Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Elbet mümkün ama maliyeti saçma sapan birşeye çıkar. Tesisat değişecek, kalorifer kazanı değişecek ıvır zıvır parça ihtiyacı olacak falan. Son derece salakça bir iş olur. He şu olabilir, pert bir arabanın üzerinde ne var ne yoksa söker alırsın, o durumda birebir swpleyip takarsın. Ben bunu daha önce yapmıştım ve hiçbir sorun da yaşamadım. Ama sıfır araba alıpta bunu yaparsanız dashboard u indirip sonrasında bi tarafından ses gelirse bin pişman olursunuz.

Focuslarda manuel klima yok. Hepsi elektronik. Sadec euser interface farklı. Birinde ekran ve tuşlarla kontrol ediyorsun diğerinde çevirmeli düğmelerle. Eskiden o çevrilen düğmelerin arkasında bir tel vardı ve mekanik olarak klepeleri açıp kapatıp ayarlanıyordu. Ancak artık o düğmelerin arkasında elektronik devre var ve gene elektronik olarak kontrol ediliyor. Sadece siz farklı bir arayüz ile karşı karşıyasınız.

Benim kafamda onunla ilgili farklı bir proje var. Mevcut altyapıyı kullanıp farklı bir arayüz ile klimayı kontrol etmeyi planlıyorum ama tamamen zamana dayalı bir konu olduğu için onunla uğraşamadım. Belki aynı arayüzü mevcut altyapıya uyumlu hale falanda getiririm. Ben o düğmelere gıcığım. Bir şekilde ona bir güzellik yapacam bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

titanium alın hem dijital klima isteğiniz de yerine gelmiş olur. iş sadece sony'e kalır.. zevk meselesi ama myford touch olmadığı sürece bir büyük ekran, sony fln hiç ilgimi çekmiyor. hoparlörlerden de gayet memnunum. sonuçta arabanın içinde 1. sınıf müzik yayını yapmayacağım. radyoyu açıp gidiyorum o kadar. ama dediğim gibi zevk meselesidir saygı duyarım. ben arabamla barışığım. eksikliklerini bilerek bütçeme göre aldım. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah myyouch olmayan sonyler fiyat farkı olmaksızın gelir eski kasa ghia-titaniumlarda olduğu gibi ve fazla gecikmeksizin ilk çeyrekte üretime geçerler.my touchta pek gözüm yok açıkcası en az 2000 tl fark olacağı için.zaten benim için işlevselliği pek yok sadece çok şık bi konsol olur benim gözümde mytouch lu focus.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl şık buluyorsunuz onu anlamakta güçlük çekiyorum. SYNC teki ekran o konsolun hiçbir yeri ile uyumlu olmayan neredeyse 37 ekran TV boyutunda tipsiz birşey. Keza Sony ön panelde de tuşlar falan çok ufak. "Bence" en düzgün gözükeni mevcut panelde olan tasarım. Keşke tuşları sağda değil solda olsaydı. Ama o da çok ince bir detay. Olmasada olur..

Birgün üşenmezsem o pnaelin plastik kısmını piano black folyo ile kaplayıp neye benzeyeceğine bakacağım..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat farkı olmıycaksa sony yeterli 5.2 de ekran olursada süper olur(beleş sony müzik sistemi mytouchtan tatlıdır)sevk ve bütçe meselesi ama görünüm olarakta şuan verilen teyipten şık olur araca daha zengin daha tok bi görüntü veriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle zevk meselesi. Herşeyden önce SYNC i yaklaşık 2500 mil kullanmış biri oalrak son derece kullanışsız olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak techno freakleri falan bir süre oyalar..

Geçen ay bildiğim kadarıyla upgrade ettiler, herkese ücretsiz dağıtıyorlar. Youtude da falan videoları var. Kullanımı kolay bişeye benziyor.

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol abi senin yazından sonra ford sitesini inceledim titanıum c max lerde sony teyip standart opsiyon olarak sunulmamıs,ekstra fiyat farkı gözükmüyor yanılmıyorsam

Opsiyon ile alakası yok. Sony olan c-max ile olmayan c-max arasında geçiş döneminde ne kadar fark oluştuysa bund ada o kadar fark oluşur anlamında yazmıştım..

Geçen ay bildiğim kadarıyla upgrade ettiler, herkese ücretsiz dağıtıyorlar. Youtude da falan videoları var. Kullanımı kolay bişeye benziyor.

Araba kullanırken ekranın üzerinden bir yeri tutturmak öyle videoda olduğu kadar kolay olmuyor malesef. He araç dururken oynamak için istiyorsanız o zaman olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.