hiç bir işe yaramayacağını dÜşÜnÜyorum.

Bak onu hiç dÜşÜnmedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla çakma f3 müzik sistemide yaparlar bu çinliler,ama ne kdar süreyle kullanırsunuz onu bilemem..Focus 3 ün yan sanayisi herşeyi üretsede multimedya sistemini asla üretemez,çok fazla teknoloji var,çok fazla teferruat ve bağlı ünite var..Sanmıyorum F 3 içinde böyle çakma Navigasyon ve Multimedya sistemi olacağını....Opel astra çıkalı kaç yıl oldu,hiç gördünüzmü onda böyle bişey olduğunu...

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusa her türlü double DIN takabilirsiniz. O iş için üretilmiş hazır çerçeve falan bile var. Aşağıdaki linkten çerçeveyi satın alıp herhangibir double DIN navigasyonu takabilirsiniz.

http://www.ebay.de/i...=item4cfa9fec8c

Ben Sync satın aldım. Geçen linkini verdiğim aletin fiyatını 350 dolara düşürürsen alırım demiştim. Adam nakliye dahil 370 dolara satarım dedi. Bende aç ilanı dedim açtı. Amerikadaki bir arkadaşıma gönderecek. ORadan bir şekilde getiririm zaten onu. Bakalım bu seferki maceramız nerede sonlanacak. Zira gördüğüm kadarı ile soketleri falan uyumlu değil. Ama etis'ten PINout'unu bulup indirdim. Bir şekilde hallederim diye umut ediyorum bakalım. Alet elime geçsinde anlarız..

Bu arada aletin üzerindeki ünitede surround çıkışı falanda var. çakma sonylerden yani.. :)

Aldığım alet bu;

http://www.ebay.com/...984.m1497.l2649

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusa her türlü double DIN takabilirsiniz. O iş için üretilmiş hazır çerçeve falan bile var. Aşağıdaki linkten çerçeveyi satın alıp herhangibir double DIN navigasyonu takabilirsiniz.

http://www.ebay.de/i...=item4cfa9fec8c

Ben Sync satın aldım. Geçen linkini verdiğim aletin fiyatını 350 dolara düşürürsen alırım demiştim. Adam nakliye dahil 370 dolara satarım dedi. Bende aç ilanı dedim açtı. Amerikadaki bir arkadaşıma gönderecek. ORadan bir şekilde getiririm zaten onu. Bakalım bu seferki maceramız nerede sonlanacak. Zira gördüğüm kadarı ile soketleri falan uyumlu değil. Ama etis'ten PINout'unu bulup indirdim. Bir şekilde hallederim diye umut ediyorum bakalım. Alet elime geçsinde anlarız..

Bu arada aletin üzerindeki ünitede surround çıkışı falanda var. çakma sonylerden yani.. :)

Aldığım alet bu;

http://www.ebay.com/...984.m1497.l2649

Abi ben talibim parçaya sen sony ye gıcık oluyosun ya ondan dedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.