Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aradığım Malzemeler Konusunda Destek Ricası

Guest Selim Semiz

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Öncelikle hepinize selamlar. Forum'a yeni kayıt oldum. 1 aydır takip etmekteyim. Seviyeli ve güzel bir forum olduğunu gördüm.

Kendim makine mühendisiyim ve 3 yıldır otomotiv devi bir firmada çalışmaktayım. Paylaşımları ve bilgi seviyesi yüksek arkadaşları görmek sevindirici.

Detayda pek çok konuyu ve firmayı paylaşmışsınız lakin ihtiyaçlarımı tek tek toparlayamadım. Bu sebepten bu başlık altında destek rica ediyorum.

Aradığım parçalar:

- Focus 3 Sustalı anahtar. (Metalini yaptıracağız, serviste araca tanıttıracağız ancak gel gör ki anahtarı nereden bulacağız?) 

- Sony teyp ve tuş takımı yani panel (Navigasyonsuz da olabilir, ancak kırık çatlak vb. durumlar olmaması tercihim.)

Saygılar,

Selim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Müzik sistemi için bilgilerin içerdiği başlıklar mevcut.

Anahtarın orijinali servis hariç nerede olur bilemiyorum.

Buarada tanışma kategorimizde görsek daha iyi olur soru önce yazılarınızı.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus II'de uç kısmını ayrıca alabiliyordunuz, focus 3 anahtarından emin değilim. Asıl para eden kısım için de (yani devrenin bulunduğu kısım) çıkma bir anahtar işinizi görüyordu. Ben eski arabaya bu şekilde ikinci anahtar yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar,

Öncelikle hepinize selamlar. Forum'a yeni kayıt oldum. 1 aydır takip etmekteyim. Seviyeli ve güzel bir forum olduğunu gördüm.

Kendim makine mühendisiyim ve 3 yıldır otomotiv devi bir firmada çalışmaktayım. Paylaşımları ve bilgi seviyesi yüksek arkadaşları görmek sevindirici.

Detayda pek çok konuyu ve firmayı paylaşmışsınız lakin ihtiyaçlarımı tek tek toparlayamadım. Bu sebepten bu başlık altında destek rica ediyorum.

Aradığım parçalar:

- Focus 3 Sustalı anahtar. (Metalini yaptıracağız, serviste araca tanıttıracağız ancak gel gör ki anahtarı nereden bulacağız?) 

- Sony teyp ve tuş takımı yani panel (Navigasyonsuz da olabilir, ancak kırık çatlak vb. durumlar olmaması tercihim.)

Saygılar,

Selim

Selam, anahtar için ebay'i tercih edebilirsiniz. Birçok satışını görmüştüm araştırınız.

Sony teyp olayı biraz karışık şuan yurtiçinde yok. Ebayde pahalı şekilde bir tane gördüm 700€ gibi bir fiyatı vardı. Pahalıya gelir. Genelde ankarada bulabiliyoruz parçaları ama şuan alabileceğiniz biryer olduğunu pek sanmıyorum. İnsanlar buldukça paylaşıyorlar. Beklemeniz gerekecek bence.

Profil fotosu olarak forumun en radikali oylaması kursak benim oyum size gider. Yanlış anlaşılmasın abuk değil sempatik :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Focus 3 mca için ikinci sustalı/kumandalı anahtarı yaptırmak istiyorum ama serviste çok pahalı. Linkteki anahtarı alıp burada kestirsem kumanda ve immo chip'i uyum sağlar mı?

http://s.aliexpress.com/EvqeYzIn

original for Ford new Focus , Mondeo , Kuga , EcoSport 3 button remote key 434mhz with 4D63 chip

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 mca için ikinci sustalı/kumandalı anahtarı yaptırmak istiyorum ama serviste çok pahalı. Linkteki anahtarı alıp burada kestirsem kumanda ve immo chip'i uyum sağlar mı?

http://s.aliexpress.com/EvqeYzIn

original for Ford new Focus , Mondeo , Kuga , EcoSport 3 button remote key 434mhz with 4D63 chip

Bizim Hakan ların oradaki anahtarcıda sustalı orj şekilde anektar vardı. Sizin oralarda da illaki vardır. Bunu 150 tl ye alana kadar önce bu alternatifi dene derim ben. Hatta hakan yarın müsaitse bi sorsun fiyatını.

Bildiğim kadarıyla imo nun kodlanması lazım. O çin dekini alınca al kullan olmaz sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 15 Mayıs 2014 at 19:16, Ozan Kar said:

Sony panel, EZPARda var navigasyonlu olanın ışıklarının bir kısmı yanmıyor. Diğeri denenmedi. Hafif çizikleri vardır. Ancak çerçeve ekran ihtiyacınızda var onların olduğu bir yer bilmiyorum.

Navili tuş takımı artık yok ezparda bir arkadaş alıp içindeki arızayı giderdi kullanıyor şimdi ozan kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.