Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Sadece Göstergeyi değiştirirken akünün eksi kutup başının sökülmesine gerek varmış...Bakınız Mertol KİP "Çin malı Focus 3 Şeker Kırmızı'da Gösterge ve ekran değişimi konusundaki Teknolojik Detaylar ve Bunun görselliğe Yansıması" adlı eseri.....Eheheheüeeee.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla oraya baktımda yazdıklarınızı görünce tırstım şahsen. O bahsettiğiniz kıvılcımlar sakat iş. Şanslıymışsınız. O kıvılcımlar nedeni ile ECU su yanan en az 3 arkadaşım var.

Onu bunu boşverde senin arabanın motorun içindeki sigorta kutusunun resmini çekip bana gönderebilirmisin? Bakalım senin çinçonla benim apaçi stayla focusun sigorta kutusunda özellikle rölelerde bir farklılık varmıymış..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki bir sorun oluşmuşssa nasıl anlarım bunu ?Gerçi olsaydı serviste söylerlerdi de...

ECU; Electronic Control Unit aracın çalışması ile ilgili birçok parametreyi toplayarak hesaplamalar yapan kontrol birimidir.

Arızalanması durumunda araç ya çalışmaz, yada çalışsa bile bildiğiniz aracınız gibi seyretmez, kısacası hemen anlaşılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla oraya baktımda yazdıklarınızı görünce tırstım şahsen. O bahsettiğiniz kıvılcımlar sakat iş. Şanslıymışsınız. O kıvılcımlar nedeni ile ECU su yanan en az 3 arkadaşım var.

Onu bunu boşverde senin arabanın motorun içindeki sigorta kutusunun resmini çekip bana gönderebilirmisin? Bakalım senin çinçonla benim apaçi stayla focusun sigorta kutusunda özellikle rölelerde bir farklılık varmıymış..

Mertol Bey arabanın ses sistemi ile ilgili birşey danışıcam. Aracın ön ve arka kapılarındaki 20 watlık hoparlörlerin çapı ne kadardır acaba ve ses sistemi daha güçlü hoparlörü kaldırırmı 150 wat gibi mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba çalışmaz :( abi bir sorun yok yani :kıhkıh:

Ykp Bey arabanın ses sistemi ile ilgili birşey danışıcam. Aracın ön ve arka kapılarındaki 20 watlık hoparlörlerin çapı ne kadardır acaba ve ses sistemi daha güçlü hoparlörü kaldırırmı 150 wat gibi mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol Bey arabanın ses sistemi ile ilgili birşey danışıcam. Aracın ön ve arka kapılarındaki 20 watlık hoparlörlerin çapı ne kadardır acaba ve ses sistemi daha güçlü hoparlörü kaldırırmı 150 wat gibi mesela...

Hoparlörler 16cm ünitenizin çıkış gücüde 25W rms..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Öncelikle herkese merhabalar focus 3 stil alıpta sizlerin de fikirlerinden ve birazda araştıraraktan (mertol kip beye teşekkürler) almanyadan henüz daha yeni perte ayrılmış aracın km ekranını ses sistemi ekranı ve belki kimsenin pek aklına gelmeyen titanyumlarda var olan aynanın üstünde bulunan güneş gÖzlük yeri falan aldım daha montaja başlamadım aldığım km ekranının ne kadar km olduğunu bilmiyorum benim araç daha 1200 km de aldığımı aynı km getirebilirmiyiz yapan yer varmı servisler sÖyleyince hünk diyip kalıyor forumdaki arkadaşların %99 u serviste çalışanlardan bazı şeyleri daha iyi biliyor en azından araştırılıyor adamlara ne sorsan olmaz diyor bir bakalım diyen servis duymadım bu ne yav unutmadan aldığım malzemelerin toplamı 400 euro serviste komple ekran 2450 tl teyp ekran ve çerceve 2250 tl yani kısacası 5000 tl oda getirilirse kol dayama soran arkadaşlar biraz beklerse almanyada stil ve comfort paketlere sonradan ilave takılabilen orjinal yekpare üretimi başladı 1 aya almanya ya çıkacak. birde sizlerden ricam arka stop farlara bakabilirmisiniz çamurluktaki stop altına bastırınca oynuyormu

akkenan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.