Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Siz vermeyin sipariş (şuan) vergi eklenecek üstüne, tr fiyatına yaklaşırsa otosandan istersiniz..Madem bu yol ile almak istiyorsunuz

başka bi yol varsa o da olur aslında hocam cumartesi günü kartaldaki parçacılara gidecem gerçi ama buluruz inş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

muharrem bey kartal dediğiniz atılgan otomativ mi şahsuvar oğlumu ? eğer atılgansa bende gidicem cumartesi gösterge sormaya görüşürüz orada :)

görüşürüz hocam ben hiç gitmedim ama yerlerini googlede buldum ikisinede gidecem bakalım inş görüşürz tabi :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gösterge isitiyorsanız focus 3 'e çıkmacıda aramayın bence bir daha gelmez :P siz benim dediğim yere gelin onlar focus 3 için gösterge getiririyorlar bende kendi aracım için sorucam cumartesi

dediğim yerden kastınız atılgansa ok cumartesi görüşelim orda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet atılgan :) siz gelin ben daha aracı almadığımda vardı sordum c-max'e varmı dedim dediki alın şasiye bakar bulursak getiririz dedi ama focus 3 için direk sistemde vardı bende gördüm sizin araç dizel mi ?

Batu Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla dizel olsaydı anlatmak daha kolay olurdu :D direk parça noyu verip derdimizi sölerdik ama sizin benzinliyse siz kullanıcı kılavuzunuzu da yanınızda getirin onun içinde göstergeler bölümünde 2 tip gösterge var tip 2 dediği büyük ekran onun direk resmini gösterirseniz anlayacaklardır ben belki gelemem ama aracı göndericem bi şekilde her halde ablam ve kuzenim ikisi gelirler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada tuşların olduğu kısımla sıkıntım yok sony olmuş olmamış çok fark etmez tabi o olmadan oluyormu emin değilim ama?

Sony'siz Dab sisteme Navigasyon uyuyorr...

Mertol beyin aracına kendi taktı ya işte :D

5.0 tft var araçda

296555_10150394362815238_568540237_8376347_1456145665_n.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.