Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Paylaşım için teşekkürler Kenan Bey, ayrıca hoş geldiniz ve de güle güle kullanın Focus'unuzu....

Yavaş yavaş aksesuar arzının artması güzel! Darısı iç pazarın başına...

Göstergeleri çok cazip bulmuşsunuz gerçekten, böyle sürekli işleyen bir kanal yaratabilirsek müşterisi çok olur :)

Gösterge "tak çalıştır" uyumlu bildiğim kadarı ile ve de km sayaç bilgisi motor kontrol ünitesinde saklanıyordur ve değişimden etkilenmez diye düşünüyorum. Mertol daha doğru bilgi verecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet sonunda kilometre göstergesinin montajını yaptık sıkıntı çıkmadı forumdaki yönergeleri takip edince oluyor tak çalıştır oldu aldığım kilometre 720 km çıktı şanslıyım yani teyp duruyor o biraz zaman istiyor sökülmesi için servisten yardım isteyeceğim hasar vermek istemiyorum ama kilometre göstergesindeki o kocaman ekran herşeye değer tavsiye ederim. fotograf ekleyemedim teyp işinide hallettikten sonra resimleri eklerim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol Kip beyin hakkını yememek lazım valla herşey sayesinde oldu tekrar teşekkürler arkadaşta isitiyor bulmak zor benzinli still kilometre göstergesi istiyor abi yardımcı olabilirmisin servis ucuk fiyatlar veriyor çıkma falan bulursan almak istiyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ana üniteyi değiştirip hoparlörlerinizde upgrade ederseniz daha kaliteli bir ses elde edebilirsiniz. Ancak ön panel ile hiçbirşey olmaz. Sadece Sony yazar.

Ana ünite ve hoparlörler değiştikten sonra sony ön panel takıp takmamak sizin kendi görsel zevkinize kalmış bir konu. Bence mevcuttaki tuş takımı çok daha başarılı bir tasarıma sahip.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.