Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Mertol Bey panel ve ekran siparişi verdim gelsin bakalım nolucak.. Takıldığım yerde engin tecrübelerinize ve bilginize başvurabilirim :yeah:

Ne zaman gerekirse ben buralardayım. Olmadı telefon edin herşekilde yardımcı olmaya çalışırım.

http://eshop.original-teile.de

Bu adrese verdim hocam panel ve ekran 767 eeeuroo fiyat çıktı kargo dahil gelsin bakalım görcez:)

Gümrük? Birde hangi ekranın siparişini verdiniz?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ismarladığınız ekran 5 inç navigasyonlu. Kablo+anten ve harita işini hallederseniz navigasyonda çalışır.

Belli bir değerin üzerindeki maller gümrüğe girer ve vergilendirilir.

Kablo+anten nasıl temin edicez Mertol Bey onların ayrıca parça kodları falan varmı. Bu arada gümrükten ne kadar yerim tahmini :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer DHL ile falan gönderirse o çakallar direk beyanname hazırlatmaya kalkıyorlar. Postane ile gönderirlerse sözlü beyan formu doldurup vergisini ödemek kaydı ile teslim alabiliyorsunuz.

Kabloyu nereden temin edebilirsiniz bilmiyorum zira bende parça numarası falan yok. Ben alırken komple tesisat aldım ve kablo onun üzerinde vardı. Ayrıca satıyorlarmı bilmiyorum. Microcatten bakmak lazım ama pek sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun abi sorun çıkmaz inş bende vercem siparişi bir şunu sormak istiyorum o sitede bir ayrım yok ama style takmakta sorun olmaz bunlar demi?

Siz vermeyin sipariş (şuan) vergi eklenecek üstüne, tr fiyatına yaklaşırsa otosandan istersiniz..Madem bu yol ile almak istiyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya beni ihmal ettiniz benim 4.2 renkli herhale kamera uyar mııı ?? bide göstergemmm sipariş eden varsa c-max için aynı göstergeye bakabilirmisiniz eğer o sitede varsa c-max için büyük ekranlı gösterge ben hiç uğraşmıcam direk otosandan sipariş vercem yardıımm ulenn :P:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:):P ne yani 5inç mi alacaz illa ? hay***** ***** ne masraflı arabaymış :) neyse o zaman o ekranı ne kadar alabiliriz bide ekranı sadece alsak olurmu yoksa orta ölümüde mi alıcaz bide site resmi kabul etmiyor 640x800 yaptım olmadı 1024 yaptım gene olmadı arabam bölümüne arabanın resimlerini koyamıyorum :S
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.