Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otosan, Focus 3 Ürün Gamına 1 donanım 1 motor ekledi ! (Ve çıkarttı 2012)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Almanya da zaten en ekonomik versiyonlar da revaçta oluyor ama burası Türkiye; bazen satmayacağını bildiğin versiyonları bile göstermelik olarak markanın imajı ve 2. el pazarının dengeli olması için getirmen gerekiyor + bomboş donanımlı modeller Türk halkı tarafından firmanın basit olmasıyla ilişiklendirilir her zaman.

En sıkı rekabette (Renault ve Fiat) Tofaş eski ve basit araçları üretmeye devam ederken (sonuçta Otosan gibi o da Koç un) Renault satılmayacağı belli olan Laguna, Vel Satis, Safrane ve 25 gibi 3.0 - 3.5litrelik V6 modeller getirmişti, bunlardan hiç satamadı ama insanların Renault a bakışı değişti peşinede güncel versiyonlar üretilince Tofaş ı ezip geçti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu yeni motor seçeneğinin en kötü yanı şu oldu:

Artık yakın bir zaman sonra bolca FIII göreceğiz etrafta.

Reprezantlar,oto kiralamalar,şirket araçları derken her yer FIII'lerle dolar gari :P

İzmirde doldu zaten, gri jant kapaklı 34 plakalı FIII ler cirit atıyor etrafta.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben geçen gün passat cc taksi bile gördüm..Kiralık passat zaten sürüsüyle....Hatta kayınbirader bir gelişinde beyaz mercedes c200ün en üst donanımını kiralamıştı havaalanından günlük 250 TL.ye..Kiralama şirketlerinde her arabanın en alt donanımı da vaaar en üst donanımı da..Engellemek mümkün değil..Kiralık filo arabalarından farkındalığı artık rengiyle,donanımıyla veya modifiyesi ile ayırdedebiliyorsunuz..Yoksa Kiralık Jaguarda var,BMW de,Mercedeste...Örneğin her yer gri Focus 2 kaynarken benim arabam fırtına gri titx sanrufu ile kiralık yada filo aracı olmadığını hemen belli ediyordu,yan tarafta iller bankası var,kiralık filo arabaları var f2,5 bir sürü...hepsinin rengi gri yada beyaz...benim araba otoparka gelince güvenlikçi hemen anlıyordu mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız Yakup, artık şirketler ve bankalarda HB almaya başladı. Daha ucuz olduğu için. :D

Gördüklerim o yönde değil..%10 öyle olsa bile Sedan gerçeğini değiştirmez...

NOT: Filo fiyatları çok değişiyor ve hep öyleydi fiyatlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.