Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Mertol Bey merhabalar ben arabama renkli göstergeden alıcam servistekiler burun kıvırıyor her zamanki gibi neyse o konuyu görüşürüz bu arada sizin verdiğiniz bir linke navigasyonlu cihazlara baktım sony yazan kısım cihaz kodları vardı birisinin yanında 7" yazıyordu Ford Sync diye merak ettim acaba o bizim bildiğimiz daha doğrusu resmini gördüğümüz Mytouch mı resmi olmadığı için soruyorum. çooook uzattım kusura bakmayın Hocam :)

Kağıdın üzerindeki yazıyı söylüyorsanız onlar benim microcatten çıkarttığım parça kodları. 7" yazmasına bakmayın onlar 8 " aslında. Bendeki ekranı almadan önce tamamının parça kodlarını çıkartıp not almıştım. Masada duruyordu sanırım onu görmüşsünüz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu navigasyonu arabaya okutmaya başarabilen var mı ?

Bildiğim kadarı ile OEM navigasyon şu an sadece benim arabada var bendekininde haritası İngiltere ve irlanda olduğu için şu an bir işe yaramıyor. Avrupa anakarasında satılan focusların navigasyonlarında Türkiye haritasıda var. ebay den alıp takacağım ama henüz zamanım olmadı onlarla uğraşmaya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarı ile OEM navigasyon şu an sadece benim arabada var bendekininde haritası İngiltere ve irlanda olduğu için şu an bir işe yaramıyor. Avrupa anakarasında satılan focusların navigasyonlarında Türkiye haritasıda var. ebay den alıp takacağım ama henüz zamanım olmadı onlarla uğraşmaya.

Hocam navteq web sitesinde sanırım türkiye haritası var bi göz atarsanız :) Yeni güncellemişler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.