Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otosan, Focus 3 Ürün Gamına 1 donanım 1 motor ekledi ! (Ve çıkarttı 2012)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Belki insanlar izlemek istiyor sanane..Bu n despotizmdir bu ne zorlayıcı baskıcı anlayıştır kardeşim....Benim söylediğimin aksini iddia et sonra muhallefet.com de...Arapların Yeni Lideri Ortadoğu Fatihi El-Tayyip Yaser Recep bile bu kada değil yani :D))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki insanlar izlemek istiyor sanane..Bu n despotizmdir bu ne zorlayıcı baskıcı anlayıştır kardeşim....Benim söylediğimin aksini iddia et sonra muhallefet.com de...Arapların Yeni Lideri Ortadoğu Fatihi El-Tayyip Yaser Recep bile bu kada değil yani :D))

:D

Sedancılar niye alındı anlamıyorum..Biz focusun herhalini seviyoruz :D Yeni focus Sedan hb'den farksız şık zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Comfort benzinli oraya koysalar ama getirmeseler daha iyi idi. Bu tabloya bakan comfortu style ile titanium arası dolu bir model sanır..

Bence bu otosana özgü enayiliklerden biridir.

1.0T çıkmayacak herhalde :(

1.0 Fox GTDI B-Max için Romanya'da üretime başladı :D

1.0 Ecoboost için Ocak 5 (seri üretim) demişti abimiz daha sonrasında görüşemedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 Fox GTDI B-Max için Romanya'da üretime başladı :D

1.0 Ecoboost için Ocak 5 (seri üretim) demişti abimiz daha sonrasında görüşemedim

1.0 Fox GTDI nedir yakup hocam konusu geçtide ben mi kaçırıdım acaba :rolleyes:

1.0 Ecoboost 125 ps beni çok heyecanlandıyo açıkcası 100km ye 10 saniyenin atında düşerse bu fabrika verilerine göre yakıt tüketimi harika (bu dizel çılgınlığında) bi an geldi sandım :kıhkıh:

Mustafa K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 Fox GTDI nedir yakup hocam konusu geçtide ben mi kaçırıdım acaba :rolleyes:

1.0 Ecoboost 125 ps beni çok heyecanlandıyo açıkcası 100km ye 10 saniyenin atında düşerse bu fabrika verilerine göre yakıt tüketimi harika (bu dizel çılgınlığında) bi an geldi sandım :kıhkıh:

10.5 altında olur ama dahası ayarlamalara bağlı, ekonomi tadında olursa indirmezler....

1.0 Fox GTDI buna benzer bir motor :D B-max için üretiliyor şuan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.