Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Hayal edecek kadar zor bir şey değilki. Altı üstü ekran yahu.

Ön panel olmadanda ekran çalışıyor. Ancak navigasyonu açmak için sadece direksiyon kumandasını kullanabiliyorsun ve haritayı falan görüntüleyemiyorsun. Pratik olmuyor yani kısacası. Başka bir fonksiyonu varmı açıkcası bende bilmiyorum. Zira ben bunu alırkenki derdim ekranın renkli olmasıydı. Navigasyon falan pek umurumda değil. Zaten pek kullanacağım birşeyde değil. Gerçi arabayı ne kadar kullanıyorsunki diyeceksin, neredeyse hiç diyebilirim.. Günlük yaşantımda daha çok scooter kullandığım için bu biraz atıl vaziyette kalıyor. Bundan önceki mondeoyu 12 bin km de sattım. Tam bir yaşındaydı. Bununda sonunun pek farklı olacağını sanmıyorum açıkcası.. :)Göstergedeki ekran büyüyüp renkli olunca bu çok tuhaf olmuştu. Sırf o nedenle renkli olsun diye bunu aldım. Eğer sony lerde bulunan 4.2 inç renkli ekranlardan bulabilirsem bunu satabilirimde.

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki panel navigasyonlu sony için değil. Navigasyonlu sony panellerinde tuşların farklı görevleri var. Bendeki düz sony panel..

Teşekkür ederim Mertol Bey bu arada müzik sisteminin :) ön panelini ve ekranını sökerken elektrik tesisatı falan sökmeye gerek var mı ?

Bülent Candan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akü'nün EKSİ kutbunu sökmek kafi diye biliyorum...Mertol abi onaylar veya düzeltir.

img1217n.jpg

Bu ellerde benim elim.Benim göstergeyi sökerken Yakup çekmişti :yeah: Yalnız akünün kutup başını sökerken vida içeri düşüyor bu nedenli miknatisli bir tornavida olsun yaninizda.Birde somunu sökerken sürekli bir şerare oluyor kivilcim oluyor korkmayin bişey olmuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.